Новото червило на AVON?

  • 5 917
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
Да ви кажа - вчера ми донесоха и не съм очарована. Цвета няма нищо общо с картинката, а за блясъка да не говорим. Съвсем обикновено червило. Предполагах че няма да е толкова плътно, ама... Друг път без мостра не поръчвам

Можеш да го върнеш, ако не ти харесва, няма проблем. Peace
За тези пари по- добре си купи или си поръчай нещо друго, което ти харесва.

# 46
  • Мнения: 539
Знам но не ми се занимава, а и го поръчах специално за сватбата, която е другата седмица. Цвета не е гаден, но не е това което бях поръчала.  На хубав човек всичко му отива  Flutter  Wink

# 47
  • Мнения: 7 186
На хубав човек всичко му отива  Flutter  Wink

Това да се чува! Hug
Весело и незабравимо прекарване на сватбата и дано бъдеш най- красивата булка! Wink  bouquet

# 48
  • Мнения: 539
Благодаря  Hug Ще се постарая   love001

# 49
  • София
  • Мнения: 4 966
nad_tab ,
И това ме устройва.Колко парички струва??

# 50
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab ,
И това ме устройва.Колко парички струва??
9лв. има го в Бинжур, това е единствения гланц, който и с търкане трудно се изтрива  Mr. Green но пък не е много удобен за нанасяне. В тубичка е.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси:)))
Тези дни да се пооправя и ще ходя да си купя:)))
Ех,голяма мания са ми тези гланцове...Аз червило хич не използвам.имам чувството че не ми отива,та го карам на блясъци:))
Мерси пак

# 52
  • Мнения: 1 205
Днес го пробвах червилото, качеството му въобще не  оправдава цената. Нито има блясъка който рекламират, нито е трайно и самовъзтановяващо се  Naughty

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вие ме отчаяхте! Аз днес си поръчах такова. Sick

# 54
  • София
  • Мнения: 10 309
Вие ме отчаяхте! Аз днес си поръчах такова. Sick
Не се притеснявай, явно е строго индивидуално, мен ми харесва!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
Вие ме отчаяхте! Аз днес си поръчах такова. Sick
Не се притеснявай, явно е строго индивидуално, мен ми харесва!

И на мен Simple Smile

# 56
  • Мнения: 539
Почвам да си мисля че и цвета има значение, както и това дали е перлен. Моето е Twig Glaze.

# 57
Почвам да си мисля че и цвета има значение, както и това дали е перлен. Моето е Twig Glaze.
Ей и аз съм си поръчала този цвят! Какво точно не ти харесва? Цвета много ли се различава от показаното в каталога? Мен ме интересува да е по-телесен,  по-неутрален, да не си личи толкова, че на мен ярки червила много не ми стоят. Обясни ми по-подробно моля те! Praynig

# 58
  • Мнения: 539
Какво да ти кажа. То си е и до кожа, но лично на мен цвета на каталога ми стои леко кафяв, а в действителност ми бие на лилаво. Блясъкът, ако може да се нарече така, е много слаб. В действителност не е много натрапчив цвят, но не е и това от картинката.

# 59
Ако цвета е бледичък ме устройва, но явно и тук важи правилото че на някои им харесва на други не, въпрос на вкус и предпочитание е явно. Аз честно да ти кажа си го поръчах защото искам траен гланц, а от рекламата останах с впечатление, че 5 часа ще бляскам, и затова. Иначе ползвам на Буржоа гланца 3D, и съм доволна, ама до първата цигара.
Ама това с лилавото много ме изненада. И аз мисля, че е кафевичко, или де да знам по-телесно такова.
Абе то се е видяло! Ще видим накрая!
Мерси, че ми отговори!!!

Общи условия

Активация на акаунт