Хотели, подходящи за семейства с деца

  • 60 963
  • 172
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 522
ivka27,  а има ли къде да се похапва в близост до Мадара Омая или сами си готвихте? Водата в басейна дали ще е достатъчно топла за малки деца през август? Благодаря!
Ами има мниго добри условия да си готвите.
Осве това на Мадарският конник има хубав ресторант, в селото има съшо капанчета, много е евтино.
А за водата в басейна ,сме били и юни и юли и водата беше топла.
Предполагам , че август ще е още по топла.  bouquet
А що се отнася до "Трифон Зарезан" бяхме август месец миналото лято  за три нощувки.
Има басейн за възрастни и с преходно тунелче по малък за деца.
Не е лошо, но храната в ресторанта им е доста скъпа, според мен.
Ние общото взето по цял ден обикаляхме в района на Кърджали и хапвахе, където сварим.
Но мисля , че за почивка за по- дълаг период не става.
Този " Главатарски хан", като че ли изглеждаше по добър.
Поне имаше площадка за игра на децата.
А на пунтоните ядохме много вкусен шаран, но до там ходихме с колата.
Абе каквото и да  пиша , всеки има различни виждания за почивка.
Аз предпочитам спокойствието а за храната не мисля много, пък и детето ми е голямо  bouquet

# 76
  • Мнения: 500
ивка27, балагодаря ти за отговора!   bouquet
Още няколко въпроса, ако може: Доколкото разбирам от сайта, къщите са две. Какъв е капацитета им? Ние ще сме 2 семейства - 4-ма възрастни и 2 деца. Възможно ли е да ни настанят в една къща или ни трябват 2? Ако решим да си готвим, има ли кухненски принадлежности - тенджери, чинии и т.н. Колко безопасно е за малки деца в градината на къщата? А самото село?

Извинявам се, за многото въпроси, но точно плановете ни за лятото са да посетим Мадара, Плиска и Преслав и да отскочим и до морето, затова мястото ми се струва идеално, но преди да звъня за резервация ми се иска да науча повече подробности от някой, който вече е бил.

Благодаря! Hug

# 77
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Някой да е посещавал комплекс с къщички и детски кът,ако може и с басейн в Родопите?
По принцип предпочитаме да сме на планина,за да може малкият да смени климата,че прекарва зимният сезон респираторни и белодробни заболявания!

# 78
  • Мнения: 3 416
Аз пък ще помоля да ми препоръчате хубав  х-л,обаче в Ст.Загора,харесвам града и ми се ще да идем с малката за един уикенд.разбира се условието най-важното е х-ла да има нещо като детски кът и външен двор(обезопасен) с катерушки и прочие. И не на последно място да е евтино Embarassed

# 79
  • Мнения: 6 243
Аз пък ще помоля да ми препоръчате хубав  х-л,обаче в Ст.Загора,харесвам града и ми се ще да идем с малката за един уикенд.разбира се условието най-важното е х-ла да има нещо като детски кът и външен двор(обезопасен) с катерушки и прочие. И не на последно място да е евтино Embarassed
Хем евтино, хем подходящо за дете ... няма много. Това е най-подходящо: http://www.artcomplex-stz.com/
На супер място е - в парк Аязмото, има и 2 басейна, подходящи и за деца. Детския кът е отделен от басейните, така че не е нужно да стоиш  и да си пазиш детето нон-стоп.

ПС Допълвам, че става дума за хотела, който е на Аязмото, не за този в центъра. Два са с това име.

# 80
  • Мнения: 3 416
sladka hapka  bouquet Оттук не мога да отворя линка,но довечера ще видя за какво става на въпрос.

# 81
  • Мнения: 1 194
Оооо, браво чудно полезна тема Peace

# 82
  • Варна
  • Мнения: 522
Полезна, ама никой нищо не предлага ooooh!

# 83
  • Мнения: 74
Едно предложение от мен - Био хотел Моравско село - Предела (малко преди Разлог)
Няма басейн, има страхотна градина.
По-подробно съм писала за хотела в тази тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496746.msg15120699#msg15120699

# 84
  • Мнения: 7 640
Хотел "Аугуста" в Хисар е страшно подходящ за деца, но цените не са от най-ниските. Басейните са върха, а има и детски кът срещу 3 лв/ден(!) Simple Smile

# 85
  • Мнения: 796
Да побутна малко темата с един въпрос за хотел Веника палас-с. Чифлика до Троян- подходящ ли е за дете на 3г.,има ли пространство за игра,площадка и т.н.Всякакви отзиви ще са от полза!

# 86
  • Мнения: 479
Включвам се с две изпитани предложения :
- планинско/спа - хотел Римска Баня в с.Баня до Разлог.
Има на открито детски басейн и детска площадка. Чисто е, обслужването е добро и като цяло съотношението цена/качество е отлично. Специално за нас, недостатък е, че няма добър интернет сигнал в стаите, а само в общите помещения. Но това поне гарантира по-голяма почивка  Mr. Green
Освен това има и самостоятелни еднофамилни къщички, освен хотела, на много прилични цени.
- морско - хотел Асти в Синеморец. Горе-долу същото важи и за него, само дето обслужването е още по-добро. Ние като ходихме миналата година му правеха басейн и разбрах, че вече е в експлоатация. Иначе има голяма зелена поляна с детски кът.
Кухнята и на двете места ни устройваше, но ние не сме много претенциозни, като цяло.

# 87
  • софия
  • Мнения: 757
Гнидка , знаете ли каква е темп. във външните басеини?

# 88
  • Мнения: 479
Не знам. Този в Асти е нов, а в Римска баня, съм ползвала вътрешния зимата.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 522
Уф, този хотел Асти ми хареса. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт