ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 14

  • 23 905
  • 438
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте в новата тема!
Снощи гледах и Вип-а, и голямата уста, и сериала, разбира се  Laughing Диана Любенова е ВЕЛИКА! Страхотен талант- съвсем различна от образа си, от начина, по който съм свикнала да я гледам в сериала, едва сега разбирах що за актриса е, тя не е човек, тя е богиня!
Разбира се гледах ВИП-а заради сцените от сериала, забавлявах се искрено, най-вече на Ицо хазарта и "дърта пе****га"  Laughing
Разбира се както каза Ники Пънчев-колуминацията на вечерта за въпросната сцена, товяа го почувствах и аз.
Голямата уста гледах пак заради сценариста, не останах много очарована, не обичам хора, за които всичко е "страхотно, чудесно, великолепно". В крайна сметка виповете поокрадоха сериала, и особено сцената с Крис и Валери, а нашия човек-Георги Иванов мисля се казваше, не каза ни една критика, и така се подмазваше на Камелия...щял да я покани за роля във филма...ако се покаже тая в нашето сериалче, спирам да го гледам!  Close Не я харесвам, и това си е!
Относно анкетата гласувах за Димитър, защото виждам как му се иска да й каже истината, и предполагам няма да издържи още много на искушението, и като гледах промото за следващия епизод (надявам се днес, но кой знае, пак с тия вип-ове, Twisted Evil )надявам се вече да й кажат, също гласувах и за Явор, защото не искам заради нея да си прецаква бъдещето...а и мисля, че така е редно, а и надали някой друг ще се навие.
Айде стига че сама си дослучах, представям си за тези които четат  Laughing
да я покани в сериала? Пхехехе, тогава ще стане наистина цирк.
Ми подмазал се е, тъй ги е чуствал нещата. Може и така да са му акзали да се държи.
Вярно, че ВИП окрадоха сериалчето ни. Но това едва ли става без съгласието на екипа на Забранена любов. Едва ли само от продуцентите Нова зависи кой коли и беси.
А изцепките на Ники Тъпчев минаха границите на простотията. Пълен идиот!

# 46
Софи вече започва да ме дразни. Crossing Arms
 Twisted Evil
Мен също!Вече взе да прекалява-ще кажеш,че ще я изнасилват...Нали и на нея ще и бъде готино-това дърпане ще откаже всеки.Пък и Марто не е виновен за проблемите и с минали мъже-даже и не подозира за тях.Твърде добре се държи човека за това,което получава.Крепи ме мисълта,че после ще се обърнат нещата Simple Smile
p.s.казах ви,че Любо Ковачев е по-сащисан от героя си Крис Laughing

# 47
  • Мнения: 2 883
Слаш, съгласна съм че всичко е станало със съгласието на продуцентите на ЗЛ, но лично аз се чувствам "ограбена", в съмисъл те толкова ли нямат акъл да измислят мисии без да крадат, намирисва ми на чалга-движението, там някоя прима прави клип, след това снимат още 5 клипа, наподобяващи първия. По  света не знам да се е случвало нещо такова, риалити шоу да изземва от филм/сериал/сапунка, защо някакви си 10-тина идиоти ще правят пародия на филма? Всичко се прави за рейтинг, и сега малко съжалявам, че го гледах снощи, но беше в името на сериала, а не заради родните големци.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте в новата тема!
Снощи гледах и Вип-а, и голямата уста, и сериала, разбира се  Laughing Диана Любенова е ВЕЛИКА! Страхотен талант- съвсем различна от образа си, от начина, по който съм свикнала да я гледам в сериала, едва сега разбирах що за актриса е, тя не е човек, тя е богиня!
Разбира се гледах ВИП-а заради сцените от сериала, забавлявах се искрено, най-вече на Ицо хазарта и "дърта пе****га"  Laughing
Разбира се както каза Ники Пънчев-колуминацията на вечерта за въпросната сцена, товяа го почувствах и аз.
Голямата уста гледах пак заради сценариста, не останах много очарована, не обичам хора, за които всичко е "страхотно, чудесно, великолепно". В крайна сметка виповете поокрадоха сериала, и особено сцената с Крис и Валери, а нашия човек-Георги Иванов мисля се казваше, не каза ни една критика, и така се подмазваше на Камелия...щял да я покани за роля във филма...ако се покаже тая в нашето сериалче, спирам да го гледам!  Close Не я харесвам, и това си е!
Относно анкетата гласувах за Димитър, защото виждам как му се иска да й каже истината, и предполагам няма да издържи още много на искушението, и като гледах промото за следващия епизод (надявам се днес, но кой знае, пак с тия вип-ове, Twisted Evil )надявам се вече да й кажат, също гласувах и за Явор, защото не искам заради нея да си прецаква бъдещето...а и мисля, че така е редно, а и надали някой друг ще се навие.
Айде стига че сама си дослучах, представям си за тези които четат  Laughing

Еййй, вчера беше наистина добра компенсация! Ама само ако се разберем с ВИП-а да няма повече прехвърляне на времето!

Серийката беше много приятна, поне за феновете на Ники Илиев Simple Smile Simple Smile Simple Smile

А за Голямата Уста, аз мисля, че всичко беше с доста тънка ирония от страна на сценариста, не знам дали долови как тънко се избъзика с Ицо Хазартав като каза, че следи редовно сериала. Пък и все пак е гост не може да плюе по колегите си или да пада на нивото на Ники Кънев и да се подиграва на зрителите на ВИП-а.
Например Диана Любенова само комплименти сипеше, но въпреки това ужасно ми хареса. Дори приятеля ми се загледа и каза, че на "живо" изглежда още по добре. Много сексапилна жена и то само с какво излъчване....

Та с една дума доволна съм.

# 49
  • Мнения: 0
ай, аз съм още по- сащисана! Гледах току- що Ицо и Милко. Много добре го изигра Милко, а Ицо преиграваше.
Но, за друго ми е думата:
Те всъщност го играят по оригиналния сценарий и по този начин всъщност ни казаха какво ще се случи: Крис ще отблъсне Валери по най- груб начин. Отивам да го транскрибирам и да го постна тук  Mr. Green само това" дърта п*га" ме съмнява, че е измислено от Ицката  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 108
Добре,че ви прочетох. Снощи си помислих,че вече са се целували, а аз понеже не гледам всяка серия съм изпуснала. Разбрах,че предстои и ми е по-спокойно  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
Добре,че ви прочетох. Снощи си помислих,че вече са се целували, а аз понеже не гледам всяка серия съм изпуснала. Разбрах,че предстои и ми е по-спокойно  bouquet
хахахах, много се радвам, Ицо тъй го е взел навътре, че трябва да играе хомосексуален. Сякаш тва е заразна болест, или пък свещен грях. ВИП персоните не трябва ли освен щедри, да са и широкоскроени? Къв пример ще дадат тогава, на нас, бедните хорица?
Нали трябва някой да ни води в мъглата  Laughing

ето диалогът на Ицо и Милко:
Валери: Поведението на жена ти е наистина странно!
Крис: Не знам какво да кажа наистина..И аз се учудвам.на това нещо.
Валери: Може би всичко се дължи на хормоналния дисбаланс?
Крис: доскоро бях склонен да я оправдавам, но тя е така преди още да забременее.
Валери: Тогава може би, просто не сте един за друг..?
Крис: Не искам да обсъждам лични въпроси!
целувката
Крис: Не, не прави така никога повече!
Валери: На теб ти харесва..И какво толкова страшно ли беше. Сега, като се правиш, че ме няма и че нищо не е станало, не променяш нищо, нали знаеш?
Крис: Аз ще ставам баща , по дяволите!
Валери: Мисля(или мислех, не разбрах точно) знаеш какво искаш.
И какво, цял живот ще отричаш себе си?
Крис: Стига!!!
Валери: Още ли не можеш да признаеш, че ти си..
Крис: Млъкни!
Излез!

но..сега като чета, по- скоро е доизмислян върху оригиналния. Подобен диалог Валери и Крис би трябвало да са провели на много по- ранно ниво в отношенията си. На този етап, на който се развива в момента действието в Забранена любов, подобен сценарий е невъзможен. Но ще видим.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 15:36 от slashwoman

# 52
  • Варна
  • Мнения: 956
Слаш, пак имаш страхотен подпис   bouquet

Чувствам се и малко неприятно от факта, че дори и сега да дават серията с оригиналния диалог между Крис и Валери, все ще се сещам за този с Ицо и Милко  Rolling Eyes Мисля, че не трябваше да изпреварват с това от Брадъра  Naughty

# 53
  • Мнения: 0
Слаш, пак имаш страхотен подпис   bouquet

Чувствам се и малко неприятно от факта, че дори и сега да дават серията с оригиналния диалог между Крис и Валери, все ще се сещам за този с Ицо и Милко  Rolling Eyes Мисля, че не трябваше да изпреварват с това от Брадъра  Naughty
не трябваше, но го направиха. С което доказаха още веднъж колко ни уважават!
Забранена любов си има достатъчно голям рейтинг, за да разчита на ВИП брадър.  Cry
не мисля, че това ще е оригиналният диалог, защото мис е струва нескопосан и недоизмислен.
Та, пак препрочитам диалога. Втората част е добра и има логика да си кажат точно това. Проблемът е само в това, което си казват преди целувката. Явно са сметнали, че ще издадат прекалено много от сюжета и някой умен от ВИП го е дозимислял. надявам се да не е оригиналът, че е наистина тъпо Sad(първата част, имам предвид)

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 16:17 от slashwoman

# 54
  • Мнения: 428
Бонбончета,и аз мисля,че не би трябвало това да е по оригинален сценарей
Смятан ,че ни пързалят,че да получим приятна изненада итносно реакцията на Крис.
Така,че смятам,че Крис ще се окопити,може преди това да се дръпне,да се шашне,но ще се окопити и ще отвърне със страст на Валерийчо!!!! Hug

# 55
  • Мнения: 0
Бонбончета,и аз мисля,че не би трябвало това да е по оригинален сценарей
Смятан ,че ни пързалят,че да получим приятна изненада итносно реакцията на Крис.
Така,че смятам,че Крис ще се окопити,може преди това да се дръпне,да се шашне,но ще се окопити и ще отвърне със страст на Валерийчо!!!! Hug
Амин!
Все пак тва не е английски филм, дето всичко винаги свършва кат в помийна яма.  Blush

# 56
  • Мнения: 312
Здравейте в новата тема!
Снощи гледах и Вип-а, и голямата уста, и сериала, разбира се  Laughing Диана Любенова е ВЕЛИКА! Страхотен талант- съвсем различна от образа си, от начина, по който съм свикнала да я гледам в сериала, едва сега разбирах що за актриса е, тя не е човек, тя е богиня!



Ние май ще се караме с теб.... Laughing Laughing Laughing


Иначе, би трябвало да стане нещо сега, защото няма как Явор наистина да замине за Германия. Нещо ще го спре и какво ли може да е това? Mr. Green

# 57
  • Мнения: 133
 да видим какво ще има днес в сериала Simple Smile

# 58
  • Мнения: 0
да видим какво ще има днес в сериала Simple Smile
да видим дали ще има сериал днес  #Cussing out

Цитат
Иначе, би трябвало да стане нещо сега, защото няма как Явор наистина да замине за Германия. Нещо ще го спре и какво ли може да е това? Mr. Green
прав си и, хайде, измисли някой сценарий.  Heart Eyes

# 59
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Отвличането на Марина от хората на Пецата!

Общи условия

Активация на акаунт