Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Деси, я аз да те попитам - тази снаха, която я чакате да ражда скоро, да не живее в Бг. Просто имах прозрение,че най-добрата ми пиятелка от гимназията е омъжена за сириец и чакат второто си бебе скоро...Сигурно е доста налудничаво, но аз да попитам  Mr. Green

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
днес да ви пратя топлинка, само 28 градуса! но е едно сивкаво небето и ще го 4акаме ,я пустинна буря и дъжд, я само дъжд!
деси, да поканиш моми4ето, дето у4и арабистика  в арабската езикова школа! аз нещо позакъсах с тези сестри на кана, така  не успях да впрегна някой да ми оясни то4но какво искат да  ми кажат!ина4е братов4едът намери грешки в тетрадката, поправи ми, накрая заклю4и зарежи, малко са дето знаят  вси4ката граматика, давай на нашия език! дойде ми на крака  цял професор по арабски и аз от  ш?тни и оправии на вси4ки други новости по родата, не успях да се вклю4а, ходих си насам-натам с тетрадката! е, нямам късмет с това у4ене на езика!  #Cussing out
рафи, супер  се радвам за анто, то си ли4еше,4е е не свито дете, я как командваше големите каки!за ли4ното ,мерси, пусни се малко на скайп, да стане  малко диалог! Wink
ели, добре ,4е е махнато това гадното, ние сме минали през такива екстри,ужас ! като по4нахме да се питаме на коя страна се върти, за да се извади?! водихме го юнака на доки! май ме върна към едни дале4ни години, ама то затуй са минали като миг, я -от прекалено наситено ежедневие от бели! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4
Привет на вси4ки и от мен Simple Smile.Не6то ме тормози един зъб,та 4ак се подух Cry Cry Cry.И ми е едно криво..кривооо.6те намина по късно да ви навестя моми4енца  bouquet.

Дина767,в Кuwait Airways бях 5години,опит понатрупах,преживявания много,разо4арования о6те пове4е,но като всеки друг път в живота ло6ото се забрави и останаха хубавите спомени Laughing

А на моми4енцето което се появи по едно и също време с мен искам да кажа :Каквото и да са ти казали в някоя друга тема,колкото и да са били неприятни отговорите им просто ги приеми като гледната то4ка на друго 4овешко същество.Всеки има право на мнение,нали??Важното е теб самата кое мнение те интересува!Това на близките ти и приятелите ти или това на хора които не виждат по дале4 от носа си?
И на мен много пъти са се опитвали да ми обяснят как 6те страдам цял живот(заради избора на съпруг),но аз имам страхотни отговори за такива разбира4и.

Слън4ев следобед на вси4ки от мен Hug Grinning

# 18
  • Мнения: 38
Здравеите и честита нова тема  bouquet  bouquet  bouquet

http://youtube.com/watch?v=m0WaNS6-wQs

# 19
  • Мнения: 0
Ето ме пак...аз с голямо удоволствие искам да чуя повече за тази школа,въпреки,че аз съм решена да го уча сред тях и дано се получи.
За темата в друя форум,аз точно това им казвах постоянно,всеки си има право на мнение и им благодарих,че изразяват своето.Нямам никакъви намерения да ги съдя,каквото било,било...отдавна не слушам такива хора,аз знам как се чуствам и това е.Simple Smile
Скоро ако ми позволите ще споделя с вас историята си и ще ми бъде приятно да си говорим...
до скоро

# 20
  • Мнения: 800
само запис, че съм труп, днеска бяхме на пикник и после разходки из Копривщица


Мансун, честита първа тема  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 18 034
Здравейте хубавелки,
Ди,благодарско за темата!  bouquetКак е по Испанско, много си пестелива, разкажи ни повечко.. WinkШиланче, на Ди не й е за сефте, пускала е и преди тема май.... newsm78Гот ли беше в Копривщица?
Деси, търкалям се... JoyРавносметката - приютих в шкембака си 3 чашки домашен шоколадов Данет, ама не казвам размера на чашките... Naughty Wink
Арабски Ясмин, къде беше зачезнала? Thinking
Покрай хубавото време днес, настроението ми също е гот. GrinningВодих девойките да карат ролери, а
следобяд каката забегна на поредната приумица - да играе баскетбол... Rolling EyesЧудя се, дали играта я вълнуваше или по-скоро  възможността да избяга от множкото задачи за решаване по математика Mr. GreenМа те си я чакаха де...да не се притеснява.. hahaha
Латеа, я кажи какво сътвори днес в кухнята, останала съм с впечатлението, че презуикенда с пълна сила те обзема кулинарната треска.. Party
Мис Франсез,сега като чета написаното от теб, специалността, която следваш и се сещам нещо..Преди време /месец-два/, в друг форум /убий ме кой беше/, четох тема с подобна насоченост..Най-вероятно е била пусната от теб.. ThinkingТогава ми направи впечатление не само убедеността, с която хората там без преки наблюдения по въпроса отричаха всичко и рисуваха само с черни краски, ами чак бях стигнали и до подозрения за заговор. #Crazy Тогава смятах да пиша по темата, ама хем не бях регистрирана, хем бях на работа и четях отгоре-отгоре...та не го направих BlushНе се връзвай на всичко, което някой казва..Тепърва, дори и когато връзката ви доказано устои на трудностите и времето, винаги ще се намират хора, които ще осъждат избора ти, ще си позволяват да го коментират.. SickОстави се да те води сърцето, но не забравяй и разума...Комбинацията от двете е правилната формула в подобни случаи! Peace
Дина, изпитът за владеене на български език касае придобиването на гражданство, не на постоянно.И той е само едно от условията при подаването на документи за такова, издържането му обаче не е никаква гаранция за получаването на заветния български паспорт.. PeaceЗа постоянното няма подобно изискване.
Анди, и ти ли си от моя отбор с проблематичните зъби?! newsm78Поразмина ли болката?Бегом при чичко доктор....това е решението!  bouquetДано вече си по-добре!
Раф и Елидивка, така си мислите... NaughtyИ аз цял ден съм пред компа в работата, ама това хич не ми пречи и вечер да му се любувам в домашни условия... Joy hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 18 034
Хей мързеланки, добро утро  в 9.27 по новото време! Hug
Снощи аз затворих темата, сега я отварям първа..май няма да се разберем така.. NaughtyЗа целта ще ви поднеса една уханна закуска и ще ви привлека насам...

