местенето в нова детска

  • 1 232
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 7 970
Нашето местене ще е най вероятно май месец и съм сигурна, че ще е доста трудно, но се надявам да свикне бързо.
На вас хубав и усмихнат 1ви ден утре!

# 16
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Прочетох, че вече сте взели решение..Дано да и хареса новата градина  Simple Smile
Познавайки си моето дете примерно, не бих го местила..трудно свиква с промените..

# 17
  • Мнения: 2 011
Когато се развеждах излязох на квартира и съответно  смених детската  градина. Синът ми изкара 1 година в новата градина и се яви на комисия за отлагане от първи клас. Отложиха го и остана в градината  но  с нови деца тъй като  другите  вече са в първи клас. От  Нова  Година сме в ново жилище ..... но не посмях да сменя пак  градината  на детето. Така  че най-добре ще е се съобразиш с това къде ще е на училище детето. Но според мен нека  си остане в старата градина. Пропуснах да  ви кажа че живея в крайната  южна точка на града, градината  на Малчо  е в крайната източна точка а аз до преди  седмица работех  в крайната западна част на Пловдив. Беше истински АД всеки ден с това търчене- сутрин сме с кола, после сме с градския транспорт Sad  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт