Имам ли шанс за успешна бременост месец след аборт ИМА ЛИ УСПЕЛИ

  • 14 751
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 283
бебка дано да имаш сили и късмет да продължиш напред каквото и да се случи  Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 675
С второто ни дете забременях след няма и 2 месеца след втория спонтанен аборт. Беше ми дошло само веднъж, не сме се пазили, но и докторът разреши. Кураж и гледай напред, не се поддавай на черни мисли. Hug

# 17
  • Мнения: 117
bebka-ki, само не се притеснявай и не се подддавай на лоши мисли. Ако наистина си бременна се радвай  Hug Стискам ти силно палци да ни зарадваш  Heart Eyes

Аз също имам спонтанен аборт и сега се борим усилено  Simple Smile Пролет е, дано имаме много положителни тестчета и прекрасни точици  Hug

# 18
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
bebka-ki успокой се мила, всичко ще е наред, ще видиш Hug След лошото винаги идва добро, такъв е живота, а лошото е вече зад гърба ти, така че, горе главата, усмихни се и си представи как прегръщаш най-красивото и сладко бебче!
P.S. Пиши какво е станало, има ли новини, стискам палци Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 148
  Благодаря ви момичета на тези които вече имат дечица пожелавам да са ви живи и здрави.
 Д"ете,  дано борбата не продължи дълго Wink   :baby_neutra
Киттикат мила дълбоко оценявам това че намираш сили да успокояваш другите знам че и твоят мисед не ебил отдавна всъщност точно когато е и моя искрено съжелявам  Hug. Ще пиша къкво става с мен ще се радвам и вие да пишите и то само хубави новини ейййййййййй  Laughing Не бих се справила ако не бяхте вие така и не можах да споделя с никой друг освен с вас. Не съм писъла досега във форума но с изненада открих как напълно непознати хора си стават толкова близки. За всяка една от вас ще се радвам колкото и за себеси.   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз съм живото доказателство за положителния отговор на въпроса ти - в 5гс преживях спонтанен аборт, направиха ми кюретаж , следващия месец забременях , вярно е че много ме беше страх да не се повтори всичко , но слава богу всичко приключи благополучно , макар и с доста притеснения . Стискам   палци следващия път всичко да е наред, защото ще бъде така  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз също забременях два месеца след спонтанен аборт.За по-сигурно пиех хапчета,за да не се отлепя плацентата(не им помня името).Нямаше проблем с бременността ми.Желая успех на всички Praynig

# 22
  • Мнения: 3 695
дано да има, имам един спонтанен аборт и много се надявам сега като започнем с бебеправенето всичко да е наред  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 500
Защо пък да те чака спонтанен аборт?!
Изкарах нормална бременност след спонтанен аборт и имам здраво дете. Не се притеснявай. Гледай напред и мисли положително.

# 24
  • Мнения: 452
Шанс винаги има - кога повече кога по-малко.Пази се и бъди много спокойна.

# 25
  • Мнения: 1 325
Бебка, мисля , че написах историята си в една друга тема  в която пишеш, но на кратко-
Мисед аборт в 11г седмица, но плода беше като за 9г седмиц.Не ми правиха кюртаж, получих контрации още на същият ден в който прокървих и се надявам, че съм изхвърлила всичко, в понеделник ще разбера!Тук във Франция при ранните аборти до 12г седмица оставят организма сам да се справи, ако изхвърляне не започне до няколко дни-изписват хапчета за предизвикване, и ако организмът не се е изчистил напълно правят махане с вакум!
В понеделник съм на обстоен преглед с ехограф и се моля напълно да съм се изчистила!
Ще питам док, кога можем да започнем с опитите и ще пиша!

# 26
  • Мнения: 3 641
Бебка, разбира се,че ще имаш нормална и прекрасна бременност. Много момичета сме преживели, псоле страха е по-голям и не може да се зарадваш особен отначало.Псоле обаче нещата се нареждат и ти пожелавам скоро да гушкаш здраво бебче Hug

# 27
  • Мнения: 23
Бебка,

Ne se pritesniavai ako si bremenna. Az jiveia vuv Francia i predi mesec mi napraviha kiurtej i doktora mi kaza da iz4akam 1 cikul predi da zapo4nem otnovo s opitite.

Stiskam ti palci i pi6i kak se razvivat ne6tata.

# 28
  • Мнения: 1 325
Да докладвам след прегледа днес-
Док каза, че съм се изчистила добре, не съм прибягвала дори до медикаменти.Добре, че послушах док, защото аз отначало исках кюртаж или по-точно изсмукване с вакум(така процедират тук), но по нейно настояване изчаках за да видя дали организмът ми ще се справи сам , и успях Hug
Разрешиха ни бебеправене след един редовен цикъл, но по други причини мисля да изчакам малко повечко.
 kat31 , в коя седмица ти беше аборта?

# 29
  • Мнения: 148
 Момичета не знаете колко много се радвам като чувам такива хубави новини. Аз за огромно съжаление още не съм бременна При моя аборт се наложи лекарска намеса но съм чувала че една менструация е достатъчна за подновяване на опитите ако всичко се е изчистило по естествен начин. Не се страхувам вече и започваме ведната след като убедя мъжо  Laughing Успех на всички които имат подобни намерения  Hug и пишете.

Общи условия

Активация на акаунт