# 23
  • Egypt
  • Мнения: 132
Ами да кажа и аз добро утро в тази тема newsm03

# 24
  • Мнения: 465
 smile3535 цоп и аз в новата тема!

Ди, и аз се присъединявам към харесалите пустинния пейзаж   bouquet
Теди, чудна закуска си наредила.. и аз идвам по миризмата...  Hug Как ме усети само, вчера имах хигиенно-кулинарен полуден (ама си беше цял ден)Mr. Green Нищо интересно не съм готвила. За трети път пая с ябълки  Blush , правих някаква импровизирана мусака с праз лук (стана учудващо вкусна), постно зеле и изпекох франзелки(по много лесна рецепта, препоръчвам я).
Времето вчера повдигна и моето настроение. Само в квартала на пазар излязох, ама се размотавах, просто ми беше приятно да повървя. Днес обаче май не се очертава да е така слънчево.  Confused
Рафаела, браво на твоя малък мъж! Той сякаш съвсем леко се адаптира към другарчетата си и му харесва да ходи на градина.  Party
Снежна, като гледах вчеряшния ни форумски обяд, та се замислих как никак не спазваме у нас пропорциите за пвавилно хранене.  Tired Но ме мотивира.  Mr. Green
Анди, скорошно оправяне със зъбите!   bouquet Едно от най-гадните неща е да те боли зъб.. изобщо нещо по главата. Като е крак, корем.. пак повече се търпи (поне за мен), ама зъб, ухо, изобщо глава са крайно неприятни.
Сорая, браво на теб!  Hug   bouquet Много хубаво и интересно! Ще ти бъде хубав спомен такова приятно изживяване.
Цеци, разписвай се по-често!  Hug Дано по-скоро се справите с бюрокращината и леко бременеене!
Арабски Жасмин, и ти ни навестявай по-често   bouquet
Дина, като те чета, сега и Анди и чак започва да ми се иска да бях стюардеса.  Blush Аз такава скитня, дай ми да пътувам. То вярно, че работа и ваканция не е същото, но преживяването да виждаш нови места е несравнимо.  Heart Eyes Дина ти кога ще ни изненадаш с нещо от твоята кухня?  Hug
Деси, да ти се отчета.. напредвам в темата с арабския. Уча, но съм назад. Не успявам да намеря време и да ви догоня до край, но ви вървя по стъпките.  Peace
MissFaraula, да ти кажа точно ядосана от хорски приказки, един ден се натъкнах на темата. Много време четох, че нали съм срамежлива мома.  Mr. Green Пък после взех, че се наместих и аз в нея  Hug Човек трябва да е нащрек с всяка връзка докато се убеди в партньора си. Добри и лоши хора има навсякъде.  Peace
Марси, късметлийка си.. 28 градуса само на картичка можем да гледаме или по телевизията.  Mr. Green Прати малко насам, като предлагаш!  Hug
Дуа, как сте вие? Пиши като имаш време. Редовното ти присъствие много липсва на темата!  Hug Ако не е неудобно, може ли да ми кажеш дали произвеждате туники? На такава вълна съм,  Blush това ми се носи.
Мароканско Кате, хапвате ли домашен сладолед?  Grinning
Дезърт, къде се губиш?   bouquet Миг незабравим/Мълнийке (прости ми, не помня кой ти е актуалния ник ) Embarassed как си ти, минавай да ни кажеш по дума две!  Hug

Писах, писах.. та се отнесох.  Crazy Отивам да доизчистя, банята ме зове. Много мразя да чистя банята, много са ми скучни за миене плочките.
Кажете някоя хубава книжка, която сте чели скоро. Следобед мисля да се поразходя навън и ми се иска да си купя нова книжка. Препоръки приемам всякакви, само без фентъзи и любовни романи. 

# 25
  • Мнения: 56
ето ме и мен тук съм Hugха добър ден на всички
ТЕДИ-страхотна закусчица-благодарско bowuu
латейка -тук съм бе мила Simple Smileдано по бързо се подредят нещата при нас -да ,че имам нужда от помощник вече.както съм тръгнала да раста с бясна скорост...мани мани Joyтой моя ми вика ти май май с часове растеж #Crazyабе да мине всичко по живо по здраво а пък после ще му мисля
ФАЙМА-добре си дошла и тук мила  bouquet
лек ден душици и до скоро

# 26
  • Мнения: 0
Добро утро на всички...аз съм малко поспалива,ама какво да се прави,смятам скоро да се поправя,че така не може...аз искам да се извиня,ако се натрапвам с отговорчетата си,но просто ми е приятно с вас и няма как да се спра... Whistling

# 27
  • София
  • Мнения: 18 034
Добро утро на всички...аз съм малко поспалива,ама какво да се прави,смятам скоро да се поправя,че така не може...аз искам да се извиня,ако се натрапвам с отговорчетата си,но просто ми е приятно с вас и няма как да се спра... Whistling

Какви извинения, какво натрапване, какво спиране Rolling Eyes..Да не сме чули повече подобни изказвания Naughty, даже си плаха и пестелива на писане към момента, давай по-смело! Hug

# 28
  • Мнения: 465
Какви извинения, какво натрапване, какво спиране Rolling Eyes..Да не сме чули повече подобни изказвания Naughty, даже си плаха и пестелива на писане към момента, давай по-смело! Hug

Покрепям   bouquet Пиши колкото ти се пише! Ние можем да четем.  Mr. Green

# 29
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Латейка   Heart Eyes  Hug - тук съм , тук съм ...за всички , които ме пожелаха  Laughing Mr. Green ....боря се с килограмите , пропадам в самосъжаление и мечтая за чужбинска разходка , ама няма пари и затуй вися в темите за Турция и Египет и чета къде са ходили или се канят да отидат хорицата.

