Сънувах... знаете ли какво означавва...

  • 50 291
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Аз пък съм сънувал секс с Анастасия Мозер и Клара Маринова на куп  Shocked Честно!

# 31
  • Мнения: X
Аз пък съм сънувал секс с Анастасия Мозер и Клара Маринова на куп  Shocked Честно!
Плюй си в пазвата да не ти се сбъдне!Дано да не си го разказвал до 12 ч. hahaha

# 32
  • Мнения: 24
Аз пък съм сънувал секс с Анастасия Мозер и Клара Маринова на куп  Shocked Честно!

Марадона, мога да ти го разтълкувам - куца ти коалиционната политика, а в спортните анализи си на ниво "фигурно пързаляне"

# 33
  • Мнения: 804
Моя позната сънува, че прави секс с чужд мъж и се оказа, че е сънувала гаджето на съпруга си.
Значи мъжът и е гей...наистина много лошо...развод  Laughing
Ооох ох, само това да беше! После сънува друг сън и какво мислиш!?
Оказа се, че и децата не са от нея.

# 34
  • Мнения: 1 650
Ох, милата!
То не само лесбо е било, ами и садо-мазо, значи Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не, не беше. Тя много готина мацка и можеби подсъзнателно...Все пак няма как да не забележа красива жена, нали...И във фантазията ти е логично да се появи такава... Laughing

# 35
  • Мнения: 1 533
Мъжът ти при нея ли си прави зъбите?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Не, не беше. Тя много готина мацка и можеби подсъзнателно...Все пак няма как да не забележа красива жена, нали...И във фантазията ти е логично да се появи такава... Laughing
Аз, като видя красива мацка, после сънувам кошмари, не се сещам за секс. Joy

# 37
  • Мнения: 2 196
Ето, аз си признавам, че съм сънувала секс със Слави Трифонов. 2 пъти при това. Joy Joy Joy
Пак си добре. Сънувала съм секс с Трифон Иванов. Докара ми дълго безсъние. Crazy

# 38
  • Мнения: 0
Ето, аз си признавам, че съм сънувала секс със Слави Трифонов. 2 пъти при това. Joy Joy Joy
Пак си добре. Сънувала съм секс с Трифон Иванов. Докара ми дълго безсъние. Crazy


А бе вие само кошмари ли сънувате ??

Я бързо при Алгафари-то докато си е избелила усмивката  Joy Joy

# 39
  • Мнения: 2 401
А аз - с тоя левент:



Готино беше.

# 40
  • Мнения: 274
А аз - с тоя левент:



Готино беше.



Как не те ебеше срам да изневериш на Гено.....

# 41
  • Мнения: 4 892
А аз - с тоя левент:



Готино беше.



Покер ли играхте, ски ли карахте, кое беше готино, я по-подробно, та да мога да кажа - извратенячка или да питам падна ли на покер левента?
 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 650
Мъжът ти при нея ли си прави зъбите?
Още не. Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Аре, да си признат всички - кой кого е сънувал. Вече имаме зъболекарка, Слави Трифонов, Трифон Иванов и Милен Велчев, Анастасия Мозер. О, и Клара Маринова.
Добре се движим. Crazy

# 44
  • Мнения: 2 196
Я бързо при Алгафари-то докато си е избелила усмивката  Joy Joy
Тц. Предпочитам си Трифончо. По - добре да те хванат на къс пас, от колкото на дълга раздумка.

Общи условия

Активация на акаунт