Краставица и домат

  • 7 267
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Хриси е на 11месеца  още не съм му давала пресен домат и краставица

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Не помня краставица кога съм дала,но ако трябваше да дам по това време на годината,не бих го направила,като пластмасови са...Според мен изчакай поне до началото на лятото.

# 17
  • Мнения: 2 131
Сурови домат и краставица дадох след годинката.
Долу-горе малко преди годинката започнах да слагам домат като му готвя - обелен, без семките, настърган.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
На около годинка.Сега тези оранжериите зеленчуци ми се виждат неподходящи.По-добре изчакай до лятото.И пиша най-вече за краставицата,че дъщеря ми миналата седмица така се задави,че хем повърна,всичко което тъкмо беше хапнала,хем така се изплаши милата Cry.Не яде за първи път,но вече май ще използвам рендето. Naughty

# 19
  • Мнения: 2 960
Дадох на малкия -домат и краставичка след като направи годинка.
Много обича краставицита в таратор.Като направя салатка краставици/домати и сега си опитва ,но и аз гледам да не прекалява ,защото са от оранжерийни!!Лятото вече на воля ще си яде  по колкото иска.

# 20
  • Мнения: 284
След годинката дадох краставица и домат,защото беше лято и имахме домашни зеленчуци.
Зимата избягвам да давам оранжерийни зеленчуци.

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 328
след 10 месец съм въвела домата в супите а краставица още не съм дала

# 22
  • Мнения: 73
домата не предизвиква ли алергии,поне педито ми каза да бъда мнго внимателна с яденето на домати,защото се кърмим и бебка да не получи нещо от тях.и аз я следях като ядях домати дали няма да и излезе някоя друга пъпчица,но може и да не съм права разбира се.

# 23
  • Мнения: 1 763
След годинката предложих, но не ги иска и ги плюе. Дано през лятото да ги прояде.

# 24
  • Мнения: 1 740
Аз домат съм давала с пюретата ,а  краставица не съм давала.

# 25
  • София
  • Мнения: 67
Краставица дадох преди да навърши годинка,но нарязана на много тънки парченча.Домат ще предложа като се появят по-истинските.

# 26
  • Мнения: 6 713
Преди годинка съм давала да опита, но домата не й хареса. Всъщост чакам истинските зеленчуци (доколкото са такива) лятото и се надявам да си хапва.

# 27
  • Мнения: 5 940
Краставица дадох около десети месец. Сурови домати след годинка, когато вече имахме домашни.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Като поникнат дъвкателните зъби тогава. Аз тогава дадох. Айде домата как де е става, ама краставицата как да я яде детето без зъби  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 587
Дадох след година и половина,най-вече впредвид сезона.

Общи условия

Активация на акаунт