ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 11!

  • 20 781
  • 472
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 428
Най-ме е яд, че на мой гръб трупат рейтинг! Сега хиляди седят и чакат сериала и после, колко е гледан ВИП-а!

Уф.Де,де,ама видяла ли си как се множат старниците от форумската им тема ooooh!

 

# 421
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
 ooooh! с риск да си навлека  #Cussing out Mr. Green аз гледам и Вип-а, но това не означава, че не си чакам сериала с нетърпение и не се ядосвам като го забавят Heart Eyes

# 422
  • София
  • Мнения: 16 158
Май и тази вечер се разминахме със сериала.
Едва ли ще резнат господарите.

# 423
  • Мнения: 428
ooooh! с риск да си навлека  #Cussing out Mr. Green аз гледам и Вип-а, но това не означава, че не си чакам сериала с нетърпение и не се ядосвам като го забавят Heart Eyes

А как успяваш да съчетаваш и Випа и Айдълите newsm78

# 424
  • Мнения: 0
Май и тази вечер се разминахме със сериала.
Едва ли ще резнат господарите.
Ужас;( още не са свършили.
Дано сега да пренебрегнат Господарите. Чудя се дали още ги гледа някой и тях Laughing

# 425
  • Мнения: 428
ми дадоха реклама,че следва филма
дано удържат на "честната" си дума да ги е..

# 426
  • Мнения: 0
ми дадоха реклама,че следва филма
дано удържат на "честната" си дума да ги е..
ама гледай ги тия лицемерни к*та, кво са ревнали за тво кухо парче Дачо, дето името си не може да каже  Mr. Green Laughing Mr. Green Егати!

# 427
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
Ardea аlba , не питай - двете предавания (компютъра и дистанционното Peace) и двете теми тук Laughing, от 8 до 10 драмаа Mr. Green

# 428
  • Мнения: 96
Ох прекалиха тези хора, поне да започнат да ги повтарят през деня. newsm78

Видяхте ли рекламата на Господари на ефира пишеше "следва" #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire smile3511 smile3511 smile3511 smile3515 smile3515 smile3515

# 429
  • София
  • Мнения: 1 891
И какво сега -анонсираха го,че ще има - сега реклами пуснаха...
Май няма да ни огрее. Аз и ШН искам да гледам

# 430
  • Мнения: 121
ми дадоха реклама,че следва филма
дано удържат на "честната" си дума да ги е..
ама гледай ги тия лицемерни к*та, кво са ревнали за тво кухо парче Дачо, дето името си не може да каже  Mr. Green Laughing Mr. Green Егати!
ее ти па ,ми реват че имал чувство за хумор  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,оф да почва вече че не издържам  smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 smile3514

# 431
  • Мнения: 0
Мразя да ми се подиграват и да ме пренебрегват. А най- мразя да съм безсилна да направя каквото и да било, за да им го сложа на Нова, точно както заслужават  #2gunfire

# 432
  • Мнения: 0
Мразя да ми се подиграват и да ме пренебрегват. А най- мразя да съм безсилна да направя каквото и да било, за да им го сложа на Нова, точно както заслужават  #2gunfire

Нямам думи
ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ!

# 433
  • Мнения: 1 740
Пак няма да го дават.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 634
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт