С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 719
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Оу, фиданке, чудна закусчица си спретнала, мерси!

Днес като си оставях детето в градината (порядъчно закъснели, както обикновено  Wink) бяхме едва 5-то дете в групата. То се разбра, че ще има вакакция и може да правят сборни групи, ама толкова малко деца...

# 46
  • Мнения: 207
Добро утро и от мен ! Като  гледам времето навън , май ще си остана с гоблените. То не е  много лошо , но и не ми се налага излизане . Впрочем някой от  вас  шие ли гоблени ?

# 47
  • Мнения: 200
Добро утро!


Добро утро, добруджанки!

Моля, какво давате за да ви пратя малко от нашето слънце?


Аз давам апартамента, колата, три златни пръстена и два чифта обеци  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 821
Фиданке - Цоцоланке  Mr. Green, много мерси за поздрава - одобрявам Wink...Закуската ми е в повечко, но ще приема Grinning

# 49
  • Мнения: 207
 smile3515   да ви се ,,похваля"  нацапах се с маска ,  стоях  20 мин .  съблякох се  , влизам в  банята  и познайте - водата спряла. Добре че имах вода  в шишета  , та успях да си измия лицето поне. направо със  бясна  smile3511

# 50
  • Мнения: 774
Ох,аз бях обещала разходка на децата,но май ще се разхождаме из апартамента Sad

Впрочем някой от  вас  шие ли гоблени ?
Аз преди шиех много,но вече не напирам време за гоблени.Сега шия картички само покрай базарите.

# 51
  • Мнения: 377
smile3515   да ви се ,,похваля"  нацапах се с маска ,  стоях  20 мин .  съблякох се  , влизам в  банята  и познайте - водата спряла. Добре че имах вода  в шишета  , та успях да си измия лицето поне. направо със  бясна  smile3511
Абе ти къде живееш ?Да не си ми комшийка , че и ние нямаме вода от сутринта?
Цоци благодаря за закуската и поздрава!  bouquet
Спинки и аз си мислих , че не става за цветя днес , ама вече става след час излизам навън .Ние излизахме  с Гого на центъра много готино времето , та затова не писах.
Бори какви пиленца ще има ?Малко по -големи от тия предните?
lenka_ilenka -ехее много си щедра недей така ! Wink
Мари беше затворен двореца и количките днес!Обещах на Гого като се постопопли да отидем заедно с Теди и Ивка .

# 52
  • Мнения: 2 821
Бори какви пиленца ще има ?Малко по -големи от тия предните?
[

Същите са. Можеше да вземе и от по-големите, но не се уточнихме на кого какви му трябват.

# 53
  • Мнения: 200
Ауу какво раздвижване в темата пу-пу-пу  Grinning
Краси, за едно слънце виж на какво е способен човек  Laughing Аз да кажа, пък дали ще ги дам това е друго, първо да ги купя тогава  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 207
smile3515   да ви се ,,похваля"  нацапах се с маска ,  стоях  20 мин .  съблякох се  , влизам в  банята  и познайте - водата спряла. Добре че имах вода  в шишета  , та успях да си измия лицето поне. направо със  бясна  smile3511
Абе ти къде живееш ?Да не си ми комшийка , че и ние нямаме вода от сутринта?
Цоци благодаря за закуската и поздрава!  bouquet
Спинки и аз си мислих , че не става за цветя днес , ама вече става след час излизам навън .Ние излизахме  с Гого на центъра много готино времето , та затова не писах.
Бори какви пиленца ще има ?Малко по -големи от тия предните?
lenka_ilenka -ехее много си щедра недей така ! Wink
Мари беше затворен двореца и количките днес!Обещах на Гого като се постопопли да отидем заедно с Теди и Ивка .                                                                                              

Нашата дойде , нямаше я около 1 час  Simple Smile - на Христо  Ботев

# 55
  • Мнения: 2 821
Обадиха ми се от Вип Брадър. Чрез Дарик радио. Разбрали за нашата благотворителна акция за Цветница Shocked...Искат да им изпратим продукция, която Вип-овете ще имат за задача да продават в МОЛ-а Crazy...Естествено благотворително Laughing...Какво ще кажете?

# 56
# 57
  • Мнения: 11 607
Обадиха ми се от Вип Брадър. Чрез Дарик радио. Разбрали за нашата благотворителна акция за Цветница Shocked...Искат да им изпратим продукция, която Вип-овете ще имат за задача да продават в МОЛ-а Crazy...Естествено благотворително Laughing...Какво ще кажете?

Крайно време беше! Peace

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Обадиха ми се от Вип Брадър. Чрез Дарик радио. Разбрали за нашата благотворителна акция за Цветница Shocked...Искат да им изпратим продукция, която Вип-овете ще имат за задача да продават в МОЛ-а Crazy...Естествено благотворително Laughing...Какво ще кажете?
Хм, прекалено е хубаво, за да е истина..
Май няма да се хвана. Wink

# 59
  • Мнения: 207
Ооооооо , забравих  че днес е 1 април .   

Общи условия

Активация на акаунт