Гланц за устни - Тема 2

  • 26 205
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 718
Моите са от Франция, Кларин е 16-17 евро, Ланком е 23-24 евро май. Предполагам, че и тук цените са подобни Peace

За Кларин забравих да добавя, че е доста траен, което за такъв тип глосове (мокър ефект) е рядко Peace

# 256
  • UK
  • Мнения: 1 918
Гласувам с две ръце за Golden Gloss на YSL, аз имам първия цвят, стоят страхотно, миришат също страхотно, трайни и нелепкави, а една позната, която работи като техен консултант, ми каза, че са с истински златни частици и са много антиалергични. Тук в Италия са около 19-20 евро, в някои магазини и малко повече.


Освен това съм и фен на Juicy Tubes на Lancome, това са най-трайните глосове, които съм ползвала. Последния глос, който си взех- на Л'Ореал, е също много приятен, има много блясък, траен е, не лепне (много). Иначе с Maybelline, купен от България, имах същия проблем- беше се пресякъл, според мен беше стар, а със същия, купен обаче от Щатите, този проблем го нямаше. Започвам наистина да си мисля, че козметиката в чужбина е с по-високо качество (също и препарати за почистване, но това е друга тема) и се чудя защо на нас ни пробутват второто качество, а цените са горе-долу същите.

# 257
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Първият е на Clarins - Gloss Appeal. Прави страхотен ефект "сиропирани устни", моят номер е 04, лек розов цвят с гланцов блясък  Peace Heart Eyes




Току-що се сдобих с този - наиситна е хубав  Heart Eyes

Цените в ЦУМ - Кларинс 32 лева; Ланком - 50лв

# 258
  • Мнения: 718
Явно на Ланком е малко по-скъп, Кларин е на същата цена. Препоръчвам ги и двата горещо Peace
Честито, Лу! FlutterИ аз много му се радвам, от мерак сутринта рано-рано изведох кучето и бебето с гланца Laughing

# 259
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси felicidad17   Hug

И аз от мерак се намацах преди да обядвам  Joy

# 260
  • Мнения: 2 414
Вече се спрях на нов гланц  Crazy
в този нюанс

# 261
  • Мнения: 90
взех си два гланца в тубичка на EVELINE. Страхотни са! И като цветове и като консистенция.
Предлагат се 5-6 цвята.
Не намерих снимка в нета, за да ги покажа.

# 262
  • Мнения: 57
Мисля да пробвам YSL. Добри отзиви гледам сте писали. Аз вече почти не използвам червила, минах на гланцове. А относно качеството на козметиката в БГ и чужбина, аз отдавна съм се убедила, че е различно.

# 263
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
взех си два гланца в тубичка на EVELINE. Страхотни са! И като цветове и като консистенция.
Предлагат се 5-6 цвята.
Не намерих снимка в нета, за да ги покажа.

Да не би да става дума за едни плодов аромат - аз си купих Orangre - много приятен цвят, а гланцът изобщо не е лепкав.

# 264

Общи условия

Активация на акаунт