Игралница-занималница във Варна

  • 6 498
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 159
Здравейте! Здравейте!  Hug Толкова се радвам! Специални поздрави на Ина, която сигурно вече е голяма госпожица и на Ради, когото често споменавам, когато разказвам забавни случки от детската градина. Кога се изтъркули това време, та малкият стана за първи клас  Crazy
Много ще се радвам да се срещнем отново и да ми разкажете какво правят децата  Grinning

# 31
  • Мнения: 13 512
Влизам в темата да кажа,че от утре записах Еми на игралница-занмалница и ще споделя отзиви.

# 32
  • Мнения: 13 512
Da споделя и впечатления. Днес беше за трети ден.Бяха във Виница на езда, след това на Аладжа манастир. Еми е страшно доволна. Вчера бяха в Еко парка на Св. Константин. Утре ще са в Римски терми, Археолог. музей и Морската градина. Детето си ляга рано, защото няма търпение да дойде "утре" и пак да отиде. Горещо препоръчвам Игралницата !
Радвам се , че се запознах и с Илиана- много ведър, позитивен човек, който успява да увлече децата след себе си и да им предаде ентусиазма си!
Качвам малко снимки от предните дни, днешните не са качени още на сайта на Игралница-занималница, за да си ги сваля.
http://picasaweb.google.bg/mail2monda/IgrlanicaZanimalnica#

# 33
  • Варна
  • Мнения: 159
Не мога да не се похваля с малката дружинка, която заформи Simple Smile Заедно са в игри и пакости! Ако някой търси специалисти да построят колиба, при нас са едни от най-добрите. Ако ви трябва спешно някой да ви качи топка на козирка, обърнете се към нас. Майстори-измишлячи и разказвачи със световна слава  Mr. Green
И най-вече много, много, много усмихнати деца!  Heart Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 159
Някой може ли да помогне с насоки как да стигнем до "Дома на сойката" в природен парк Златни пясъци? Обещах на детенце, че ще включим мястото, което тя предложи в програмата, днес ходих да го търся, обиколих доста голяма част от парка, но този детски кът в него така и не успях да открия.
На сайта на парка маршрута е само споменат, но не и описан като останалите. Абе... търси се "Домът на сойката" Simple Smile

# 35
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Илияна искам да кажа едно гоялмо БЛОДАРЯ!

Сина ми ревеше първия ден с огромни крокодилски сълзи и го беше страх да остане сам, да не би да го изядете и да си остане без майка  hahaha Сега няма търпение да дойде утре! Никога, ама никога за 4 години не го взех с такава усмивка от ДГ,с каквато го вземам от Игралница - Занималница! Детето ми се успокои, весело и щастливо е! Благодаря!
Ще се запишем още една смяна при вас!


Днес като вземах дъщеря си от градина имах възможност да наблюдавам госпожата на сина ми, довела го до страх от учителите - ми тази жена е много близо до истерията.Тя видимо показваше че децата я дразнят и не ги понася. Така крещеше...нямам думи. Крещя като ...по едно момиченце, което беше тръгнало да се измие.Не можело - да не се била ровила в пясъка и прахта. Е какво да седне на пейката до нея ли?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 61
Илка, и аз искам да ти благодаря за веселото лято, което осигуряваш на дъщеря ми. Миналата година я бях записала на Родни балкани и на нея изобщо не и хареса. Всеки ден ме молеше да не ходи повече, защото е ужасно, никой не им обръща внимание, групите са големи, а ръководителките напълно незаинтересовани.  Сметнах, че се превзема и настоях да изкара докрай.  Тази година тя отказа категорично да ходи там отново и решихме да пробваме при теб. Определено я записах с резерви. Сега разбрах, че трябва внимателно да се вслушвам в детето си. Толкова е очарована, щастлива и успокоена, очаква всеки следващ ден с нетърпение. И това е благодарение на творческия ти дух и ентусиазма, с който подхождаш, на уникалния ти начин на комуникация с децата. Желая ти успех във всяко бъдещо "детско" начинание.

# 37
  • Мнения: 84
Страхотни сте !!!!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1
 И моят син вече втората седмица се забавлява в Игралница - занималница. Когато го записвах аз също се притеснявах, че към 3-тия, 4-ия ден ще започне с мрънкането и уговорките да не ходи повече. Той не обича да върви много-много и го е страх от всяка прелитаща мухичка или друга буба. Живата природа му идва малко в повече  Simple Smile. Обаче няма такова нещо! Всеки ден ми разказва какви интересни неща са видели, весели случки. И сутрин е готов преди мен и нареден на вратата да тръгваме.

   Браво Илка!  През август пак сме при вас. 

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 378
И аз си имам едни чувствителен младеж на 8. Какъв е начина за записване и условията изобщо за присъединяване към бандата?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 388
А се свързах с Илияна чрез публикуваният в сайта имейл. Ето:

Илиана Йорданова
0889 656789
0878 331780
ili.yordanova@gmail.com


 

# 41
Във втората смяна на Игралница-занималница е записана и моята дъщеря, днес сутринта и беше толкова тъжно, че това е последния ден от зеленото училище, толкова весело си изкарвали там, връща се уморена, изпълнена с впечатления и много емоции и естествено страшно доволна, защото всеки ден било " Ама много яко ...", в групата им се паднаха  добри дечица, много са си допаднали в игрите и времето им минава неусетно и сега ще страдаме и ние с нея, че смяната свършва. Моята препоръка е ако искате да направите лятото на своето дете незабравимо, весело и разнообразно, да не стои в къщи само пред компютъра или телевизора запишете го в Игралница занималница там знаят как за забавляват и да се грижат за вашето съкровище! Успех на Илиана!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 159
Здравейте Simple Smile  Надниквам за малко в темата, че напоследък време за интернет разпускане на сладка раздумка почти не остава. Благодаря на всички за хубавите думи и чудесната компания от ентусиазирани, усмихнати, пълни с идеи човечЕта, с която ми давате възможност да бъда   bouquet
И аз си имам едни чувствителен младеж на 8. Какъв е начина за записване и условията изобщо за присъединяване към бандата?

Sea woman, моля просто ми звънни или пиши на лични. Чувствителни младежи приемаме всякакви Simple Smile Смяната, която започва от понеделник е запълнена, но май едно от момчетата ще се мести в четвъртата защото там ще бъде една специална госпожица, с която се запознаха в първа смяна. Какво да се прави... Heart Eyes  Mr. Green
Групичката е предимно младежи този път и определено няма да е единственият, който е преминал през притесненията. За радост неформалната обстановка, многото нови впечатления, динамичният ден и новите приятели сравнително бързо надделяват над тях. И за всеобща изненада и удовлетворение чувствителните младежи се отпускат, усмихват, завързват кърпата по "пиратски" и се включват в бандата  Grinning

# 43
  • Варна
  • Мнения: 159
Здравейте на всички  Grinning
След веселото лято, усилното начало на новата учебна година и емоциите покрай ваканции всякакви ние с човечетата от Игралница занималница решихме да си дадем малко почивка от диктовките, преразказите и математическите задачи и се стягаме да отидем малко на истински сняг през зимната ваканция. Знам че тази година нямаме кой знае какъв избор, защото ваканцията е една такава възкратичка, но от 26 до 30.12 ще сме на Беклемето в хижа Елма. Програмата е много богата и разнообразна и включва много състезания, конкурси, пейнтбол, алпийски тролей, дискотеки и много, много пързалки и снежни топки.
Каним стари и нови приятели да се присъединят към нас ако желаят. Пълната програма на лагера я има на сайта на Игралницата. Ако искате може и просто да ми звъннете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт