С две бебчета започва пролетта и до Май ще е така! N30

  • 15 880
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
Еееххееей,
супер новина! Точно на рожденният ми ден  Laughing

Да е жив и здрав юнака Радослав - на мама и татко гордостта! Със сигурност няма да им е скучно  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 125
Хайде и аз в новата темичка   bouquet
Честито бебе на мама Стела- да й е жив и здрав синът,много да я радва и слуша smile3525 smile3504  bigdance2
На нея й пожелавам бързо възстановяване и да се гушкат скоро в по-приятна -домашна обстановка Tada newsm74

# 17
  • Мнения: 745
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА СТЕЛА! МНОГО, МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ЦЯЛОТО ИМ СЕМЕЙСТВО!

# 18
  • Мнения: 204
Ех 4е хубаво,първото ни беб4е .Много здраве ,щастливо детство и бързо въстановяване на Стела. Hug Hug Hug             Моми4ета апсолутно съм съгласна ,4е стрии се полу4ават при нееласти4на кожа,но и килцата помагат. Laughing

# 19
  • Мнения: 17
Момичета, не остана, а ето че вече си имаме и първо бебче - да е живо и здраво и да радва мама Стела!  Hug

Въпросче: Знаете ли дали записите на сърдечните тонове се заплащат от НЗОК или мен доктора се опитва да ме преметне?  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 626
 newsm32 цоп и аз тук

Момичета така си поплаках от радост  tooth

# 21
  • Мнения: 61
Честита ни нова тема, супер както винаги Simple Smile Най-хубавото е, че почва с добра новина Simple Smile
Мадлен, и моя мъж напоследък мн работи и това ме влудява...ако се организирам за Романса, непременно ще звънна Simple Smile
А така се вълнувам и ми е едно притеснено в същото време, защото Стела беше с моя термин  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, точно влизам от път и веднага   форума да прочета Mr. Green
Честита рожбичка на мама и на татко, нека има много късмет и щастие в живота Flowers Four Leaf Clover

  hbdtu ninishte, много здраве и прекрасно подаръче през май 1stroller

# 23
  • Мнения: 125
princess77 , мисля,че са безплатни, поне на мен никой не ми е искал пари за тях-нито при ЖК-то,защото там ги започнах,нито в болницата където ще раждам и където ще ги правя до края.

# 24
  • Мнения: 16
Честит син на Стела! Simple Smile Честито и на нас първо бебче в отбора! Simple Smile
Дано бързо се възстановят и скоро се гушкат спокойни в къщи!

Princess - за тоновете аз имам информация, че само два се заплащат от касата...което е много тъпо при положение, че в последния месец всяка седмица са длъжни да те гледат, но...

# 25
  • Мнения: 28
Честито бебе на Стела! Да им е живо и здраво и много да ги радва !
Честит рожден ден Нинище!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не мога да повярвам толкова съм щастлива,4е не се побирам в кожата си  newsm68 newsm44 newsm68 СТЕЛЕ 4естита ти първа радост,нека бебе Ради направи мама и тате най-щастливите хора на света,много здраве,много усмивки.......нямам думи.... Hug Hug Hug от мен и бебо.....

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 18:02 от deliana

# 27
  • Мнения: 9 814
От името на всички юнски мами от съседната тема минавам да ви честитя "талисманчето".
Да ви е живо и здраво първото бебе в темата!



  bouquet 

# 28
  • Мнения: 501
Честито на щастливите мама и татко! Да им е жив и здрав и много да ги радва! Много се развълнувах като разбрах,но и малко се стреснах,защото още не съм си оправила багажа за родилното  Simple Smile
princess77 безплатни са и според мен.Поне мен не ме карат да плащам.

# 29
  • Мнения: 21
Честито първо бебче Радослав   newsm44 newsm32  bigdance2
Много се радвам за Стелито.Нека расте здрав и послушен и бъде гордостта на мама и тати !!!
Ох наистина се започна май..... newsm74

Общи условия

Активация на акаунт