ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 11!

  • 20 752
  • 472
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 634
Еееееее защо не жертваха господарите тоя път  Close, че то с тия лайфове по 3 часа колко пъти седмично ще го дават. Да му сменят часа на излъчване щом е така  Crossing Arms

# 451
  • София
  • Мнения: 1 891
Да не го обявяват тогава в дните с лайфове, а другите дни -двоен епизод ПРЕДИ ВИП-а !  Peace

# 452
  • Мнения: 428
Да им пратим линка от темата.
Всичаки да копираме линка и да им ги пратим....
ДА ЧЕТАТ КОЛКО СМЕ ЯДОСАНИ
пРОСТАЦИ.
КАКВА  е тази работа .какъв е този вип ooooh!
Аз половината не съм ги и виждала даже,,,Разни чалгари ще ми се подмятат...по три часа лайфове....ужас.
  Sick

# 453
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
Да не го обявяват тогава в дните с лайфове, а другите дни -двоен епизод ПРЕДИ ВИП-а !  Peace
Peace Peace

# 454
  • Мнения: 0
Да им пратим линка от темата.
Всичаки да копираме линка и да им ги пратим....
ДА ЧЕТАТ КОЛКО СМЕ ЯДОСАНИ
пРОСТАЦИ.
КАКВА  е тази работа .какъв е този вип ooooh!
Аз половината не съм ги и виждала даже,,,Разни чалгари ще ми се подмятат...по три часа лайфове....ужас.
  Sick
Тва е идея. Веднага го правя!

# 455
  • София
  • Мнения: 6 011
Егати подигравката! Не мога да повярвам, че ни го сервират два пъти седмично това!

# 456
  • Мнения: 353
в рекламата на лайфа, казаха че ще го дават, поне да не ни дразнят... Като не искат да ни го пускат - да разкаже някой какво се случва.... Hug

р.с. - а дали е възможно след господарите да го излъчат, или просто на мен така ми се иска?!

# 457
  • Мнения: 96
Писах им един гневен емаил, но се съмнявам да се променят. Доста непрофесионално е по този начин да ни заблуждават...особено след като пуснаха реклама на серила към 22.15 Thinking

# 458
  • Мнения: 2 131
На всичкото отгоре тази вечер и "Мюзик Айдъл" нямаше. Въобще нямаше какво да се гледа - по едната тв ясновидци, по другата - випове. Е, пробвах се с виповете, признавам, докато чаках сериала. Не ги издържах определено. Гледала съм в някаква степен предните издания на брадърите, но този път категорично и по никакъв начин не успяват да ми предизвикат интереса.

# 459
  • Мнения: 0
Крайно време е да сменят часа на излъчване на Забранена любов. Например от 20:00. След това ВИП- може да си върви и до след полунощ

# 460
  • Мнения: 0
На всичкото отгоре тази вечер и "Мюзик Айдъл" нямаше. Въобще нямаше какво да се гледа - по едната тв ясновидци, по другата - випове. Е, пробвах се с виповете, признавам, докато чаках сериала. Не ги издържах определено. Гледала съм в някаква степен предните издания на брадърите, но този път категорично и по никакъв начин не успяват да ми предизвикат интереса.
Повръща ми се, само като ги видя  newsm61

# 461
  • Мнения: 428
в рекламата на лайфа, казаха че ще го дават, поне да не ни дразнят... Като не искат да ни го пускат - да разкаже някой какво се случва.... Hug

р.с. - а дали е възможно след господарите да го излъчат, или просто на мен така ми се иска?!
Много си наивна....Как .Нали ще има "голямата уста'' ooooh!
Баси...според мен са безумно глупави и клюкарски тези предавания,ама не-имат висок рейтинг.
 #Cussing out

# 462
  • Мнения: 1 554
тоя вип брадър е една голяма боза Sick каузата си струва,но участниците са #Crazy Sick

сега ще си изгледам колежани и си лягам,поне него го дават всяка вечер Crazy

# 463
  • Мнения: 428
На всичкото отгоре тази вечер и "Мюзик Айдъл" нямаше. Въобще нямаше какво да се гледа - по едната тв ясновидци, по другата - випове. Е, пробвах се с виповете, признавам, докато чаках сериала. Не ги издържах определено. Гледала съм в някаква степен предните издания на брадърите, но този път категорично и по никакъв начин не успяват да ми предизвикат интереса.
То пък щото МА таз година хич не е помия Sick
Ама все пак 100 пъти е за предпочитане пред виповете Peace

# 464
  • Мнения: 0
в рекламата на лайфа, казаха че ще го дават, поне да не ни дразнят... Като не искат да ни го пускат - да разкаже някой какво се случва.... Hug

р.с. - а дали е възможно след господарите да го излъчат, или просто на мен така ми се иска?!
Много си наивна....Как .Нали ще има "голямата уста'' ooooh!
Баси...според мен са безумно глупави и клюкарски тези предавания,ама не-имат висок рейтинг.
 #Cussing out
Писах им 5 писма и отивам да напиша още 3, за да станат 8- любимото ми число, и да лягам вече доволна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт