Новото червило на AVON?

  • 5 925
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
.
 Едва ли си изпробвала всичко.
Също ми харесва, че много често се сменят продуктите, чак ме е яд че не мога да изпробвам всичко, камо ли да повторя.

Не ги сменят често, а им сменят опаковките. Прибавят някоя незначителна нова добавка в много малка концентрация, само за да могат да сменят опаковката и да го нарекат " нов продукт". Иначе основните активни съставки от "стария" си остават. Провери на опаковкити:) Абеее Рекламаааа реклама.

Ами то същото важи и за всички други марки, не мислиш ли?
Мисля. Само, че другите марки не бълват "нов" продукт всеки месец Rolling Eyes
Важното е, че с еизприщвам от тях и не само аз. Нали говоря с клиентите си.

# 16
  • Мнения: 505
http://www.antoanette.com/

Ползвала съм серията за проблемна - мазна кожа и тази за хидратация. Не съм купувала цяла терапия, а само отделни продукти от терапиите. Лицето ми е проблемно, много сухи участъци и такива с подкожни пъпчици (подобни на кистички).

# 17
  • София
  • Мнения: 330
Много интересни коментари newsm78 Аз съм представител от 3 години и мога да кажа, че пари не правя от това, защото много си поръчвам и гледам да подарявам когато мога- и имам редовни клиенти също от толкова време(2-3години). Аз почти оплаквания нямам, като изключим за 1 крем за лице(1 единствен случай) и за 2-3 вида спирали, които ги махнаха!!! Най-много се поръчват,при мен, кремове за лице, фон дьо тен, интим. гел, а антицелулитни кремове продавам в промишлени количества!!!И нямам ама никакви оплаквания. Това със смяната на опаковките не е точно така- в повечето случаи има разлика(от личен опит знам).А и редовните клиенти го казват. Декоративната козметика също много се търси!!!Много ми е интересно тъй като аз съм активен представител и нямам мостри на новото червило, вие от къде взехте?????Да не би да става на въпрос за представител, който предварително си е поръчал самото червило???А не за мостри, както и да се. А сега ако ще си говорим за Ести Лаудер, Виши и т.н. разбира се че са 100000 пъти по-качествени, но струват много пари. Но ако все пак разполагате с тях, защо не. Мисля че продуктите на AVON са доста добри за парите Winkпоне в повечето случаи.

# 18
  • Мнения: 4 176
. Това със смяната на опаковките не е точно така- в повечето случаи има разлика(от личен опит знам).
сравнявала ли си съставките на новите със старите? Защото аз съм... newsm78

# 19
  • Мнения: 7 186
Много ми е интересно тъй като аз съм активен представител и нямам мостри на новото червило, вие от къде взехте?????Да не би да става на въпрос за представител, който предварително си е поръчал самото червило???

На мен ми донесоха мострата с последната поръчка, заедно с новия каталог. Моята представителка винаги ми пуска новия каталог, мостри на нови продукти, че и подаръци даже, защото съм редовен клиент. Simple Smile Доколкото знам мострите ги поръчват допълнително представителите и не са безплатни.

# 20
  • Мнения: 505
От Авон ползвам само крема за пети, ей богу такъв марков не бих си купила  Mr. Green

Признавам обаче, че описанията и имената на продуктите са завладяващи  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 330
Aми и аз съм сравнявала опаковки и съм намирала разлики, но в повечето случаи ефекта е който е различен и обикновено по-добър.Може би аз не съм добър критерий, защото всичко ми действа добре, но рядко получавам оплаквания от клиентите и затова писах по-горе. А мострите определено се плащат и това не е пробелем(аз също винаги давам и поръчвам в изобилие), но много често няма за всеки тип червила. А за това червило, аз лично не съм се добрала до мостри, за съжаление. И сега 1 момиче си поръча и ако се окаже боклук Sad EmbarassedУжас, само дето си е дала парите на вятъра. Дано да е добро  Wink

# 22
  • Мнения: 3 835
Какви сте ги наговорили?
Това червило е страхотно - и покривно, и трайно. А ефектът е невероятен!

Мостри даваха с поръчка на определени продукти от предния каталог, дори за представителите нямаше.

А марката е много добра - сама се продава. Най ми е приятно, когато видя положителната промяна в клиентките, и т.н. (От няколко месеца съм представител)

# 23
  • София
  • Мнения: 330
Стики ти ми вдъхна надежди Simple SmileСупер дано да се окажеш права Winkмного ми е кофти ако има разочаровани клиенти, защото все едно ги лъжа да им взема парите;а то едни големи пари, направо имане Grinning Grinning Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Новото червило е страхотно  thumbsup 
Току що ми го донесоха и съм възхитена. Не е толкова блестящо като на рекламата, но ми е много приятно как ми стои на устните. Не е като гланцовете, има си цвят и мирише страхотно.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В крайна сметка, след толкова много противоречиви коментари, се разколебах да си го поръчам. Обаче все пак си купих ново червило - Water shine gloss на Мейбълин - полупрозрачно, малиново, страхотно е за сезона! А между другото, видях че тече промоция на течните червила на Буржоа - дават ти две на цената на едно! Пробвах и от тях, обаче ми се видяха много покривни и перлени, а аз си търсих нещо по-лекичко... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 176
Еми какво да ви кажа. Взех си поръчката и наистина имаше мостри в нея ( безплатни). Изобщо не си струва парите. Много е плътно и изобщо не е ми допада.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
...А между другото, видях че тече промоция на течните червила на Буржоа - дават ти две на цената на едно! Пробвах и от тях, обаче ми се видяха много покривни и перлени, а аз си търсих нещо по-лекичко... Simple Smile

Аз имам такова и ми е любимо - от началото на лятото се мацотя с него - не е толкова покривно, но пък наистина е доста блестящо.

# 28
  • Мнения: 4 176
...А между другото, видях че тече промоция на течните червила на Буржоа - дават ти две на цената на едно! Пробвах и от тях, обаче ми се видяха много покривни и перлени, а аз си търсих нещо по-лекичко... Simple Smile

Аз имам такова и ми е любимо - от началото на лятото се мацотя с него - не е толкова покривно, но пък наистина е доста блестящо.
В, явно угодия няма. Както е казал "братския" руски народ " вкус и цвет....".

# 29
  • Мнения: 6 243
Мамице, Академи можеш да си купиш само от козметичен салон, който работи с техните продукти. Имат професионална линия за салони, както и линия продукти за поддържаща терапия в домашни условия, но пак се купуват от салоните. Ренци беше говорила и за МД Фаундейшън - и те са от тази класа. Едните са френски, другите - хамерикански. Цените са по-ниски от на Есте Лаудер, но са по-скъпи от Ейвън. Нещо като около 50 лв. на продукт беше последния път като се интересувах. Аз не ползвам, щото тая маца, дето ми прави лицето, работи с други марки и ми препоръчва ларош позе - не са скъпи, медицински, хипоалергенни и не миришат.

А пъпките ти са, щото се чистиш от токсините, мила. С килата и те ще заминат, не се ядосвай.

Общи условия

Активация на акаунт