Дюкан ни показва накъде да вървим щом искаме килцата да стопим - 164

  • 26 639
  • 552
  •   1
Отговори
# 540
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
TheNMaster , ъъъъ  Shocked Shocked Shocked
Направо забрайх какво щях да викам. Ама ти ме уби. Бе как няма разлика, бре жена. Очеизвадна е разликата.  Hug
Дерзай!  Hug Hug Hug

# 541
  • Мнения: 255
Привет момичета и момчета Hug

Отдавна не съм писала ,но наистина вече времето хич не ми стига,което пък изобщо не
значи че не ви мисля и че не ми липсвате

Новото при мен е че реших вече да мина към трета,не съм решила дали е временно или за постоянно
но и Дюки е казал че почивка може Wink
Първата ми цел е постигната която беше 75 кила ,даже вече съм 72.900 по последни данни от Кантарев но не си
ли взема сега почивка ще се проваля знам си
Затова избирам по-малкото"зло" Wink

Ванеска Hug Hug

TheNMaster  Hugсупер си

# 542
  • Мнения: 97
Момичета благодаря ви за милите думи Hug
Дали мога да дам чесън на малката ми принцеса?След десетина дни става на 1г Heart EyesДано до тогава да се е оправила миличката.Лепнала е вирус.Снощи почти не е спала та и аз покрай нея.Свито ми е сърцето.Днес вдигна Т и май вече почна да образува секретче в нослето ooooh!Иде ми да се #2gunfire #2gunfire #2gunfire
П.С.Свалила съм 15 кг...ама за моя ръст/164/ то са си доооста!/за около 3 мес./

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 18:00 от Rally_and_Betty

# 543
  • Мнения: 110
   РАЛИИИ,МАСТЕРЧЕЕЕ,въх убихте мъ.... newsm10 smile3501Адмирации,разликата е огромна,а новата визия-невероятна!
    ФЕЕЛГООД,сладурка,къде беше зачезнала newsm78Много се радвам,че отново си тук.Многогооо ми липсваше ти и твоите невероятни постове!

# 544
  • Мнения: 850
    Rally_and_Betty , миличка дано се оправи малката сладуранка и весело да посрещнете рожденния ден   bouquet Hug
  Мастърче мило , каде видя че разлика няма , тя направо очи вади , хубавелка с поне 5 год по млада ! Продължавай все така напред   bouquet Hug Heart Eyes

# 545
  • Мнения: 5
Момичета благодаря ви за милите думи Hug
Дали мога да дам чесън на малката ми принцеса?След десетина дни става на 1г Heart EyesДано до тогава да се е оправила миличката.Лепнала е вирус.Снощи почти не е спала та и аз покрай нея.Свито ми е сърцето.Днес вдигна Т и май вече почна да образува секретче в нослето ooooh!Идеми да се #2gunfire #2gunfire #2gunfire

попринцип може, но зависи дали вече си я захранила с обща храна... ако решиш да опиташ не давай цяла скилидка - започни с 1/4 в манджичката или супичката - дано да се оправи бързо, за да си изпразнува чуден РД  Praynig

TheNMaster, личи ти - подмладила си се  Peace

# 546
  • Мнения: 6
Мастърче, двете снимки са като на майка и дъщеря hahaha
Веси, опитвам се мила да нося по няколко дини под една мишница....и засега ми се получава Joy...дните ми са дълги, пълни с емоции...всякакви,но аз така обичам-да не ми стига времето Wink прибирам се късничко след всичките ми задачки, мятам чистене, пране, готвене и към 1,2 ч.на бегом прочитам новините тук и "припадам" ....чакаме с нетърпение офертите ви за среща край морето, дори ме изкушава мисълта към края на месеца да се разходим ние на едно кафепиене в Бургас, че не съм идвала отдавна, а това е другия град в Бг,освен Варна който много обичам... Hug

# 547
  • Мнения: 74
Мастерче, такава голяма разлика! Явно се гледаш само с вътрешните си очи, щом не я виждаш Simple Smile А колко си млада - честно, мислех, че си мой калибър на години (аз съм на 34), а то - момиченце! Прекрасна си!

# 548
  • Мнения: 5 001
Малеееей  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Момичетааааа,кО мЪ напраЙхтИ бей.....
Аз разлика не виждам,ама щом вие казвате....
Благодаря ви за милите думи  Hug Hug Hug Hug Hug
Ако знаете как ми олекна....Щом вие виждате разлика мирясвам и няма да мрънкам вече.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мастерче, такава голяма разлика! Явно се гледаш само с вътрешните си очи, щом не я виждаш Simple Smile А колко си млада - честно, мислех, че си мой калибър на години (аз съм на 34), а то - момиченце! Прекрасна си!
Абе,какви ги говориш бей...В момента съм на 35 лазарника....К'во момиченце  hahaha hahaha hahaha


Божееее,засрамих се!  Embarassed Не съм свикнала да чувам суперлативи за себе си....

# 549
  • Мнения: 36
Имаааааа, имааааааа раааазлика ,Мастер.И за теб моите поздравленияяяя

# 550
  • Мнения: 74
ами аз на втората снимка повече от 25 не ти давам Simple Smile

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Таняманя, честит Рожден ден!
Много щастие, късмет и любов!!!


# 552

Общи условия

Активация на акаунт