Отговори
# 240
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Прави сте  Peace. На мен голям проблем ми е непрекъснатото мислене и анализиране  Mr. Green.

# 241
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
......... непрекъснатото мислене и анализиране  ........

Само не казвай, че си счетоводител, че ще си първата и единствена в тази тема  tooth

# 242
  • Мнения: 219
Ivap, честито тихичко   bouquet! Да ти върви гладко всичко и да си много щастлива от сърце  smile3531

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ето я и виновницата Embarassed
Иве,имах предчувствие за теб!Всеки месец,като те виждах така тъжна,като ти дойде и песимистично настроена,много мъчно ми ставаше за теб!
Честито!Лека и безпроблемнна бременност!Бъди положително настроена,всичко ще бъде наред!
Прегръщам всички момичета!
Добре дошли на новите!

# 244
  • Мнения: 1 165
Иринке мъри...я хвърли един боб и за мен щом ги предчувстваш нещата.И да знаеш..няма да ти се разсърдя ако станеш виновна и за моето забременяване   Hug

# 245
  • Мнения: 2 617
Иве, тихо честито!   bouquet Добре че поне ти успя този път!  Hug

# 246
  • Мнения: 1 247
ivap - тихичко честито  bouquet

# 247
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Иве, Честито миличка   bouquet . Леки девет месеца и здраво бебче на финала  Hug

Миле, не така с метлата, бе душа. Накрая ще си остана сама тука да си пиша  Mr. Green . На групи и по-етапно  Joy Joy Joy Joy

# 248
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Спокойно, Мили76, тук съм, ще си правим компания!  newsm19  Me, myself and Irene  Laughing

# 249
  • Мнения: 421
ivap тихичко честито и от мен  Hug
Mileto и milly76 ще си правите компания, но в отчетени  Hug
Трупай, трупай FSH и след няколко дни пак да се похвалиш! Хайде почва да става интересно  Twisted Evil
Само малка поправка - не ФСХ, а ЧГХ  Wink
bmanolova браво за добрите изследвания. Стискам палци и останалите да са добри  Hug

# 250
  • Мнения: 453
Ивап, едно голямо честито и от мен   bouquet Да ти расте живо и здраво детенце 9 месеца в корема  Hug
Миле, Мили, и аз съм с вас, не ме изключвайте така леко от компанията  Naughty - току-що се олелих все пак Simple Smile - честно казано макар че беше първи месец опити след кюртажа, съм почти доволна че дойде, защото съм болна и пия лекарства, уж безобидни, ама достатъчно да се притесни човек, а не ми трябва това за добро начало Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета и бързо бързо към отчетни, всички ще ви се радваме  Hug

# 251
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте!Аз нали чета отзад напред, та първо от другите момичета разбрах за теб, Ивап  Mr. Green Тихичко честито и от мен.Много лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet
Мента,идеята на поста ми беше, че е неприятно когато някое ново момиче се появи тук само и само да се "похвали".Самата тя така се изрази.Доста от момичетата тук чакат с години и постове като нейния са само излишна болка и мъка.Знам от опит какво е.Тази тема е дискутирана десетки пъти тук, затова си позволих да говоря от името на старите кучета Twisted Evil
Ралче, браво бе, цели 2 месеца издържа, ти си герой Hug
Момичета, и понеже знам, че форума е сила и то голяма, ще ви помоля утре да стиснете по едни палчета за мен, защото съм на ФМ при д-р Марков и ми е много притеснено с оглед това,което се случи на Прити.Все някакви такива сценарии са ми в главата и ще се побъркам вече.Знам,че трябва да мисля позитивно, ама пусто лошо предчувствие Cry Ще пусна смс-че утре на Жаки какво е станало и тя ако има време ще ви информира  Praynig Hug
Прекрасна вечер ви желая  Hug Hug Hug

# 252
  • Мнения: 196
Ехо, Stop Миле, Мили, една от нас и аз ще съм тук и така както върви може и да си остана след вас, което всъщност и ви пожелавам.   love001
Ти - хи - чко честито на Ивап. Безпроблемни девет месеца   bouquet
Хайде чакам лелките при мен и да се наредят следващите с положителни  EFP
 Къде си Ред трий - забрави ни нещо?
 Hug

# 253
  • Мнения: 3 695
ivap честито и от мен  Hug

аз нищо не направих с прегледа, имаше много хора и останах за другия четвъртък  Tired

# 254
  • Мнения: 85
Здравейте момичета, аз днес не съм се записвала и доста бях изостанала таааа:
Ivap тихичко честито и от мен, лека бременност ти желая
Милееее как хубавичко ни изгони всички с метлата / така мило ми сана  Joy / дано наистина вече всички се приместим в нова тема
amanita имаш моите  fingerscrossed   fingerscrossed     fingerscrossed
Fantа мила отказала си цигаркит така ли БРАВО !!! искам и аз ама пустай воля
Искам всичкииии да ви  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт