Хубава работа.....ама българска

  • 4 169
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 516
Нормално. Като сте се юрнали всички да се правите на столичани, ще си носите последствията. На село място за паркиране бол. Е, верно е, че няма Мол.

# 76
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хммм, това с гаражите в сградите ново строителство е много хубаво, ама ако беше и реално цена нямаше да има. Свекърите ми от около 2 години живеят в нов блок на бул. "България", точно до Била. Купиха си и гараж. Само че в гаража една средно голяма кола (като тяхната Corolla Verso) не може да влезе. Щото архитектът си е седял на бюрото, чертал си е на Auto Cad-а или каквото там използват, но накрая сметките са излезли криви... И подземните гаражи си седят празни, а всички паркират в уличката зад блока...
Никой не ни е обещавал, че ще е широко; такива са ни имотите, мънички.
И аз си мислех, че 500 кв. м парцел е много нещо, обаче като опря ножът до реалното планиране се оказа, че изобщо не е така.
200 кв. м мазета, абонатна и прочее, задължително еди колко си не се бетонира заради озеленяването, подпорни стени и колони има като шахматна дъска и от 500-те квадрата нищо не остана, изобщо не е виновен архитектът, той си е изчислил всичко точно човекът, вкл. и заходите за маневра и гаражът си е гараж.
Сега, отделен е въпросът, че целокупното население, дето се води шофьор изобщо не може да паркира.
Вой до небесата имаше в нашата кооперация първите месеци, след като всички се нанесоха - защо? Защото не може като араб в пустиня да зарежеш колата, където ти падне, а трябва да направиш няколко маневри Whistling и да си я наместиш на мястото, така че да не пречиш на другите. Аз лично проблем не съм срещнала, имам добър тренинг от работа 10-ина години в софийския баш-център.
В момента обаче никой не мрънкЯ, даже сме задобрели - в гараж за 10 коли паркираме 12 Mr. Green, никой не пречи на другия и не си скубем косите сутрин.

# 77
  • Мнения: 359
Така хората от Перник ще се замислят преди да дойдат с колите си до центъра.
Знаех си, че има инвазия от перник...
Има, има! И от Благоевград има, и от Кюстендил, че и от Бургас даже! Само варненци не ни обичат нещо! Що така, бе хора?!  Laughing

# 78
  • Мнения: 4 916
...
Има, има! И от Благоевград има, и от Кюстендил, че и от Бургас даже! Само варненци не ни обичат нещо! Що така, бе хора?!  Laughing

Аз съм авангарда на нашествениците от Варна явно. Проучвам възможностите за отнемане на тротоарните ресурси от софиянците.

# 79
  • Мнения: 359
Яяя, Аrgun, ние си приличаме в очите и в цвета на козината!  Peace

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Има, има! И от Благоевград има, и от Кюстендил, че и от Бургас даже! Само варненци не ни обичат нещо! Що така, бе хора?!  Laughing

щото Варна постепенно се превръща в София Peace
направиха ул. Генерал Колев еднопосочна в участъка от кръстовището с Чаталджа до Нептун да разтоварят трафика, а то какво стана?! едното платно започна да се превръща в паркинг Tired

Общи условия

Активация на акаунт