Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 34-та тема

  • 51 584
  • 364
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 293
Крисче, видях я - уау - шоколааад, мнооого шоколааад! Невероятна!

# 46
  • Мнения: 22 867
здравейте  първо-Labrex за мен е чест-дано са ти харесали дробчетата
адмирации за всички отново както винаги само страхотни предложения Laughing
имам едно въпросче-другата събота имам празник и трябва да направя освен всичко което съм намислила и  торта която смятам да покрия със захарно тесто -колко дни по-рано мога да я направя че да не ми се струпа всичко в един ден-докато ми дойдат гостите да   hahahaзаспя  Laughing

а и още нещо препоръчайте ми някаква марината за пилешко месо


betina33, харесаха се, много вкусни станаха!  bouquet За тортата, за съжаление, съвет не мога да дам, ще ми е интересно и аз да науча отговора на въпроса ти.

Krische , много красива тортичка, а пък колко изкушаващ е разрезъъът Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes   bouquet

Пирожки и мекички за кафето.





# 47
  • Мнения: 4 434
Тук да ви следя..

..Мариета страхотен кекс!
Sunglasses

# 48
  • Мнения: 1 197
За днес скромно  копривена манджа с пилешко 

# 49
  • Мнения: 2 950
Един ден човек да не влезе тук и .....нова тема.  ooooh!

От мен това като снимки. Другото беше изядено преди да се докопам до фотоапарата.  Joy

Пилешка супа:



Облечени кренвирши на Марулка, но печени:



Карамелен чийзкейк от Бон Апети:



Нещо много чийзкейкове тия дни.  Laughing

Дидибу, какво е това със сирената - изглежда много интересно? newsm78

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 17:47 от DessiJ

# 50
  • Мнения: 85
Ето и моето меню днес,сутринта мекички със сирене,на обяд пържени тиквички,домашно хлебче,една замразена гръцка баница аз само я опекох-любимата ми е,крем карамел и един черешов чийзкеик

# 51
  • Мнения: 170
Ето я и моята пилешка супичка със застройка:



# 52
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Вече и отворена нова тема има гледам, честита да е  bouquet
Аз тези дни нямах интернет и нямах възможност да публикувам,нито да ви чета, загтова сега ще наваксам, гледам има какво  bouquet
От мен някои неща от изминалите дни
Пене болоньезе


Леща



Пилешки панирани пърлжолки в масло с броколи





Приятен уикенд на всички  bouquet

# 53
  • Мнения: 769
Нещо много чийзкейкове тия дни.  Laughing

Ааааа.......не,моя е погрешка........от бивши мъфини със ябълки  smile3511
забравих да сложа бакпулвер

# 54
  • Мнения: 4 358
Привет банда Hug.
Аз снимах само тези прекрасни портокалови мъфини на Умбра.Формичките ми за мъфини хартиените се оказаха прекалено малки hahaha, но това не ме отказа.Направих кексчетата в чашки за кремкарамел.Не са къдрави по края, но бяха невероятни вкусни.Мерси на Умбра за рецептата  bouquet
                         
Другото беше изядено без снимка - пилешка супа с фиде, пиле с ориз и салатки разни.
Много вкусно сте наготвили всички Peace Peace Peace

# 55
  • Мнения: 11 607
Здравейте, момичета!

Гледам хапва се, снима се, не се губи тренинг......Браво, само така!

Аз...не бях кой знае колко очарована от пилето със сирене(Лабрекс, правили сме го едновременно явно), нормално печено пиле е това за мен. Аз сложих отстрани моркови, картофи, подправки разни, стана много вкусно, но предполагам че вкуса по-скоро идва от различните подправки, печенето на бавен огън и фолиото и така мазнината бе почти само тази от пилето, другото е малко водичка, която бях сложила......





Тортичка от готов крем брюле, бишкоти и кокос - елементарна работа, готова само за около 20 мин.



И да си покажа парче от питката:




Гицке, рецепта за тортата да дадеш...Шоколадовата?????

Рецептата на солетите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289780.msg9911044#msg9911044

# 56
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Маме,

страхотни гозби. Винаги ти се възхищавам!
Ето я и моята питка, която толкова се хареса, че се хапна преди основното като предястие и после нямаше място за рибата и пресните картофки  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 293
Мамо Цоцоланке, и аз направих пилето със сирене - хареса ми, макар че комбинацията сирене-джоджен-пиле е малко необичайна за моя вкус.  Wink
 Ето го:                                                                                                        и порция с рядко картофено пюре  Embarassed

# 58
  • Мнения: 223
тук е вкусно, както винаги Hug
за днес в къщи хапвахме постен гювеч

и пилешки пържолки на скара

# 59
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
 vesi_rn -може ли рецептичката за чийзкеика -сина ми много го хареса и иска утре да го направя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт