''Парфюмни размисли и страсти'' 8

  • 13 217
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 624
И в Миднайт сега след няколко часа усещам сливи и вишни Simple Smile А шишето като се държи срещу светлината е просто уникално красиво. Тъмно синьо в комбинация с лилаво и тези камъчета по него са като звезди Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 156
Аз нали ти казах, че сравняват Фабюлосити с този Миднайт, може и да има нещо Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Честито тогава! Този е от малкото Диори, които ми допадат.
Така и никой не ми легна на сърце

Тес, ами ти - пак те влекат сладости май  Wink С тия ванилови сладоледи... за Елексира става въпрос
Честита и на теб последна придобивка!

# 18
  • Мнения: 13 624
Те сравняваха и Moon Sparkle с Миднайт...но според мене нямат нищо общо! Ескадата ухае много силно на ягоди и е по-кисела. А трайността и е направо смешна Sad  аааа....и Ескадата е за мене изцяло плодова...а този е малко полодов малко флорален и малко сладък Simple Smile От всичко по малко и не е толкова натрапчив колкото розовия Фентъзи...

# 19
  • Мнения: 4 156
Да, Ивс - сладости са ме обсебили, момичетата много май не си падат по Линстант Меджик Еликсир, но мен направо ме разби - никога не съм мислела, че ще се прехласна по сладоледено сладостни аромати, винаги съм обичала разни зелени горчилки, шипри.....аз и сега ги обичам, но явно сърцето ми порасна и побира много и различни любимци Laughing Сега наистина се радвам на Фабюлосити, много ми е приятен да видим до кога Grinning, Вчера бях с Адикт и вечерта за пръв път усетих в него някаква шоколадова нота, много различен го усетих Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Честито тогава! Този е от малкото Диори, които ми допадат.

`що оставам с впечатление, че говорите за различни парфюми  Thinking

# 21
  • Мнения: 4 156
Говорим за Миднайт Фентъзи, за един и същ Peace

Карен, чакам да се похвалиш, като ти пристигне Иносент Рок, много ми е любопитен Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 172
 Joy вярно, не съм доразбрала нещо
Аз мислех за Миднайт пойзън, още допрочитам старата тема

# 23
  • Мнения: 4 156
 Laughing ами то с това съкратено - Миднайт, Жаки се радва на новата си придобивка Миднайт Фентъзи Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Като прочетох сладост се усъмних, но не се замислих много

# 25
  • Мнения: 338
Обичам парфюмите на Тиери Мюглер. За съжаление в момента ми идват малко тежички, но се надявам в скоро време всичко да е ОК.
В момента във FragranceX има много изгодни сетчета на Lily Angel и Peony Angel

# 26
  • Мнения: 4 156
Ох, какви приятни тръпки ми лазят по гърба от новия парфюм, много е приятнооо. За съжаление не вярвам да ме държи повече от два дена Laughing

Пелагия, наситина са много интересни, доста особени Peace

# 27
  • Мнения: 13 624
Ееее Simple Smile Много малко..мене Фентъзито ще ме радва доста време...100мл..имам да пръскам яко Grinning

# 28
  • Мнения: 4 156
Такава съм, не е ли парфюм, който желая бясно от дълго време - радостта ми е сравнително кратка, много съм непостоянна. Дори все още да ми харесва, искам нещо ново ooooh! Това е много гадно, дано го преодолея.

Как е, като сила и трайност Фентъзито Simple Smile

# 29
  • Мнения: 13 624
Пръснах го в 11 часа...още много силно се усеща Simple Smile Доволна съм като трайност! И много хубаво се развива Simple Smile
Аз се владея като не влизам в БЗ Grinning ...вчера освен Фражил нищо не харесах.
Но като цяло и на мене много бързо ми омръзват ароматите...това е все едно да се гримирам всеки ден еднакво...абсурд за мене Simple Smile Не мога да ползвам един парфюм в продължение на една седмица дори..всеки ден или всеки 2ри съм с нов.

Общи условия

Активация на акаунт