Физиотерапия и Трета сливица

  • 15 672
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Лекувам сега дъщеря ми с хомеопатия и хомеопатката ни праща също и на физиотерапия-детето страда от трета сливица и постоянно запушен нос,хъркащ зле.От утре ще ходи и ще видя какво ще направим.Нагрявало се с някаква лампа-не е болезнено въобще.
не е болезнено ! Simple Smile
Аз имам такава лампа  в къщи - но няма накрайник за гърлото , зная че на Цептер лампите си имат  специален накрайник за облъчване на болно гърло. Моята е за дом употреба също и съм много  доволна - от както  я използвам повече от  година и половина забравихме за тежките отити на сина ми !!!  Peace Също и моя синузит се повлия добре .... Препоръчвам на всяко семейство да има в наличност такава лампа - моята е някакво руско изобретение ( не беше скъпо ) но върши  направо вълшебства!  Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 526
Основни причини за това заболяване са постоянни търкания,спорове,чести караници в обкръжението на детето.Недоволство ту от едно ту от друго нещо и раздразнение.Понякога родителите не желаят или не могат да стигнат до съгласие по някакви въпроси в семейството.Това може да е както между тях така и с някой друг роднина,баба или дядо.Детето е много чувствително по отношение на неопределеността и разочарованието на близките му от живота.Според детето липсва най-важното любов.Убедил съм се от опита си,че правилният избор на хомеопатични средства и промяната в семейната атмосфера водят до 100% оздравяване.Щом в семейството настъпи хармония,любов,спокойствие и разбирателство,детето започва да диша спокойно през носа си....
Благодаря Dennis  Heart Eyesмисля че е много вярно, още повече че съм го срещала и в книгата на Луис Хей. Мисля до осткоча до Славейков за да си взема книгата, за която ни пишеш

# 17
  • Мнения: 7
здравейте!Искам да се включа в темата и да помоля огън момиче за по подробна информация за хомеопатичните ,който използвмат.Синът ми е на 4.5години и от много време страдаме от запушен нос.Какво ли не пръскахме в нослето без резултат.Доки е хомеопат но нищо не предлага.Решила съм да пробваме с физиотерапия,но може би в комбинация с боарон резултата да е по-добър.Моля за съвет!

# 18
  • Мнения: 858
Tsenka   Peace
дида.имай предвид,че причините за запушен нос може да са различни освен трета сливица.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 526
Tsenka   Peace
дида.имай предвид,че причините за запушен нос може да са различни освен трета сливица.
Благодарско Dennis Heart Eyes Аз вчера отидох и директно си купих книгата, за което трябва да ти благодаря, защото ти ми даде инфото за нея. При нас няма запушен нос, нито Криси хърка през нощта. Проблема е, че има задна хрема, която се стича в гърлото и кашля като магаре, особено сутрин. Казаха, че е от третата сливица и че трябва да я извадим. Преди това даже я тестваха за алергии, но се оказа че поне не е на алергична основа....което е друга тема в книгата Simple Smile)))

# 20
  • Мнения: 2 011
Моето момче няма възпалена трета  сливица , но има нарушена носна преграда и от там и хъркането през ноща .... Незнам какво друго да го накарам да  прави освен да  смуче бонбони  със затворена уста  за да  стимулира по - доброто отваряне на нослето , защото  до като не навърши 20 г не може да  се оперира ....  ooooh! А да не говорим за задната  хрема - винаги  ни  е такава и кашля сутрин ужасно!!! newsm78

# 21
  • Мнения: 7
Да зная!Консултирах се с доста специалисти.На неговата възраст най често причините са трета сливица или алергия т.е алергичен ринит.Правихме тестове алерголог отхвърли алергия.УНГ не установи проблем.Когато беше на 3 години бяхме на косъм от операция на сливица.В крайна сметка точна диагноза не ни поставиха,казват че ще си го израсте,но това е кошмар.Детето се изнерви,страхува се за заспи за да не му се запуши носа,събужда се с рев.Искам да допълня,че е обгрижвам максимално защото е капризно и злоядо дете.Обграден е с внимание и любов.Отношенията в къщи са чудесни,да не чува дявол!Не помня със съпруга ми откога не сме се карали.Така че споменатата теория също я отхвърлям.Затова реших,че може да помогне физиотерапия или незная..... .Детето се тормози ,а аз незная как да му помогна.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 752
Преди няколко години вадихме на дъщеря ми третата сливица,тя рецидивира и ходихме на манипулации при д-р Попов/частен кабинет/.Много сме доволни.За 10 процедури детето се оправи.Но това не беше физиотерапия.Не знам как се казва.Доктора се намира на ул.Иречек 27.Ние сме ходили отдавна и не знам дали все още е там.Тел:52 04 96 и моб:0888 84 31 95.Едновременно с това слагахме и затоплени торбички с морска сол.

Общи условия

Активация на акаунт