Нека заедно днес се молим за здравето на Мартин

  • 3 090
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
 Днес искам да се помолим за здравето на Мартин Борисов. Едно момченце с анемия на Кулей, на което днес ще направят костномозъчна трансплантация в Исул тук в България 
   Нека Господ бди над него и той да е спокоен и щастлив , нека бди и над лекарите, които го трансплантират и те да дадат най-доброто от себе си за това дете , нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
   

# 1
  • Мнения: 3 540
Ще се моля Господ да е с тях! Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Ще се надяваме заедно с него и родителите му,организма му да приеме стволовите клетки и те да заработят. Той никога повече да не се нуждае от кръвопреливания и лекарства за да живее, ще се надяваме да се възстанови много бързо имунната му система и да няма услужнения Praynig Peace

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Донка, ще се помоля...
моля се и за вас - пиши ми на лс как сте...
дано МАртин бъде едно здраво и щасливо дете без здравословни проблеми след тази операция!

# 4
  • Мнения: 511
[
   Нека Господ бди над него и той да е спокоен и щастлив , нека бди и над лекарите, които го трансплантират и те да дадат най-доброто от себе си за това дете , нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
  

[/quote]
 Praynig Praynig Praynig
дано господ чуе молитвите ни Praynig

# 5
  • Мнения: 343
Господи, помогни на Марти!
Богородице, закриляй го и се моли за него! Ти си майка и най-добре разбираш майчините тревоги и болки..
Амин! Praynig Praynig Praynig

... нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
Вярвам, че всяка молитва за детенцето, е изпратена положителна енергия към него и наистина му помага. Когато преди 2 месеца вкараха моето детенце в операционна, всички тук ми дадоха много сили и подкрепа! Чудото стана при нас - дано стане и с Марти! Praynig

# 6
  • Мнения: 384
ГОСПОДИ ПОМОГНИ НА МАРТИ!
Моля се ,всичко да мине добре и Марти  бързо да се  възстанови .
Богородице, закриляй Марти!
Нека бог напътства  лекарите и те да дадат най -доброто от себе си за Март
Кураж мила майчице настръхва ми косата като знам как се чувстваш .

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз се присъединявам към молитвите за здраве и успешна трансплантация на това момченце! Дано Бог даде сили на него и на родителите му да се преборят успешно с всичко, което им предстои. Hug

# 8
  • Мнения: 311
 newsm17 newsm17 newsm17  Господи помгни на Мартин!
Нека операцията мине успешно и Марти бързо да оздравее Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 919
И аз се присъединявам към молитвите за здраве и успешна трансплантация на това момченце! Дано Бог даде сили на него и на родителите му да се преборят успешно с всичко, което им предстои. Hug
Дано! Praynig

# 10
  • Мнения: 487
 Praynig Praynig Praynig

Нека Господ е с него и всичко завърши благополучно!

# 11
# 12
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ще се моля за здравето на Мартин.   Praynig Praynig Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 27
 Praynig Praynig Praynig
Моля се операцията да мине успешно и Мартин да е вече едно здраво момченце!
Много сили и вяра на родителите!

# 14
  • Мнения: 2 232
Моля се, от цялото си сърце операцията да ми не успешно. Praynig Praynig Praynig

# 15
  • Мнения: 774
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigза Марти

# 16
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Дано операцията е минала благополучно  Praynig

Много сили и позитивна енергия на родителите му.  Hug

# 17
  • Мнения: 1 685
Дано операцията е минала благополучно  Praynig

Много сили и позитивна енергия на родителите му.  Hug
Дано Praynig

# 18
  • Мнения: 1 574
дано всичко мине успешно за  МАРТИ , господи закриляй детето дай му сили и го избави от болестта ,дай сили и на родителите му  Praynig.

# 19
  • Мнения: 23
Познавам семейството, децата ни са приятелчета, много пъти сме били заедно на кръвопреливане. Знам какво им костваше да стигнат до трансплантацията. Колко тревоги и болка изтърпя майката! Колко силно се надява на успешнен край и пълно оздравяване на Марти!
От сърце им го желаем! Цялото ми семейство се моли за тях и най-вече за Марти - да мине леко и успешно лечението му!  Hug Praynig

# 20
  • Мнения: 1 193
Praynig Praynig Praynig

Нека Господ е с него и всичко завърши благополучно!
Praynig Praynig Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 9 857
 PraynigДано всичко да е наред!