Тази сутрин имам повод за радост - кантарчето показа , че съм се разделила с 15кг. , които ми подари на раздяла тютюна. Цялата 2008г съм ги трупкала и от 10.01 до днес се разделях с тях . Честно да си кажа не беше като , че ли чак толкоз трудно и гладно , ама ме мъчат тестени видения не отричам.
Сега някой да не си помисли , че съм се свършила ...Няма такова нещо ! Цифрата от която стартирах обратното броене е толкова голяма , че още 15 да махна и може да си проличи едваааааа , едва .
Много ми се иска да ви споделя нещо , което трябва да го знаете - всяко отслабване е малка война вътре в нас - на системно ниво , на вътреклетъчен метаболизъм - знаете ги тези неща. Много диети ми смениха, при диетолог ходих и тя не ми улучи съвсем , та думата ми е решите ли нещо в посока диети - посетете ендокринолог , споделете плановете си , потърсете заедно проблема защо сте напълнели , направете изследвания на хормони и антитела , открийте отговорите и тогава уточнете диетата .
Случайното налучкване на диети , не само , че няма да ви помогне трайно , но и може да влоши нещата . Как не съм го знаела по-рано ...много си се ядосвам ... прегледа ми струва 20лв , ако е нужно да ви гледат на ехограф още 30лв , изследвания за около 100- 150 лв , айде 200лв да са и получаваш най-точния и сигурен отговор защо тялото ти е допуснало да натрупа и каква е най-безопасната пътека назад.
Момичета , заклевам ви , не ползвайте диети от нета , опасно е  и не си струва риска - патих и говоря като преживяващ нещата.
В крайна сметка то си е ваша работа , но аз не можех да го премълча и да скрия от вас истината. Който иска ще кажа координатите на ендокриноложката д-р Тодорова, тя работи в Майчин дом - София , има и частен кабинет , идва и в клиниката в Плевен . Не и правя реклама , тя няма нужда от такава , само ще подчертая , че преди около 8г ходех при професор Малеева в София и тя , за жалост не хвана нещата , не се докосна до проблема ми дори и ето как годините се изнизаха и аз се усложних и бебето се отложи ...и сега дано съм на правия път .
Пия хормонални лекарства , за да навакса щитовидната жлеза , пия и още една шепа други за кистата на левия яйчник- да пробваме да я стопим и да не ходя на операция, други хапове 3 пъти на ден са за подтискане на покачващата се кр. захар , че да няма онова чувство , че все нещо ти се яде. Спазвам много аскетична диета- сутрин овесени ядки и кис. мляко или доматче и извара , за обяд - голяма салата или таратор и месо или риба - само печено и посничко , за вечеря същото и плод или ниско калориен десерт - малко блокче шоколад без захар . Не съм гладна , но спазвам твърди паузи мужду храненията . Закуска - обяд 4часа , обяд-вечеря 6часа. Не огладнявам , много интересно , но е така . Обаче прехвърля ли часовете и не мога ли да се нахраня ....добивам вълчи , ненаситен глад - за това казват , че за да отслабнеш трябва да ядеш .

Много се разприказвах ...
Добре дошли на новите ни момичета !     bouquet
Фаима - чудесно прекрасна история - честито за сватбата и да сте много щастливи заедо !   bouquet
Цецифло - много ти се радвам и ти желая безпроблемнни бременност и раждане - духом съм с вас !  Heart Eyes Hug  bouquet

Да са ни честити всички рожденници , които не съм успяла да поздравя - обичам ви !  Heart Eyes  bouquet

Лек ден и макар да не ми се пише , тук съм , ако има нещо - свиркайте !

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 12:36 от Миг незабравим

Общи условия

Активация на акаунт