КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 485
  • 632
  •   1
Отговори
# 60
Някой да има желание да ми "хвърли" едни карти ? Многоооо моляяя че моите днес много ме лъжат ... !  Outta Joint ooooh!

# 61
  • Мнения: 1
Дидоче, да видим как съм за други хора в хвърлянето? давай въпроса

  ще помисля по тия 3 пентакли...
аз все още мисля,че ако въпорсът не е зададен правилно "разчитането е правилно" , а пажът дава импулс, не обещава, но мисля че е добър изход Simple Smile


Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 00:28 от Вятър

# 62
Какви са чувствата на Д. към мен ?

Давай да видим .... сега какво казват картите .После ще проверим и с отговора на моите! Тъкмо и ще видя дали моите ме лънготят или просто аз не мга да ги разбера нещо!

Ти си ...  Hug Praynig

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 01:06 от Дидоче

# 63
Дидоче , ето и при мен какви карти се паднаха на твоя въпрос :
Какви са чувствата на Д. към мен ?
1-10 мечове
2-умереността
3-асо чаши/обърната/
Този човек  според мен е наранен  от  нещо , боли го , и в момента преценява нещата , и като че ли е готов за някаква промяна положителна  , но още не е дошло времето , изчаква.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 09:56 от prikazka_1

# 64
  • Мнения: 1
  добре :
първо се изпързаляха : 1) светът 2) 7 меча

след това 3 отделно: императорът, 8 жезли, 2 чаши- само 3 слагам без конкретизация:)

кажи какво виждаш и кажитвоите какви са?аз ще  ги коментирам малко по - късно

бтв/ по въпорса с "влюбените"  и духовните учители- мисля,че тази карта е доста окултно свързана с друго ниво ( звуча много профански), но това ми е усещането и наблюдението- тази карта както каза едн адруга дама "прилича много на дявола" и съм напълно съгласна с двойнствеността й, и излизането извън видимото


Вероника--първоначално е добре, това ще бъде  дългосрочен договор и за теб (папата) е прекалено обвързване, за което не си сигурна. Моето мнение е,че ще промениш мнението си по отношение на работата и е възможно да потърсиш нова (тук крла мечове е предхождан от лщбовниците и носи ли желана развръзка или желан избор)

# 65
  • Мнения: 67
Браво Tandoori, справила си се доста по-добре от мен. Hug
Момичета имам една молба към Вас. Можете ли да ми хвърлите едни карти за здравословното ми състояние, че нещо не ми харесва какво ми излиза напоследък.
Благодаря Ви предварително.

# 66
  • Мнения: 11 316
Не се чувствам достатъчно уверена да питам сама моите карти, а ме вълнува в момента един проект.
Някой ако иска да ми хвърли едни карти - интересува ме  дали е под щастлива звезда и дали си струва инвестицията. Благодаря!

# 67
Приказка ... много ти благодаря .

Вятър ... загубила съм листчето на която записах картите ,но си спомням ,че бяха доста противоречиви ,защото той ми казва ,че много ме обича и държи на мен ,а на картите излизат съвсем други неща.Спомням си ,че присъстваше 8 чаши ....

В Императора,8 жезли и 2 чаши виждам много точни намерения ,яснота .... !Освен това виждам ,че той е наясно със себе си и добре знае какво иска - да е с мен !Чувствата му са в начален етап ,т.е. нищо прекалено сериозно .Би искал той да е Императора в нашите отношения !  Party

 



# 68
  • Мнения: 1
когато питам прекалено често за  емоции моите карти се очашват (тогава със сигурност епрекалено мислено или прекалено  преекспонирано преживяването)
но конкретно при мен започват да хвърчат мечове и  зловещи карти, когато препитам... тогава се нуждая от др. човек да "погледне" Wink

за комбинацияа малкопо-късно ( а тези 3 пентакли  н еми излизат от главата)

# 69
Какво ще кажете за съчетанието 9 Пентакли,4 мечове и 10 жезли обърната на въпрос дали ще стане до един месец нещо си ?

# 70
  • Мнения: 30
Какво ще кажете за съчетанието 9 Пентакли,4 мечове и 10 жезли обърната на въпрос дали ще стане до един месец нещо си ?




Дидоче, доколкото знам 9 пентакли е кармична карта и се появява винаги на гранични периоди, и се тълкува в зависимост от съседните карти; 4 мечове - много трудности; 10 жезли - трудност.

Извинявам се предварително, ако тълкуванията ми не са точни...

# 71
Да ... за 9ка пентакли си права .Тя си ме преследва от два месеца винаги на първа позиция .

Аз имам много положително мислене за 4 ка мечове .Тя за мен не значи трудности ,а почивка .Изолиране от света ,молитва или вглабяване в себе си .Относни здравето понякога значи излекуване след дълго боледуване ,постъпване в болница . 10 жезли права значи трудности ,напрежение ... но тук става въпрос за обърната . Обърнатата според мен показва преодоляването на тези трудности след дълъг период на застой ,застоя е 4ка мечове .Тоест отговора е че дълго време нещата няма да имат развитие или не такова за което питам ,а след време нещата ще стигнат положението ,което искам .Трудностите и напрежението ще бъдат преодоляни !

Няма за какво да се извиняваш .Твоето мнение ми помага.Благодаря Simple Smile 

# 72
  • Мнения: 30
Да ... за 9ка пентакли си права .Тя си ме преследва от два месеца винаги на първа позиция .

Аз имам много положително мислене за 4 ка мечове .Тя за мен не значи трудности ,а почивка .Изолиране от света ,молитва или вглабяване в себе си .Относни здравето понякога значи излекуване след дълго боледуване ,постъпване в болница . 10 жезли права значи трудности ,напрежение ... но тук става въпрос за обърната . Обърнатата според мен показва преодоляването на тези трудности след дълъг период на застой ,застоя е 4ка мечове .Тоест отговора е че дълго време нещата няма да имат развитие или не такова за което питам ,а след време нещата ще стигнат положението ,което искам .Трудностите и напрежението ще бъдат преодоляни !

Няма за какво да се извиняваш .Твоето мнение ми помага.Благодаря Simple Smile 



Пожелавам ти най-искрено много скоро да постигнеш това, което искаш и много дни изпълнени с щастливи усмивки Simple Smile

Ако имаш възможност би ли ми хвърлила едни карти?
Въпросът, който ме вълнува е: Р. има ли все още някакви чувства към мен?

# 73
  • Мнения: 1
Дидоче, много зи мися по "светът и 7 меча"... но ще помисля още педи да формулирам  нещо

9 пентакли ти дава направлението, връзката, това, което ще се случи и това, което не е в твоя власт ( така или иначе нещата за които шиташ имаш усещане и най- вероятно то е вярното) пък и  дори и да не стане сега "то" ви си в пространството, за да  бъде уловено ( това, което щ е става)- другите 2 карти показат периода (педполагам,че ще е по- къс приода) съмнене имам само за формулираното от теб  "нещо", че ще е точно това, за кеото ти питаш..


Дидоче- чудех се  щом с епоявява на 1 място с кой голям аркан идва ( чсто съм я виждал със звездата или  с "мъжи" карти)

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 16:30 от Вятър

# 74
Става въпрос за преместване в ново жилище до Април месец питах дали ще стане !

9 пентакли ми се пада и до големи аркани и до малки .Пада се като първа карта дори ако питам за отношенията ми с някои и независимо каква е подредбата . Пада се на първа позиция дори и за здраве,работа абе всичко което питам.Не винаги разбира се .... но да кажем ,че присъства като първа карта 70 % от наредбите които съм направила през последните два месеца.

Вятър помня ,че първия път когато забелязах честата поява на 9 пентакли ,тя именно беше в съчетания със Звездата,Периода беше Януари-Февруари ,доста тежък и труден.От там не ме е оставила тази карта.Дори сънувах ,че трябва да си я слагам под възглавницата.

Сещам се за следните комбинации :
9 пентакли до Колесницата
9 пентакли до 3 чаши за въпрос за здравето
9 пентакли обърната до Силата - тука няма въпрос ,а предсказва събития
Всичките пъти е на първа позиция .Падала се е до Висшата Жрица,до Обесения,до Светът
За други не се сещам сега ! 

Общи условия

Активация на акаунт