Нерегулиран цикъл

  • 4 709
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 124
В тази връзка някой може ли да пусне линкове на теми, където е обсъдена промяната на цикъла по време на бебеправене, защото аз не можах да намеря  Embarassed, а при мен се получи точно така от 30-33 дни преди това на 25-30 сега  ooooh!
...

Погледни тук...макар че аз, честно казано, не открих някакъв отговор]

# 16
  • Мнения: 1 862
 Hug Мерси tweeety Май отговора се крие в психиката  Crazy

# 17
  • Мнения: 89
Да споделя и аз тук, какво ми се случи с цикъла, откакто бебеправим. За първи път ми прескочи, не ми се беше случвало никога до сега. Още с първия опит и хоп, цикъла въобще не дойде, предизвикахме го с лекарства. Ще видим какво ще стане следващия месец. Това май си е изцяло на психическа основа, тъй като доктора не откри здравословен проблем.

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 19:11 от vivianka1

# 18
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
И моя един разбъркан  ooooh! ...30-35 , но от два месеца (от както бебе-правим) хоп 39  #Crazy . Психика  Tired това е

# 19
  • Мнения: 1
Mylli76 и моя Ц е почти като твоя - от 28-31 дневен
(от 3 месеца правим усилени опити за бебе), стана 43 дни newsm78. дали наистина е до психика или трябва да се ходи на доки ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 802
Спокойно момичета и аз съм като вас. Винаги ми е закъснявало с около 5-7 дена, но наистина от както бебеправим /от около 7 месеца/ дните станаха повече.
за 2008
август - 39
септември - 35
октомври -44
ноември - 37
декември - 25

2009 
януари - 37
февруари - не дойде никакъв
март - 39

Незнам дали е само от това, но влияние оказват и поликистозните яйчници в комбинация с висок пролактин и най вече СТРЕСА /както е в моя случай/

# 21
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Айде да поразмърдам  и аз темичката, че доста е поизостанала. Confused
Преди да родя Вики, винаги цикъла ми е бил редовен, но след това и при мен се получи разлика във двата яйчника. Единя си остана на 28 дни, но другият доста закъснява -30, 32 дни някъде. Cry
Сега в  момента съм в дългият цикъл, 16 ден след менструацията, вчера бях на преглед,  но овулация няма, не се вижда и доминантен фоликул. Другата седмица съм пак, или ще е късна овулация или въобще няма да настъпи. #Cussing out

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 839
При мен средната  дължина е 23 дни, но с много отклонения като най-краткия ми е бил 19 дни, а най-дългия 29.Също отчитам по-къс период на единия яйчник, в сравнение с другия.
 Преди около 6 год. нямах цикъл в продължение на 3 месеца и по мнението на лекари причината била прекалено ниските килограми  - 44, непълноценно хранене и прекалени тренировки. Изписаха ми някакви противозачатъчни за регулация уж, но не мисля, че помогнаха. До тогава не закусвах - започнах да закусвам и да приемам билкови хапчета за регулиране на менструацията и след 3 мес. прием всичко се нормализира. Сега за 1-ви   месец правим бебе и още нямам наблюдения дали ще настъпят промени, ако не се получи от първия път.

# 23
  • Мнения: 87
Темата и на мен ми харесва. Ще си направя сметките и аз, но за повече време назад. От както за първи път съм имала цикъл си записвам на календарчета и си ги пазя. За всичките 11 години от както ми идва не ми е пропускало, но 3-4 пъти  се  е налагало да пия хапчета за предизвикване на МЦ. Сега сметнах за последните 4 месеца МЦ е съответно 31,33,33,30 дни, което май е нормално. Но преди и аз имах дълъг цикъл стигал е и до 50 дни.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 771
Моя цикъл е на 27-30 дни, след аборта трите месеца на "въздържание" беше като по часовник - 28 дни с овулация на 16. Откакто подновихме опитите обаче съвсем полудя. Може би се дължи на очакването и мисленето, незнам. От другия месец съм се заканила да не си купувам вече тестове за овулация.

# 25
zdraveite momi4eta dosega ne sym pisala, samo 4eta.....po myrzelivia na4in.........no sega zapo4naf da se pritesniavam bavno bavno..i nie s myja mi pravim bebe ot 4 meseza..moja zikyl si pravi kakvoto si 6te.....kak razbirate za koi jai4nik stava vypros....sigurno eglupav vypros ama na....na 32 godini sym i pak ne znam......i az pravia testove za ovulazia i uj sme aktivni v jelania period....ama..... Cry...dosega ni6to.....mnogo e typo......vsi4ki okolo men sa bremenni ili s malki deza.......poniakoga zavijdam...ili po-to4no ne e zavist....prosto mi e kofti...

# 26
  • Мнения: 9
по  принцип съм средовен цикъл на 26-28 дена,но тази година варирам както следва от януари:30дни,20дни,26 дни,29дни,29дни и като връх на сладоледа днес цъфнах Flowers Sunflower на 15-тия ден.снощи и миналата вечер по мои сметки би трябвало да съм в ову.и с мъжа ми бебеправихме.къде го чукаш,къде се пука.а за утре пък имам запазен час при гинеколожката ми за контролна микробиология след проведено лечение.как ше стане,не знам.това ми е втори цикъл след лечението,първият дойде на 29ден.дали има връзка според вас,или на психическа основа?а предния ден,преди да ми дойде сега,ми потече кръв от лявата ноздра.дали има връзка?а кръвното и атмосферното налягане дали влияят за нередовен цикъл?как мислите а?

Общи условия

Активация на акаунт