ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 606
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 626
Айде сега ново 20!
Аз не виждам ни ОДЗ-та ни нищо.

Цитат
НА ТРЕТАТА СТЪПКА МОЖЕТЕ САМО ДА ЧЕТЕТЕ ДАННИТЕ БЕЗ ДА ГИ ПРОМЕНЯТЕ!

Тук ще са изписани всички необходими действия по профилите, за да попълните необходимата информация по новите правила. Ако има проблеми, те също ще са показани тук.

Статус на кандидатурите Тук ще са показани обобщените статуси на кандидатурите и точките.

Членове на семейството

    * Деца: *****

   

    * Родители: ********
    * Име Фамилия

Ей това ми излиза на мен.

# 136
  • София
  • Мнения: 752
Айде сега ново 20!
Аз не виждам ни ОДЗ-та ни нищо.

Цитат
НА ТРЕТАТА СТЪПКА МОЖЕТЕ САМО ДА ЧЕТЕТЕ ДАННИТЕ БЕЗ ДА ГИ ПРОМЕНЯТЕ!

Тук ще са изписани всички необходими действия по профилите, за да попълните необходимата информация по новите правила. Ако има проблеми, те също ще са показани тук.

Статус на кандидатурите Тук ще са показани обобщените статуси на кандидатурите и точките.

Членове на семейството

    * Деца: *****

   

    * Родители: ********
    * Име Фамилия

Ей това ми излиза на мен.

Отгоре в страницата има табове...както и странично меню...като кликнеш отгоре на името на детето от ляво ти излиза меню в което има и кандидатурите

# 137
  • Мнения: 1 255

Третата стъпка е направена.

Данните в профилите на семейството вече се виждат.

Профилите на децата и родителите са показани в отделни секции. Все още не може да променяте данните. Само проверете дали са прехвърлени вярно и се запознайте с новия интерфейс. Данни за втория родител ще се виждат, само ако сте въвели имената в предишната система. Ще имате възможност да добавите профил на родител, ако е необходимо.

Родители, които вече успешно са прехвърлили профилите си могат да влязат в системата с потвърдения адрес на е-поща и паролата. Може да смените паролата в новата система, ако желаете.

Четвъртата и последна стъпка ще направим утре по-късно през деня: Ще стане възможно да променяте и записвате данните в профилите, критериите и кандидатурите.

# 138
  • Мнения: 3 993
kg.sofia.bg , какво значи да проверя дали са прехвърлени вярно, какво се счита за вярно? току-що видях, че фамилните имена на мен и мъжа ми не са прехвърлени вярно в полетата на профилите ни, въобще няма фамилни имена, в полето за фамилия се мъдри личното ми име  Thinking

# 139
  • Мнения: 1 255
kg.sofia.bg , какво значи да проверя дали са прехвърлени вярно, какво се счита за вярно? току-що видях, че фамилните имена на мен и мъжа ми не са прехвърлени вярно в полетата на профилите ни, въобще няма фамилни имена, в полето за фамилия се мъдри личното ми име  Thinking

Не, това е грешно показване, което вече оправихме.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 626
Мами, на вас така ли ви излиза - и общите, и допълнителните, и социалните критерии са едни и същи, само номера отпред върви пореден.

# 141
  • Мнения: 1 255
Ако щеш вярвай nadezhda, сега ми се появиха. Отивам да разглеждам.

Ох не се сдържах "Критериий". Сладури бе!

Simple Smile Благодарим! Последната седмица ни се случва да спим доста по-рядко от обикновено. Simple Smile

# 142
  • Мнения: 3 993
kg.sofia.bg , какво значи да проверя дали са прехвърлени вярно, какво се счита за вярно? току-що видях, че фамилните имена на мен и мъжа ми не са прехвърлени вярно в полетата на профилите ни, въобще няма фамилни имена, в полето за фамилия се мъдри личното ми име  Thinking

Не, това е грешно показване, което вече оправихме.
Вярно, много сте бързи!  Peace Благодаря.  Hug

# 143
  • Мнения: 3 993
Мами, на вас така ли ви излиза - и общите, и допълнителните, и социалните критерии са едни и същи, само номера отпред върви пореден.



А това къде го виждаш, аз не намирам критериите, къде гледаш?

# 144
  • София
  • Мнения: 1 626
Ами, като щракнеш на таба Деца, и после от лявата страна има три възможности:

Профил
Критерии/Точки
Кандидатури

И като влезеш в Критерии/Точки са разделени в три секции, трите групи критерии, но са еднакви и на трите места.

# 145
  • Мнения: 1 255
Мами, на вас така ли ви излиза - и общите, и допълнителните, и социалните критерии са едни и същи, само номера отпред върви пореден.

Не, това е оправено.

Лека нощ.

# 146
  • Мнения: 3 993
Намерих го, благодаря.
Наистина са го оправили, виждат се всички критерии както си трябва.
Лека нощ и от мен.

# 147
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 994
Погледнах отново в списъците на ДЗ, които ме касаят. Все още го има дублирането на онова дете, за което вече писах. Може би тези списъци вече не са актуални. От тук и въпросът ми към Екип ИСОДГ - Възможно ли е една дублирана кандидатура (с два адреса и различни пароли, но на едно дете) да се прехвърли и сега два пъти? Очаквам с нетърпение да видя в бъдещите списъци, дали това дете ще фигурира само веднъж или повече пъти...

# 148
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
 Аз мога да си попълвам данните в профила(или сънувам нещо). Но  картината на екрана ми се " разпада" в един момент.

# 149
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Аз мога да си попълвам данните в профила(или сънувам нещо). Но  картината на екрана ми се " разпада" в един момент.
Можеш да попълваш, но няма смисъл, защото бутоните за запис и т.н. не са активни -- до утре, тоест до по-късно днес, ако се вярва на дадената дума.  Mr. Green
Дано да няма повече трудности! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт