Откриха ОТРОВА в наша марка вафли

  • 28 016
  • 419
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 410
Накрая ще смелят отровните вафли и ще ги вложат я в ''скалички'' я в някакъв друг сладкарски продукт.И пак ще си ги изядем  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 217
Добре че не ядем в къщи вафли,шоколади и бонбони.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 294
Ама в детската градина дават, поне в нашата, за следобедна закуска понякога има вафла с айран  Tired

# 63
  • Мнения: 2 018
Разбра ли се, кои са вафлите?

# 64
  • Мнения: 2 821
А за какво спомага тоз меламин? Съставка на някой овкусител или подсладител ли е? Как подобрява вкуса, че някой нарочно ще го слага???

# 65
  • Мнения: 398
Добре че не ядем в къщи вафли,шоколади и бонбони.

 Мляко купувате ли? Месо? Хляб ? Сокове?

 Е все нещо купуване от хранителния магазин.

 Защото ми звучи малко като : "Които яде вафли да му мисли." Дано не е така.

 

# 66
  • Мнения: 4 138
Според моята логика- "големият производител" дава малко пликче на който трябва и после -
"БТА съобщава, че България е изнесла 5000 компютъра в Япония. В последствие се изяснява, че не били 5000, а 15 000, не било Япония, а Румъния, не били компютри, а компоти и не ги били изнесли, а били ги върнали."
Ето това изречение описва всичко, което се случва в милата Родина.
Ние ще си пишем по форумите, керванът си върви.

може и това.
войници отиват на кино, да гледат филма БАБА ДАВА НА ВОЙНИКА, сексуален филм, шведски.
после обаче се оказва, че филмът не е сексуален, а социален, не шведски, а съветски и не баба дава на войника, а БАЛАДА ЗА ВОЙНИКА.

и преди 30 години ядяхме боклуци. била съм в малчика, после месеци наред не хапвах шоколад. и в бисквитена фабрика съм била. и бисквити не ядях. пък имаше един скандал с млякото, бяха се къпали и пикали в местата за съхранение. в млекцето. мняммням.
пък торенето беше................. Sickто не бяха пестициди, то не бяха химии.
нефтохима в бургас отрови цяло едно поколение.
ако някога е имало нещо свястно за ядене, то е било преди 1950. и докато в западните държави има донякъде гаранция, то в абсурдистан се хапва яко какво ли не. може и кучето на съседа..........
грабят хората, що и да не ги поотровят. тя държавата и без това е пред затваряне.

и тук, в германия има скандали с храни, ама такова чудо няма, или ако се случи, веднага бият алармите..........е, почти винаги.

затуй, обратно на село...........кравички, кокошчици..............разменна търговия.

# 67
  • София
  • Мнения: 12 554
А за какво спомага тоз меламин? Съставка на някой овкусител или подсладител ли е? Как подобрява вкуса, че някой нарочно ще го слага???

Меламинът е химическо вещество, което се използва при производството на лепила и пластмаси. Прахът се добавя към суровото мляко, за да може то да покаже по-високо съдържание на протеини.

# 68
  • Мнения: 2 401
Не може някоя мама да не работи в магазин за ХС.  Ако имате познати пък, потърсете ги. Щом се започнало с изземването на вафлите от търговската мрежа няма начин да остане скрит производителя.
Колкото до простотиите на медиите да попитам журналистката нан77а, след като  имат потвърждение от РИОКОЗ защо не казват името на производителя? Пуснат пръднята и  замлъкват. Това не ги ли прави съучастници?
 

# 69
  • Мнения: 655
Добре че не ядем в къщи вафли,шоколади и бонбони.

 Мляко купувате ли? Месо? Хляб ? Сокове?

 Е все нещо купуване от хранителния магазин.

 Защото ми звучи малко като : "Които яде вафли да му мисли." Дано не е така.

 
И аз това си помислих като прочетох поста. Naughty
А иначе в коментарите към новината на Dir-а някой спомена,че става въпрос за вафли ''Credo".

# 70
  • Мнения: 4 410
В един от коментарите след новината прочетох ,че производителя е от Велико Търново.
За съжаление ще се чудим още.....докато се договорят за сумата за която биха премълчали името.
Дано някой съвестен човек ги издаде!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Ама що за малоумщина е наистина да пуснат такава бомба и да си замълчат името на въпросните вафли? Направо думи нямам. Ние както ги обичаме вкъщи, страх ме е да си помисля колко вафли сме изяли в последно време. И значи това нещо се е слагало умишлено, така ли? Изроди. Заслужават някой да ги накара да си ги изядат всичките, след като ги изтеглят от мрежата.

# 72
  • Мнения: 6 442
В един от коментарите след новината прочетох ,че производителя е от Велико Търново.
За съжаление ще се чудим още.....докато се договорят за сумата за която биха премълчали името.
Дано някой съвестен човек ги издаде!
Във Велико Търново са и Боровец,и Престиж.

# 73
  • Мнения: 7 837
"Блиц" не издаваха ли "Шок", "Шоу" и пр. вестници?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Отивам в магазина да гледам ще ми се набие ли в очи липсата на нещо  Crazy И да видя какво производство са любимите ми марки Whistling

Общи условия

Активация на акаунт