ИДЕ ВЕЛИКДЕН, КАК ЩЕ УКРАСИМ ЯЙЦАТА

  • 43 058
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Има ли вече бели яйца

# 16
  • Мнения: 718
За интериорна украса вместо истински яйца, може да се ползват от стиропор Peace Рисуват се много лесно, лесно се закачват и стоят много ефектно Peace

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз освен боядисани яйца ще правя и продухани яйца с мъниста та понеже си е пипкава работа вече започнах. По-късно днес може да закача снимка на междинен етап от украсяването, защото още няма изцяло готови тазгодишни - но мога да пусна миналогодишните за стимул.

# 18
  • Мнения: 1 505
  Да се запиша и аз при майсторките.
  И да не е напразен записа ми,6те ви кажа един на4ин на сваряване на яйца,про4етох го в един испански блог,но не съм пробвала о6те.
  В тенджерата в която 6те варим яйцата се слага вода и малко оцет,яйцата и се покриват  с вода 2 пръста над тях,когато запо4не да завира водата,се спира котлона,похлупват се с похлупака на тенджерата и се оставят така 20 минути.Казват 4е така яицата ставали перфектно сварени и с жълтъка в центъра.
  Определено 6те пробвам тези дни.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Има ли вече бели яйца
В метро има.Аз вече си купих .

# 20
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ето малко снимки на яйцата с мъниста.
Тези са от миналата година

А тези са за тази година, но все още недовършени


# 21
  • Мнения: 1 186
Красива гледка Peace....как ги правиш newsm78
Момичета,скоро ходих до BAUMAX и трябва да ви кажа че има доста интересни украси и за декориране на масата,за Великден Peace

# 22
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Цоп и аз тук Grinning

# 23
  • Мнения: 910
Някой наясно ли е при рисуване с восък в каква боя се боядисват яйцата? Май не е обикновенна боя за яйца.

# 24
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
А-ха значи трябва да се ходи до метро.
Защо да не  е обикновена боята след восък.Рисуваш и цоп в паничката с боята.

# 25
  • Мнения: 910
Цитат
Защо да не  е обикновена боята след восък.Рисуваш и цоп в паничката с боята
Не стават толкова наситени цветовете и рисунките не изпъкват.

# 26
  • Мнения: 50
Аз вчера бях до Метро и нямаше бели яйца, може и просто да са свършили. И бои нямаше, търсих, търсих и най накрая питах една жена и тя каза че още не са изкарани, само дето си изгубих времето   Rolling Eyes.

А за панделките, гледах някакви снимки, на букетче, което е на шиш и в същото време има панделки, затова и попитах за този вариант.

Да ви се оплача, че вчера се опитах да издухам едно яйце, през много малка дупка и направо ушите почнаха да ми свирят  Laughing . Почти нищо не бях издухала, като яйцето се сгромоляса на пода и така ми завърши първия опит, дано другия път да стане нещо Simple Smile.

Яйцата с мъниста са уникални   bouquet

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
1. Запис
2. От къде купувате брилянтните бои?
3. Може ли да покаже някой снимка с тези панделки?
4. Бели яйца имаше в супера 345 в Бизнеспарка в Младост 4.

# 28
  • Мнения: 1 505
shemet_neveroiaten ,моля сподели как ги правиш тези страхотни яйца?Издухани ли са или са сварени?С лепило ли лепиш и с какво?Вси4ко за което се сетиш пиши.Поздравявам те за търпението което влагаш в направата им.

# 29
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
shemet,яйцата ти са разкошни,поздравления за търпението!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт