Тумор на малкия мозък

  • 42 027
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 2 217
Севи може би вече е заминала ...
Дано да има добри новини  Praynig

# 46
  • Мнения: 19
Дано моля се с две ръце много ми е мъчно за тях  дано господ е с детенцето

# 47
  • Мнения: 80
мили майки много ви благодаря за искрената ви подкрепа.Ние сме вече в полша настанихме се и в болницата вчера ни взеха кръв направиха ни и магнитен резонанс и вече ще решат каква химия ще ни пускат,мили майки тук лекарите ни дават много шансове за спасяване от тази гадина за сега всичко е наред когато имам време ще ви пиша,  всичко е много хубаво и аз вечеч имам повече надежда моля се за всички те дечица за нашите ангели не спирай те да се молите и да ни стискате палци.целувам ви всички за сега чао Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 419
sevi.. Hug, радвам се за вас и се моля за милото детенце, нека Бог бъде с вас! Praynig

# 49
  • Мнения: 881
Севи,прегръщам те мила майчице HugКураж и много сили и късмет занапред ти желая HugМоля се за твоето детенце Praynig

# 50
  • Мнения: 80
мили майки много ви благодаря за всичко...до преди няколко дена бях ме много добре и имах надежда за дететнцето си,а сега и най-малката надежда ми я взеха вторник трябваше да ни правят разни прегледи кръв,скенер и т.н. казаха ни че има ме рецидив и на мозъка офффффффффффф незнам вече какво да кажа много ми е тежко умирам вече нямам сили детенцето ми няма сили вече.И най-смущаващо то беше че от полски те лекари научих че в България вместо да ни правят химио терапия са ни пускали друго лекарство което вредяло на костите на дете то ми,там лекари няма аз как можах да се доверя на тези лекари там много ми зле вече незнам какво да кажа, какво да мисля, какво да изпитвам...само знам че ако се случи нещо на детето ми аз ще умра  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob

# 51
  • София
  • Мнения: 2 437
Миличка от цялото си сърце се моля за детенцето ти Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigВярвам, че ще стане чудо и то ще се оправи Hug

# 52
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мила Севи, ще се моля за детето ти и за теб!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Какви мерки ще предпиемат за рецидива и какви шансове дават за оздравяване. Господ е велик и понякога ни подлага на големи изпитания - трябва да вярваме и да се надявамаме на най-доброто!

Прегръщам те!  Hug Praynig Hug

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 10:54 от Stephy

# 53
  • Мнения: 419
Мила Севи, просто незнам какво да кажа.. Много, много съжалявам. Сега сигурно ще пуснат химия? Не се предавай, не бързай!

# 54
  • Мнения: 881
Севи, Praynigмоля се всеки ден за твоето детенце PraynigНе се предавай мила,бъди силна заради малкото слънчице PraynigПиши ни какво казват лекарите.Прегръщам те Hug

# 55
  • Мнения: 80
Здравей те,мили майки.знам че ме подкрепя те и се моли те за мене и моето дете за което ви благодаря с цялото си сърце.ние сме добре за сега,химио терапии те продалжават, това е 3-ят ни курс от както сме настанени тук.левкоцити те и тромбоцити те на малкия се понижиха малко,но няма нищо страшно това е нормалното в този етап.Събирам сили и кураж от вас скъпи майки и давам сили на моето ангелче много ви благодаря за всичко Hug Hug Hug Hug Hug не спирайте да се молите за нас

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 512
Господ да пази детенцето и да ви даде сили да издържите  Praynig

# 58
  • Мнения: 417
 PraynigНие сме с теб.Бъди силна Hug

# 59
  • Мнения: 80
Знам,знам че сте с нас и за това ви благодаря.И вие сте майки и ме разбира те колко ми е тежко...От къде хи намери  тази гадина незнаем само знам че господ е велик и той ще помогне на малкото ми детенце.Целувам ви мили майки  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт