Познавате ли този грип?

  • 5 931
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
И ние сме в групата. Сопопли и кашлица,които почти затихнаха с Изопринозин и се завърнаха с голяма сила + Т. Стигнахме до АБ (Азатрил). Всички вкъщи го изкарахме,но при малкия и свекървата се задълбочи. Леко и бързо оздравяване на всички!!!

# 31
  • Мнения: 266
Мила и ние го изкарахме преди седмица.Голям ад изживях през тази седмица.Всичко почна миналия петък с обилна доза сополи,хрема и малко по тежко дишане.В събота се обаждам на педито и тя ми дава капки за нос и хомеопатични лекарства,от който нямаме полза.Внеделя се появи кашлица и температура.Отиваме в понеделник на доктор,и ми казват че детето има бронхит,силно зачервено гърло,и ни изписват 3 дни АМИКАЦИНна инжекции ooooh! ooooh! ooooh!След като минаха тези 3 дни,лекарката ни ги удължи по тел #Crazy #Crazy #Crazy.През тези 6 дни детето кашляше ужасно,давеше се от многото сополи.След 2 дни се обаждам на лекарката,за да ми смени капките за нос,а тя ми казва по тел още лекарства и капки newsm78 newsm78Водя детето при друг лекар,и тя ми казва,че детето няма бронхит,а това е отхрачваща кашлица,и няма място за притеснения.Жоро видимо се подобряваше,но саполите оставаха.В петък водя  детето при 1вия лекар който почна лечението,ще кажа и името ДР СИМЕОНОВА,и тя ми казва че детето е много зле,и трябва да постъпим в болница Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,като се чудеше сама на себе си кви лекарства ни е писала ooooh! ooooh!,след това ни каза,че бърза,и няма време за обстоен преглед #Cussing out #Cussing out #Cussing out.Ядосана и притеснена от мърлящината на докторите,го завеждам при специалист в Пазарджишка болница,който ми обяснява,че на детето ми е възпалена носовата сливица,няма бронхит,а просто поредния върлуващ вирус Peace Peace.Спря ни всички антибиотици,и ни преписа сиропче за кашлица,и много хубави капки,който за 2 дни го пресякоха и детето се оправи,нито сополи,нито кашлица.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Shocked Ауу поредната одисея от недодялани доктори.
При нас положението за съжаление стигна до АБ. Колкото и да се съпротивлявах, макар и по-рядко и ниска имаме още температура. В същото време секретите от носа се промениха и... вече нямаше на къде да мърдам  Rolling Eyes
Дано поне да се окаже, че е бил правилния АБ Peace

# 33
  • Мнения: 14 133
Съпругът ми го изкара много тежко. Като усложнние направи отит, от който още не се оправил напълно. Аз от снощи съм с хрема и болки в гърлото. Да видим накъде ще се развият нещата. Дано само дребният да не се тръшне болен.  Praynig

# 34
  • shumen
  • Мнения: 18 077
Незнам,но май и мене ме хваща този грип.Допреди седмица бях с бронхит от него направих и усложнение отит,пих АБ Лекоклар,после 5 дни Гентамицин и всичко беше затихнало.Нямах нито кашлица,нито хрема след това.От вчера пак започна една кашлица.Сега маи пак се опитва да ми потече носа и пак да ме боли ухото.Незнам,но не ми се иска АБ наново.Кажете ми,моля Ви какво да правя.

# 35
  • Мнения: 9
Ние имаме подобрение,от витамин С в нослето сополите почти спряха,малко по трудно се справям с мазането на гърлата,но и там имаме напредък,понеже кашлицата намаля.С малкият ми син ми е по трудно,защото не разбира и пищи за всичко,но и при него има резолтат. Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 4 335
Ние имаме подобрение,от витамин С в нослето сополите почти спряха,малко по трудно се справям с мазането на гърлата,но и там имаме напредък,понеже кашлицата намаля.С малкият ми син ми е по трудно,защото не разбира и пищи за всичко,но и при него има резолтат. Rolling Eyes  Rolling Eyes
Би ли ми казала с какво мажеш гьрлото на малкия и как успяваш?

# 37
  • Мнения: 1 983
Вики по-миналата седмица беше така. 4 дни поддържа над 38 градуса, зачервено гърло, сополи и кашлица. Слагах капки Виброцил, пръсках Тантум Верде и Биопарокс, Нурофен , давах сироп за кашлица. На 5-тия ден я заведох на изследвания, те показаха високо СУЕ и започнахме АБ.
Обаче същият ден от сутринта спря да вдига Т. Та изпихме си Кладица и вече е ок.
Аман от тия болести вече.
Бързо оздравяване на всички.  bouquet

# 38
  • Мнения: 9
Би ли ми казала с какво мажеш гьрлото на малкия и как успяваш?В 100гр чист спирт настъргваш 30гр прополис,разтвора престоява 10 дни на тъмно.След това става за ползване,не се прецежда.Гледаш да не го размътваш когато го ползваш.Овивам си памук около пръста иго напояваш със спирта.Малко е трудно мазането на малкия,но който иска успява.С шпатолка за преглеждане на гърло му натисвам езика и бързичко намазвам сливиците и носоглътката на два интервала за да не повърне.После поне 10мин.не давам нищо за да подеиства спирта.Гледай да не е яло скоро дететомче да не повърне.Успех на всички който ще се пробват.Аз съм много доволна. Peace  Peace

# 39
  • Мнения: 266
леко и бързо оздравяване!!! Hug

# 40
  • Мнения: 9
Здравейте,знаете ли този грип дали повтаря? Thinking  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 264
Май и ние сме минали през някакъв вирус, не знам дали е същия. Аз бях с хрема три дни, после болки в гърлото. Струва ми се, че 1 ден имах Т, но така и не я измерих (бях на работа). На четвъртия ден се оправих. Детето преди мен беще със сополи, та два дни подсмърчахме заедно. Реших, че не е нещо сериозно и му слагах само капки за нос, давах Умкалор. Той се оправи преди мен.  Седмица след това, т.е. от днес е с отит и на АБ.
След мен мъжът ми се разболя, вече 3-4 ден. Казва, че няма Т, но и той толкова я мери.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 newsm78 Аз съм в чуденка, не трябва ли като сме започнали вече АБ, да не вдига повече темература.
днес ще ни е 3 ден с АБ, а до сега продължаваше да вдига ТТ. Тази сътрина се събуди без и да се надявам, няма да продължаваме така Praynig

# 43
  • Мнения: 5 228
Здравейте,знаете ли този грип дали повтаря? Thinking  Thinking

И аз това се чудя. Моето дете след вируса ходи 4 дни на детска градина и сега пак е с хрема, а от тази нощ и с кашлица.

# 44
  • Мнения: 266
Здравейте,знаете ли този грип дали повтаря? Thinking  Thinking

И аз това се чудя. Моето дете след вируса ходи 4 дни на детска градина и сега пак е с хрема, а от тази нощ и с кашлица.
и ние имаме пак суполи и лека кашлица,направо се хващам в чудо ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт