Дали е редно?

  • 5 745
  • 172
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 152
Влечението към по-възрастни дами е дълбок психологичен проблем, който може да се обясни с детството на младия господин.

# 46
  • Мнения: 4 585
Селтакис, дали питаш. Надали, ти отговарям.

А за новата нишка в темата: как точно помагаш на някой, който си е хванал пътя за работа и няма нужда от помощ?

Спестяваш му висенето, предлагаш му по-бърз, по-качествен и безплатен транспорт.

# 47
  • Мнения: 4 585
Влечението към по-възрастни дами е дълбок психологичен проблем, който може да се обясни с детството на младия господин.
Не е вярно, по-качествени са.

# 48
  • Мнения: 2 032
Ти па, Зандалий. А за влеченето към възрастни господа няма ли да му обясниш, глей момчето качва някакъв стар професор, който си използвал палеца по особен начин.

# 49
  • Мнения: 2 196
Влечението към по-възрастни дами е дълбок психологичен проблем, който може да се обясни с детството на младия господин.
Като се вземе предвид факта, че от най-ранна детска възраст ни се набива в главите, че трябва да уважаваме възрастните и да им помагаме при нужда, определено си права. Проблемът се корени в детството на младия господин.

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Селтакис, теоретично и дамата би могла да ти отговори така. И, пак теоретично, следващия път, вместо да се правиш на разсеян, ще търсиш локва. Така ли да го разбирам?

# 51
  • Мнения: 502
  Ето как сме с едни гърди пак пред мъжете.
 
Ако аз виждам един строен младеж с избелели дънки и развята грива всяка сутрин да пали цигара на спирката,чакайки рейса,няма да ми минават мисли от сорта-редно ли е,не е ли редно. Аз си го знам отдавна отговорът на този въпрос. Ако толкова искам да се запознаем,ще спра колата и ще му подам любезно ключовете с молба: "Бихте ли ме закарали,защото изведнъж се почувствах неразположена нещо?!".

# 52
  • Мнения: 2 032
Спестяваш му висенето, предлагаш му по-бърз, по-качествен и безплатен транспорт.

За по-бърз и качествен може да се спори, ама ако някой така или иначе си е на път на работа, и ти го метнеш в джипа си, караш на зигзаг, за да целиш локвите покрай някоя друга форумка (виж заканата по-горе), а след това му надуеш главата с разговор за последния мач на Ливърпул, къде е келипирът?

# 53
  • Мнения: 4 585
Не си се возила никога в маршрутка, нали, Алиса? Живееш в огледалния свят.

# 54
  • Мнения: 24
чакайте малко, чакайте малко....гей ли ме нарекохте?!  Thinking

# 55
  • Мнения: 2 196
чакайте малко, чакайте малко....гей ли ме нарекохте?!  Thinking
Не бе, само лошо възпитан. Ще искаш да помагаш на хората. Ами за срам си е. Марш в ъгъла, господинчо!

# 56
  • Мнения: 24
Влечението към по-възрастни дами...

Надявай се!  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 502
  То пък четиридесет годишните мадами си умират за костюмирани типове с джипове! Виж някой рошльо с десет годишен опел и китара на задната седалка може и да ме заинтригува....

# 58
  • Мнения: 2 829
Ще използвам лафа на един познат: ''не е срамно да ти откажат, срамно е да не си поискаш''. Laughing
 В тия времена, едва ли ще посмее да се качи жената.


мда....

# 59
  • Мнения: 2 032
Не си се возила никога в маршрутка, нали, Алиса? Живееш в огледалния свят.

А ти возил ли се в колата на Селтакис? Ми то опаковки от цигари, мръсни футболни екипи, чоплени семки, забравени играчки на децата, ужасТ.

Общи условия

Активация на акаунт