# 22
  • Мнения: 1 710
Има ли нова информация за Марти? Какво се е случило днес?

# 23
  • Мнения: 124
Чакаме близка на майката да каже какво се случва,ще напишем с Мая веднага щом разберем какво става,Мамчета всичко ще е наред,няма как иначе да е с толкова много обич и оптимизъм няма как да не е.
Благодарим ви за обичта и трепетите в сърцата.
от името на таласемичетата и техните родители и техните приятели
Благодарим ви че сте с нас.

# 24
  • Мнения: 1 217
Изпращам и аз цялата си положителна енергия,всичко да е наред и бързо да се възстанови детенце Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 743
Дано всичко е минало добре Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 196
Нека бог чуе молбите ни,ще се моля за МАРТИ.Успех Praynig Praynig Praynig                                 newsm17

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Чак сега виждам темата. Какво е станало с детето, знае ли някой? Ще се моля детенцето да се оправи.

# 28
  • Мнения: 48
Моля се от цялото си сърце Господ да е с детенцето! Praynig
Дано всичко е минало благополучно!Дано скоро да има добри новини! Praynig Praynig Praynig
ДАНО!!!!

# 29
  • Мнения: 23
Мили майчета! Искам да ви предам хиляди благодарности за подкрепата от майката на Марти!   bouquet
Вчерашните процедури са минали без усложнения! И двете деца се чувстват добре!
 

# 30
  • Мнения: 196
Слава тебе господи!!! smile3501 newsm44 newsm10

# 31
  • Мнения: 1 685
Слава тебе господи!!! smile3501 newsm44 newsm10
Ох, как се радвам!

# 32
  • Мнения: 23
Искам само да добавя, че трансплантацията на костен мозък е един процес, който започва с подготовка - потискане на костния мозък на детето, следва самото "вливане" на костен мозък и/или стволови клетки и накрая - период, в който новите клетки трябва да се "прихванат" и да започнат да произвеждат нормални кръвни клетки.
Марти вчера прие клетките от братчето си. До 20 дни ще се разбере какво става с тях.
Продължаваме да се молим за успех на трансплантацията, за здравето на Марти!
Много сили и търпение на майката и детенцето! Hug

# 33
  • Мнения: 2 232
Браво, много се радвам.дано и занапред всичко е наред. Praynig

# 34
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Радвам се, че до тук всичко е наред.
Дано организмът му приеме безусловно костният мозък от братчето.
Кураж на Марти и на цялото семейство.  Hug

# 35
  • Мнения: 919
Браво!Продължаваме да се молим тогава! Praynig

# 36
  • Мнения: 3 540
Браво, много се радвам.дано и занапред всичко е наред. Praynig
Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 139
 Продължаваме да се молим. Богородице , закриляй децата!  Praynig

# 38
  • Мнения: 1 685
Продължаваме да се молим. Богородице , закриляй децата!  Praynig
много сили и кураж Praynig

# 39
  • Мнения: 1 710
Доколкото разбирам, периодът който следва е също толкова важен, както самата трансплантация. Дано всичко е наред и занапред - продължаваме да следим темата, так аче моля ви който има информяция да я пуска, за да знаем какво се случва с детенце.

# 40
# 41
  • Мнения: 91
Нека всички предстоящи манипулации бъдат успешни! newsm17 newsm10 easter

# 42
  • Мнения: 1 588
И аз се присъединявам към вас с пожелания манипулацията да е успешна и Марти да се чувства много, много добре след няколко месеца!  Praynig  Praynig  Praynig

# 43
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
И аз се присъединявам към вашите молитви.Дано господ помогне на Марти дано транспалнатцията да е  успешна и занапред да се радва на добро здраве newsm17 newsm17 newsm17

# 44
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
И аз се присъединявам към вашите молитви.Дано господ помогне на Марти дано транспалнатцията да е  успешна и занапред да се радва на добро здраве newsm17 newsm17 newsm17
[/quote

Кураж мило момче и на вас мили родители!
         Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт