Желаещи за boot camp в Бургас ?!

  • 4 608
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Свирнах на три- четири дружки.Имаш групичка от мен.

хехехе,супер! Wink  Sunglasses

Готови ли сте за нови предизвикателства?  Mr. Green

Само да вметна,че буут кемп е за високо мотивирани хора,там няма къде да се скриете.Тренираме не само физически,но се опитваме и умствено и емоционално да премахнем всички бариери,които понякога несъзнателно поставяте.

 Hug Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
vkn , по принцип те са разделени на 12 тренировки в месеца,за през седмицата.

Но ако се събере група за събота и неделя,можем да направим отделно 8 тренировки в месеца само за през уикенда. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 890
Привет на всички,
аз може ли да присъствам на промо-тренировката - поне да погледам?
А мъже ще приемате ли в групичката?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
По принцип може,но тя няма да е на едно място. Grinning Имай го в предвид .Понеже както споменах буут кемп е нещо различно.Няма го обичайното нареждаме се някъде и така я караме през цялата тренировка. Mr. Green
Но може да дойдеш,ще се радвам ако дойдеш  Heart Eyes тя така или иначе ще бъде съвсем начално ниво.Колкото да опозная/запозная с  физ.възможности на всички ,които ще участват.
О,ие и мъже приемаме стига да се кефят на идеята. Peace

# 19
  • Мнения: 1 479
Това е супер!
Само, че аз съм от София и за такива тренировки в София нищо не знам!
Изпълнявала съм много пъти  boot camp тренировките на Били Бланкс и съм повече от доволна!
Ако имате инфо за София - пишете!
Благодаря!

# 20
  • Мнения: 738
Kloie, супер ти е идеята. Имам голям мерак да се включа, но ранният час ми е голям проблем... Пък и ако не закусвам сутрин ми става лошо Mr. Green а после искам да минат поне 2 часа преди тренировката... Незнам как ще стане... Все пак може да пробвам, ще следя кога ще е първата тренировка. Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Това е супер!
Само, че аз съм от София и за такива тренировки в София нищо не знам!
Изпълнявала съм много пъти  boot camp тренировките на Били Бланкс и съм повече от доволна!
Ако имате инфо за София - пишете!
Благодаря!

Мила,буут кемп на Били Бланкс си е пак тае-бо.Но също е много готино.Просто имах предвид,че всъщност буут кемп е доста по различно като методика.За София можеш да видиш за буут кемп на сайта на Спайдър спорт! Peace
http://spidersport.com/bootcamp-results.php

Naomi
Ще се радвам ако те запалим и се присъединиш към нас. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 479
Kloie,мерси много за инфото!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте отново момичета. Grinning

Искам само да ви кажа,че промо тренировката ще бъде или на 25.04 или на 26.04.
Седмица след Великден.Ще я направим или в събота или в неделя.Към 9ч. в морската градина.
Има време да уточним и мястото на сбирката и пак ще пиша. Laughing

А до тогава не забравяйте да спортувате. Grinning Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ето нещо забавно,относно boot camp. Laughing

http://www.vbox7.com/play:4b694871

# 25
  • Мнения: 78
и аз се включвам за промо тренировката, че имам доста работа докато вляза във форма Blush

# 26
  • Мнения: 97
kloie, макар че няма да имам възможност да тренирам редовно/бяхме дискутирали това, че съм от Варна и в моя град няма такива занимания/, но имам огромното желание да се включа в промотренировката щом ще е в почивните дни и в по-късен час ще дойда в Бургас. Ще се мъча да следя темата, но имам молба, при окончателното ви решение за дата, час и евентуално конкретно място на сбирката /малък проблем е, че почти не познавам вашия град/, да ме уведомиш два-три дни предварително на лична. Всъщност единствения вариант да не дойда е, че понеже в момента съпругът ми се бори с най-коварната болест - рак, да бъдем тогава по изследвания или нова операция в чужбина.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
gyendalin на тебе ще ти се обадя лично за да се включиш в промо тренировката  Mr. Green

vessit много се кефя на хора като теб. HugЩе ти пиша,разбира се. Peace
Пожелавам успех на теб и твоят съпруг с тази гадна болест. Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 97
kloie, сега се сещам че на 25.04 ще се отработва единия ден от много събиращите се празнични дни между 1 и 6 май, т.е. ще бъде редовен работен ден за всички, които са със стандартно, нормирано работно време.
Имай го моля те впредвид като избираш конкретна дата.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря vessit    bouquet тогава ще остане за 26-ти.04. най-вероятно.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт