Вече не сме дюканки-дебеланки, пролетта посрещаме слаби кат' фиданки - 168

  • 24 643
  • 453
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 492
благодаря ти TheNMaster, тази закуска през всички етапи на диетата ли продължава или само през ударния? а млякото може ли да бъде плодово обезмаслено?

# 436
  • Мнения: 5 001
благодаря ти TheNMaster, тази закуска през всички етапи на диетата ли продължава или само през ударния? а млякото може ли да бъде плодово обезмаслено?
Триците се хапват през всички етапи и са доживот.Те са много полезно нещо  Peace

В БГ няма обезмаслени плодови млека,но преи теб,ако има - ползваш.

# 437
  • Мнения: 91
Привет   bouquet
Ренка, стискам ти палци  Simple Smile fingerscrossed
Михи69, направо не мог да повярвам. Simple Smile Ето виждаш ли как винаги има причина. Страхотни темпове показваш сега.Пу-пу-пу, да продължи така и занапред.
ВИКИТО честит ти празник днес! Желая ти от сърце любов и щастие. newsm24 Simple Smile
Цвети, мерси миличка  Hug
Чочосан, успех ти желая и само така- контрол ,контрол и тогава ще бъдем такива каквито желаем  newsm26
Стелкси, радвам се много и на твоето минусче и на всички други.Това са страхотно приятни изненади сутрин  Hug
Отдавна мислех да напиша нещо за схемите.....Аз лично съм ЗА придържане към класическата и истинска схема 5/5. Не напразно Дюкан с години е наблюдавал въздействието и. Не оправдавам мисли от типа на - 4/3- по-лесно се брои така.Изобщо смятам че при 4/3 са нарушени нужните пропорции на необходими протеини и още повече зеленчуци,макар че се сваля от нея.Не съм никак убедена в полезността и. забележете че спрямо класическата 5/5 ,протените да по малко с 1 ден ,НО  зеленчуците са по-малко с цели 2 и много по на кратък период се преминава към протеини. Особено когато става въпрос за някой който е още в самото начало. Съвсем в края разбирам -да се опиташ да размърдаш нещата по всякакъв начин и да пробваш защото си принуден но не и от самото начало.Лично за себе си съм убедена в това което казвам, а всеки да постъпва както желае.
Хубав уикенд ви желая и спокоен  Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 112
Добро утро сладурани  Laughing
Аз като една видна поспаланка,дето все неможе да си навакса сън ей сега се излюпвам  smile3532
Гледам пописали сте вчера доста,незнам кога ще имам време да ви изчета,та даже и нова тема сигурно ще пуснете  Laughing
Аз да си кажа все още съм си на същото положение  smile3516 , ни надолу ни на горе,а днес ще ми е 3-ти ден П  smile3506

Браво на всички с -, надявавам се скоро и аз да се хваля  Laughing

Викито едно огромно поздравление за Рожденния ден

Ako щастието е птица нека никога не спира твоя полет!Ако живота е път нека винаги да вървиш! Ако любовта е море нека никога да не видиш бряг! 

Много съм щастлива,защото съм почивка днес и от моя компютър мога да ви слагам картинки, емотикони и куп красиви надписи  Laughing

Стига,че се поулях ,днес мисля да покулинарствам малко от вкусните рецепти на тукашните Дюканки


Много  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug на всички вас  smile3525

# 439
  • Мнения: 492
хей TheNMaster , ама златна си, с такава бързина ми отговаряш Hug . мога ли някаде да видя триците, които използвате в бг , тук има доста разновидности ,  да не ги объркам.  а  овесените трици могат ли да се заменят  с трици с високо съдържание на фибра?  съжелявам, за купищата въпроси. бях 1 месец на  РХ , без резултат и не ми се иска да се разочаровам и от Дюкан Cry  затова преди да започна, искам да си изясня всичко, за да мога възможно най-правилно да спазвам режима   bouquet

# 440
  • Мнения: 5 001
хей TheNMaster , ама златна си, с такава бързина ми отговаряш Hug . мога ли някаде да видя триците, които използвате в бг , тук има доста разновидности ,  да не ги объркам.  а  овесените трици могат ли да се заменят  с трици с високо съдържание на фибра?  съжелявам, за купищата въпроси. бях 1 месец на  РХ , без резултат и не ми се иска да се разочаровам и от Дюкан Cry  затова преди да започна, искам да си изясня всичко, за да мога възможно най-правилно да спазвам режима   bouquet
hahaha hahaha hahaha
Бързи ,смели, сръчни  bowuu

САМО овесени трици!!! Заместители няма!!!

http://images.google.bg/images?hl=bg&q=%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1 … um=1&ct=title


За да не се разочароваш от Дюкан чети първата страница на темата и яж само от разрешените храни.Ако нещо не ти е ясно,питай и момичетата ще ти отговорят винаги.Но правиш ли вариации на темата резутат няма да имаш....Това е и е просто...

# 441
  • Мнения: 33
  ВИКИТО newsm59Пожелава ти Протеини в двойни дози и с..с в различни пози!!!!!

# 442
  • Мнения: 492
TheNMaster , много ти благодаря за всичко  Hug

# 443
  • Мнения: 170
Вики Hug, Честит Рожден Ден, миличка! Пожелавам ти да си жива, здрава и много щастлива,  бъди все така нежничка и миловидна и много, много обичана!

ПП По отношение на царевичното нишесте-дала съм рецептата, която може да се използва за разнообразие в някои случаи, а не за всекидневна употреба. Всички знаем, че дори и с разрешените храни и продукти не трябва да се прекалява или злоупотребява. Забележката на Кри Hug е уместна и на място, защото е важно да се знае това което е посочила в поста си по повод на нишестето. Мисълта ми беше, че щом то става за сос за ястие отвреме навреме, защо да не става и за крем(който всъщност си е чист сладък сос с консистенция на крем посредством желатин). А за това дали някой ще ползва царевично нишесте, това вече е въпрос на личен избор, за това спор няма Simple Smile!

Хубав ден на всички Hug!

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 10:59 от Tumba_lumba

# 444
  • Мнения: 1 178
Здравейте дюканки,
бях 5 дена на протеини (УЕ), бях строго режимна, подсладител вкарах на третия ден само zа кафето. Имаше и две плодови млека, диетични с  0,1% масленост, които обаче съдържаха фруктоzен сироп. Пиша ви всичко това, zащото днес бях решила да се претегля и иzмеря, а ме е страх  Embarassed. Видимо корема, който е огромен (след две бременности) не е спаднал лицето ми е все същото като месечина. Не, че очаквам чудеса zа 5 дена, но и не искам да се отчайвам в началото  Confused Целта ми е минус 15кг.
Да се какчвам ли на кантара или да отивам zа zеленчуци?

# 445
  • Мнения: 577
Качвай се смело  Hug

# 446
  • Мнения: 4
Здравейте,милички!
Михи69- браво! Страхотна си... толкова ти се радвам...  Hug
Стелксен- чудесна си   bouquet продължавай така ... въх,чувствам се,все едно на мен ми се е случило  Blush Браво и само напред и надолу
Умбра - тупаникът тук винаги е бил качествен  Wink Чудесен минус имаш ... поздравления  Hug
Мастерче- ко да ти кажа ... златна си ... то са рецепти, то са минуси ... без думи съм  Hug дано имам късмет да се запозная с теб на 05-ти  Peace
Люси - то убоо се изтрило ,онуй дет го писа,ама нищо не разбрах за сладоледа ... пък мъжо ме умори с това - питай ,де ,кво стана със сладоледа...  Laughing та ,плийз ,сподели  Praynig
Кри- ма какви са тез вредни мисли - как така няма да пишеш ... нали съм ти казвала,аз само чакам да видя синия мечо ,та да чета с кеф  Hug
Филюдка-откак Ирка*бирка стана мирка 75,ти ма забраи   Crossing Arms ни цалуфки,ни филюдки има за мен ... ама аз пък ти пращам много   Hug
Светлат-благодаря за подкреплението  Hug дано свърши работа,че дупката направо е кратер, ти казвам... ще го задържа до към вторник,нали може  newsm78 ... дано и на Нелсън-чето не и трябва баш сега  Heart Eyes
Викитоnewsm59 здраве и късмет ти пожелавам... бъди все така лъчезарна и усмихната   bouquet
За отчета - подута съм,започва ПМС-то и имам + от 0.600 ... гадост .... дано мине бързо... та в тая връзка,ша замолъ ... ако такова ... ритници,тигани,квот там ви е под ръка ... иначе ,изпратих любимците на Витоша ,а аз на работа  Mr. Green
Усмихнат и минусов ден на всички  Heart Eyes
ПП: Котарана- добре дошла! Качвай се на кантаря - това е задължително... виж какви са ти резултатите след ударния и тогава мини на ПЗ... бъди стриктна,внимавай какво купуваш и ядеш,чети етикетите /ВенерасHug / и резултатите няма да закъснеят  Hug и още - Господин Кантарев трябва да ти е пръв приятел - всеки ден срещ с него... така ще имаш наблюдения от какво сваляш,от какаво задържаш и от кое качваш  Heart Eyes

# 447
  • Мнения: 5 001
Абе забелязах,е от пилешки дробчета хич не ми е добре...А и не свалям от тях....Има ли още някой кат' мене или съм единствена в стадУто?  Rolling Eyes

Мирка  Hug Hug Hug Hug

# 448
  • Мнения: 577
Ооооооооооо и аз не ги понасям-ама изобщоооо.

# 449
  • Мнения: 359
 Heart Eyes Разконспирира ме от всякъде- Мирка Hug.
Метам аз едно оче от време на време, хиля се като луда какви ги вършите из темата и Вещи как не ви е почнала hahaha.
Нямам с какво да се похваля, чакам си тука едни неща да се случват, ама нещо нема движение.
С кантара се гледаме едно и също всеки ден ама здраве да е.
Стискам още палци да се появя на 5-ти ,ама не се знае.

А сега на абсолютно всички овчици и не само kiss Kissing Heart
Викито, всичко най -красавице    Gift


Леле, пропуснах Тунинга ама ще се реванширам лично kiss

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 11:29 от veneras

Общи условия

Активация на акаунт