от къде такъв тоалет?

  • 5 744
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
http://www.juliakontogruni.com/site.php?lng=2
Момичета знаете ли къде в София мога да намеря подобен тоалет като този Peace . Моля помогнете  Praynig
Благодаря     bouquet     
 п.п. става въпрос за белия панталон с бюстие или дънковия костюм ( в готови изделия) искам стилен , спортно-елегантен костюм ... 3 в 1

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 02:14 от reniris

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 222
reniris направо са страхотни. Видях на сайта,че има имейл за продажби,може да им пишеш. Иначе подобно модели има на Rossodisera.

# 2
  • Мнения: 2 110
Страхотни са и juliakontogruni и Rossodisera !Червената рокля е   newsm81 , а момичето е два пъти  newsm81


Ще ми е интересно дали в София имат магазин ?!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 541
Страхотни са и juliakontogruni и Rossodisera !Червената рокля е   newsm81 , а момичето е два пъти  newsm81


Ще ми е интересно дали в София имат магазин ?!

не !аз питах на дадения телефон и казаха , че само във Варна имат магазина ,за това пуснах тема - дали някои знае за ПОДОБЕН магазин тук в  София  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 110
Да, да ..разбрах и аз чакам !

# 5
Аз съм от Асеновград тук във всяко ателие съм сигурно че могат да ти ушият някои от моделите.

# 6
  • Мнения: 2 478
Не можах да доизгледам всичко да край,няма такъв кич.Във Варна има 2 магазина на тази фирма,но дори и на фолк певиците им идва повече.
Авторката да не се засяга,не стигнах до нейният костюм,но едва ли е нещо по-различно от масовият ужас.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 08:32 от Le Soleil

# 7
  • София
  • Мнения: 1 541
Не можах да доизгледам всичко да край,няма такъв кич.Във Варна има 2 магазина на тази фирма,но дори и на фолк певиците им идва повече.
Авторката да не се засяга,не стигнах до нейният костюм,но едва ли е нещо по-ралично от масовият ужас.
Сладурче , не се засягам ,но ако това е кич ( според теб ) даи кое не е - искам официален - много официален тоалет  които да е с панталон - О'К дай идея ???

# 8
  • Мнения: 2 478
http://www.mojaonlineshop.com/images/pants.jpg
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=2238
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=3946     -а ето една такава риза ще предаде елегантно излъчване и на най-семплият костюм
Всичко това е въпрос на вкус,но за мен пайетите и фалшивите кристали Сваровски нямат нищо общо с официален или изискан тоалет.Стилът никога не блести в изкуствено отразена светлина Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 541
момичета , аз не търся модели , а магазини  в София подобен на този във Варна за спортно-официални тоалети
Le Soleil - Благодаря

# 10
  • Мнения: 3 521
reniris, мини през магазините на Апарт(гугъл и излизат в София) и си вземи нещо хубаво, спортно и качествено, с което да не приличаш на Филип Киркоров

# 11
  • София
  • Мнения: 1 541
reniris, мини през магазините на Апарт(гугъл и излизат в София) и си вземи нещо хубаво, спортно и качествено, с което да не приличаш на Филип Киркоров
Hug Peace  bouquet
ако имате още идеи моля споделете

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Този магазин не го знам, но наистина нещата са ужасни.
Няма такъв кич.

# 13
  • Мнения: 91
Дами на някой му харесват на друг му се струват кичозни, но не забравяйте, че всичко е въпрос на вкус . По добре посъветвайте авторката дайте и идеи.
Le Soleil е дала добри .Аз като се по вталя може да се възползвам от тях.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 541
опс забравих да напиша , че тоалета ми трябва за специален случай , не бих отишла така в парка или на разходка ... и ... въпросът ми беше от къде такъв тоалет в София - не търсех  мнение на кои му харесва и на кои - не , но няма лошо , че споделихте - Благодаря   bouquet

# 15
  • Мнения: 10
Аз имам рокличка от този бутик много семпла и в същото време елегантна ! На снимките в сайта им наистина изглеждат кичозни, но всъщност не са ! Друго е да го видиш на живо , друго е на снимка ! Има разлика

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А защо не разгледаш снимки на филмови звезди от фестивала в Кан, Оскарите и пр.?
Вярно е, че има и несполучливи тоалети, но като цяло могат да се видят не само тенденциите в официалното облекло, ами и най-добрите дизайнерски (на големите в модата) решения.

П.П. Пиша това, защото и аз се ужасих от сайта.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 541
А защо не разгледаш снимки на филмови звезди от фестивала в Кан, Оскарите и пр.?
Вярно е, че има и несполучливи тоалети, но като цяло могат да се видят не само тенденциите в официалното облекло, ами и най-добрите дизайнерски (на големите в модата) решения.

П.П. Пиша това, защото и аз се ужасих от сайта.

не разбирам какво толкова е ужасно на сайта   Shocked ??? Чак пък ужасена  Mr. Green ! смешно ... това е изкуство да сътворяваш мода ...  а че на някои не му харесва е ужасен... е просто друг въпрос !!!
 Peace

п.п. сайта го рекламират и BG-Mamma ( най - отгоре във ваше дясно )

# 18
  • Мнения: 2 478
reniris прости ,че ще ти го кажа,но явно нямаш идея що е то изкуство.
Това е последно от мен,лишавам те от присъствие,за да не те смущава това,че тук има хора и с вкус,които отказват да съгласят ,че парцалките на Джулия незнамсикоя са спортно-елегантни  или въобще,че са за пред свят.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 541
Цитат на: Le Soleil link=topic=3825"76.msg10659791#msg10659791 date=1237984210
reniris прости ,че ще ти го кажа,но явно нямаш идея що е то изкуство.
Това е последно от мен,лишавам те от присъствие,за да не те смущава това,че тук има хора и с вкус,които отказват да съгласят ,че парцалките на Джулия незнамсикоя са спортно-елегантни  или въобще,че са за пред свят.
ще напиша какво е изкуство със свои думи за да може и такива като теб да ме разберат... ИЗКУСТВО Е ТАЛАНТ, КОЙТО НЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРИТЕЖАВА ... живопис, графика, музика,естетика и много други ( моделирането също),  така , че аз в тези тоалети намирам изкуство ... друг е въпроса , че много като теб нямат "поле за изява" за да облекат подобен тоалет ... И МОЛЯ ВИ НЕ ОПОРОЧАВАЙТЕ ТЕМАТА ... ТЯ Е "ОТ КЪДЕ ТАКЪВ ТОАЛЕТ " ,а не дали ви харесва или не ...
Le Soleil Благодаря , че се оттегли , не намерих смисъл в това , че се включи .

п.п. сега забелязах , че си от Варна може би ... робуваш на лични интереси - в друг форум доста от съгражданките ти харесват тези модели  Peace

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами да, ужасена съм. Не съм професионалист в тази област, но от много години (повече от двадесет) се интересувам от мода, в това число и (най-вече) от висша мода. Що се отнася до изкуството, какво да кажа. Родителите ми са художници, едната ми сестра е интериорен дизайнер, другата изкуствовед. Все нещичко трябва да съм закачила.  Laughing
Не всеки, който "сътворява мода", прави изкуство.  Peace
П.П. Много ми е интересно, какво разбираш под "поле за изява"?  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 541
Ами да, ужасена съм. Не съм професионалист в тази област ПО ВСИЧКО ЛИЧИ , но от много години (повече от двадесет) се интересувам от мода, в това число и (най-вече) от висша мода. Що се отнася до изкуството, какво да кажа. Родителите ми са художници, едната ми сестра е интериорен дизайнер, другата изкуствовед. Все нещичко трябва да съм закачила.  Laughing
Не всеки, който "сътворява мода", прави изкуство.  Peace ДА !НЕ ВСЕКИ , НО ТУК В ТОЗИ САЙТ ОПРЕДЕЛЕНО ИМА -попитай сестрите си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.П. Много ми е интересно, какво разбираш под "поле за изява"?  Joy



не зная защо изобщо пишат такива като теб в темата newsm78  пошло е, че си от семейство на художници и не намираш нищо хубаво в този сайт  ...  о'к не ти харесва ,но чак ужасена а'ре моля ти се  Stop и темата е не дали ти харесват или не , а дали някои знае за подобен магазин такъв в София  bowuu
"поле за изява"-   първо е в кавички , а какво имам в предвид ли ...  Mr. Green  за всеки случай не улицата или  парка  Peace
приятен ден - не бих се подценила повече да коментирам подобни мнения

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
О, пардон.
Пожелавам ти още много такива... полета за изяви.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 797
Такъв магазин не знам, но ако много ти харесват защо не си направиш един уикенд- пазар във Варна?Така ще съчетаеш 2 в 1

# 24
  • София
  • Мнения: 1 541
http://www.juliakontogruni.com/site.php?lng=2
Момичета знаете ли къде в София мога да намеря подобен тоалет като този  Peace . Моля помогнете   Praynig
Благодаря       bouquet
 п.п. става въпрос за белия панталон с бюстие или дънковия костюм ( в готови изделия) искам стилен , спортно-елегантен костюм ... 3 в 1

# 25
  • София
  • Мнения: 1 541
 Laughing пуснах темата наново дано не бъде отново опорочена
НЕ ПИТАМ НИКОГО ДАЛИ САЙТА МУ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ  ooooh!
А ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ ПОДОБЕН МАГАЗИН В СОФИЯ   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 541
DeepRed повода си заслужава    Wink

# 27
  • Мнения: 2 716
Опитай в Илиянци

# 28
  • София
  • Мнения: 1 541
къде се намира  Mr. Green? никога не съм пазарувала от там , но съм чувала не много добри отзиви ( турски  и китайски стоки масово) - едва ли има там това което търся  Rolling Eyes
все пак Благодаря  Peace

# 29
  • Мнения: 2 716
Има.
От известно време предлагат и по-качествени неща.
Но стилистиката прилича малко на турска.
След централна гара, в посока Надежда, на кръговото продължаваш направо и питаш  Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 1 541
Има.
От известно време предлагат и по-качествени неща.
Но стилистиката прилича малко на турска.
След централна гара, в посока Надежда, на кръговото продължаваш направо и питаш  Peace
smile3521 ще го оставя за краен вариант 

# 31
  • Мнения: 2 478
Специално за Василиса( да не се чете от авторката):
Само не разбрах точно ти какво разбираш от изкуство,ъ?Точно ти?Да не би книга да си написала? newsm78 Wink  Heart Eyes
А и "поле за изява" сигурно нямаш,за да облечеш такъв спортно-елегантен костюм.Ама откъде ли ще имаш,на "Планета" не ходиш,нали?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 541
Специално за Василиса( да не се чете от авторката):
Само не разбрах точно ти какво разбираш от изкуство,ъ?Точно ти?Да не би книга да си написала? newsm78 Wink  Heart Eyes
А и "поле за изява" сигурно нямаш,за да облечеш такъв спортно-елегантен костюм.Ама откъде ли ще имаш,на "Планета" не ходиш,нали?
Чудя се не ти ли е неудобно  от себе си  Thinking то бива простотия , но твоето е прекалено , ще уведомя моделиер ако продължаваш да се включваш по този  глупав начин в темата - на Василиса и пиши на лични - тук темата е съвсем друга ... преклали с простотията си казвам ти го съвсем откровено и за да ти докажа , че на доста хора им харесва тази мода ще ти пусна сайт на лични  , ако темата не беше моя дори не бих се осмислила да падам на нивото ти и да ти отговарям .

# 33
  • Мнения: 2 478
Внимавай аз да не се оплача на моделиер за обидата ти към мен.Поне тогава ще спреш да ни занимаваш от къде да си купиш чалгаджийско костюмче.А ЛС по-добре не ми пиши,няма да ти отговоря.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 541
То темата така или иначе вече няма значение ( намерих това което ми трябваше), но ти си много жалка  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381648.msg10646043#msg10646043   ето ти друга тема  в която "агитираш" (едва ли не и дори си пуснала линк)  други момичета които ми писаха ..... сега си давам отговор защо получих  подобни отговори сходни на твоя  hahaha наистина си жалка SORRY  Mr. Green

П.П. Поздрави на "Василиса Умница", "fam", "surfline " и другите  от другата тема ( както се изказвате там вие разбирайки от мода ) , които се включиха в твоя подкрепа - ясно защо - гордей се с жалкият ти "манипулационен успех"ако мога така да се изразя ! Peace

и още нещо ... не търсех такъв тоалет , които ти си обяснила

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 17:47 от reniris

# 35
  • Мнения: 105
Роклите са невероятни  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 101
Нямам представа къде в София може да се намери подобна красота - не обръщай внимание на злобата и безвкусицата на тези които са спам в темата ти  Hug разгледах и "техният сайт" абсолютна цигания ( не всички модели де, има и хубави ) на тази която претендира за вкус - тази риза купена от китайски магазин  hahaha не бих облякла и за домашно облекло . Желая успех на авторката. bowuu

# 37
  • Мнения: 2 386
Ох, да е жива и здрава Викито Сикрет - циганката от китайския магазин ..  Laughing

Иначе, улюбих съ в сайта!  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 3 839
В бутик Gizia на ул. Ангел Кънчев има подобни дрехи, все пак марката е турска и в дрехите присъстват в изобилие всякакви камъни, бродерии и т.н. На мен лично също ми идват в повече, но хора и вкусове всякакви.

# 39
  • Мнения: 4 068
Разгледай в бутик Фурор. Нов е, но имат страхотни неща. Намира се на бул. Св. Климент Охридски 88. Нямат сайт все още за жалост иначе бих ти пуснала снимки. Дизайнерката шие без скици и кройки и бройките са единични. Нещата обаче наистина са уникални.

пп. И сега като модератор вече.не се нападайте. Предупреждавам! Всеки има свой вкус и е свободен да харесва каквото си иска без това да е повод за обиди и караници.

# 40
  • Хасково
  • Мнения: 222
Reniris ,аз им писах имеил и ми казаха цените на тези неща които те интересуват, и казаха, че можем да си поръчаме и да ни ги доставят с куриер.Ако още те интересува ми пиши на лични да ти дам цените.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 08:16 от fizzy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 541
Момичета ,БЛАГОДАРЯ ВИ , аз вече намерих тоалета които търсих  Peace , но ще посетя бутиците , които ми препоръчахте , де разгледам .
renci  не бих искала да нападам никого , аз по принцип не съм такъв човек , но ми стана малко обидно - ако мога така да се изразя ,като някои нахълтва в темата първо с подигравки за вкусът ми ( аз също не съм фен на лъскави мъниста , но съвсем друго имах в предвид под "ПОДОБЕН БУТИК") и след това с пошли "агитации"към други момичета .О'к - въпрос на възпитание ... може би - нищо лично към никои - пиша по принцип . Според мен не е почтено...И... ако някоя тема не те интересува - не е нужно да се "спъва" - нали - тук всеки има право да търси отговор на въпроси от всякакво естество - о'к  - спирам по този въпрос стоя по високо от него .
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които се включиха добронамерено - Бъдете щастливи     bouquet

п.п.  fizzy благодаря ти мила , но аз нямах в предвид точно конкретно този бутик (видях рекламата му в бг мамма и го дадох като пример) а за подобен в София - това с куриера е идея ,но на мен лично не ми допада , защото една дреха на всяко тяло стои различно - аз имам стандартно размери ,но все пак по куриер не бих рискувала - все пак много ти Благодаря  Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 09:01 от reniris

# 42
  • Мнения: 105
Кажете какви са цените. Аз много си падам по такива рокли. Бюстиетата са уникални.

# 43
  • Мнения: 1 224
Ееее, направо сте ужасни , казвам ви.
Оставете хората да харесват каквото си искат, всеки си има мнение.
Чак ми стана кофти за момичето..

# 44
  • София
  • Мнения: 1 541
Ееее, направо сте ужасни , казвам ви.
Оставете хората да харесват каквото си искат, всеки си има мнение.
Чак ми стана кофти за момичето..


ако става въпрос за мен - Благодаря за подкрепата , но мила аз стоя много по високо от нечия простотия ( този път не визирам "личност") така , че не се обиждам а се забавлявам в момента - от никои нищо не ми зависи - аз мога да си позволя подобен тоалет  и вече го имам (естествено имам и къде да го облека), които не може само - гледа и злобее  Peace 
нищо лично кум никои - отбелязвам факт
  bouquet

# 45
  • София
  • Мнения: 1 541
Бутиците ,които ми препоръчахте ми допадат  Hug

# 46
napravo sam izumena ot tazi zlobni komentari .mo4eto prosto pita ot kade moge da   si nameri takav toalet. doh
az lichno ne sam pazaruvala ot tazi marka,no dai boge pove4eto bg firmi da imat takova predstaviane pred sveta bg
saita im e super
a reniris kostium4eto naistina e sladursko Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 136
И аз съм изумена.
Как хора веещи български флаг
пишат на латиница.
Да не говорим, че и анонимно.  ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 541
Момичета Благодаря ви за включването  ,но тази тема отдавна приключи , аз дори ползвах и покупката си вече не е нужно да спорите - намери се кой да я спами умишлено доста преди вас ... не ставаше въпрос ТУК за вкусове , а за подобен магазин в София ( тъй като се оказа , че линка които пуснах има магазини само във Варна )

п.п. Моля моделиер да заключи темата 
още веднаж Благодаря Hug

# 49
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък не видях нищо чак толкова ужасно в тези дрехи. Видях обаче низко и неприсъщо държание в хора за които имах далеч по-добро мнение. Жалко.

# 50
  • Мнения: 1 312

п.п. Моля моделиер да заключи темата 


Тия дрехи ти изядоха главата Wink.
Стига ги сънува тия моделиери Wink.

# 51
  • Мнения: 160
Аз харесвам ориенталския стил, по-кичести неща, но тези тоалети от сайта според мен са по-скоро за сценични изяви.
Нека авторката на темата да каже за какъв случай и трябва тоалета. Разбрахме, че е специален, но все пак...
Мисля, че всички сме любопитни да видим какъв тоалет си е избрала.

Да се обличаш подходящо е изкуство. Бих посъветвала авторката, съобразно повода, да прочете някой и друг съвет в нета.


# 52
  • Мнения: 30
записвам се Peace

Общи условия

Активация на акаунт