Филтрирате ли си водата?

  • 38 553
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
От години ползаме само трапезна. Минерална почти не пием.

# 46
  • Мнения: 452
Не филтрираме - купуваме само изворна на Девин.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз не ползвам никаква кана. Нали водата в София е добра? Защо трябва да минава през филтър?
Доколкото аз знам, минавайки през тръбите се "обогатява" с тежки метали.
Сменили сме ги с ПВС в целият вход. Но наистина преди да ги сменим водата имаше по различен вкус. Преди няколко дни купик кана Брита на майка ми. Водата им е ужасна, но не съм се замисляла чесно казано да купя и за нас една кана. Като чета тук неща започвам да се навивам да си взема кана.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 13:52 от ivben

# 48
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз ги купувам от един гараж за диетични храни- сигурно всички го знаете, но не му знам адреса.
Намира се до Пазара на Цветята. Завивате покрай Пазара, после пак веднага в дясно и почти в долния край на улицата, от дясната страна.
Говориш за уличката с цветята под пазар Чаталджа ли?

# 49
  • Мнения: 13 512
Аз ги купувам от един гараж за диетични храни- сигурно всички го знаете, но не му знам адреса.
Намира се до Пазара на Цветята. Завивате покрай Пазара, после пак веднага в дясно и почти в долния край на улицата, от дясната страна.
Говориш за уличката с цветята под пазар Чаталджа ли?
да, за този пазар на цветята

# 50
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз ги купувам от един гараж за диетични храни- сигурно всички го знаете, но не му знам адреса.
Намира се до Пазара на Цветята. Завивате покрай Пазара, после пак веднага в дясно и почти в долния край на улицата, от дясната страна.
Говориш за уличката с цветята под пазар Чаталджа ли?
да, за този пазар на цветята

Вчера взех камъчета от това безценно магазинче! Жената каза че са с ново име и нова цена. Пакета струваше 3.60 не знам старата какава е била.

# 51
  • Мнения: 13 512
старата беше 1,20 или 1,80

# 52
  • Мнения: 1 014
Кажете ми де, като отида в магазин за здравословни харни за какви камъни да питам, ако кажа родопски ще ме разберат ли? И като как точно действат тези камъни. И как да съм сигурна, че не са от Марица например?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 336
За какво се ползват родопските камъни  Embarassed

# 54
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
За какво се ползват родопските камъни  Embarassed

Попрочети  малко от темата и ще разбереш!

azira, най-вероятно ще те разберат! Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 336
Четох темата, но родопските камъни само се споменават, но не срещнах за какво се ползват

# 56
  • Мнения: 902
не са ли кремъчни камъни?! Аз искам да си взема, ама в София от къде да намеря?

# 57
  • Мнения: 3 927
Добре де, толкова ли не разполагате с 10-15 минути да пуснете гугъл и да намерите инфо по въпроса......всичко трябва да се снася наготово.....На мен ми беше достатъчен поста на монда и оттам нататък просто се порових..........

ето малко за четене

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=4181.0

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=5104

сега остава и да ви се чете  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 902
Да де, но аз питах за кремъчета Wink ако поста ти е отправен към мен
И гугъл не ми каза къде в София да ги намеря. Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 927
Ами, споко, нищо лично, коментарът ми е неадресиран......към всички, които не искат да потърсят и почетат сами, което си е тенденция  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт