Колко пъти на ден ака бебе, хранено с АМ?

  • 18 668
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Един път на 24 часа, или пък 10 пъти за същото време - и двете положения са нормални.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Да, принципно. Зависи от консистенцията на изпражненията, все пак.
А какво мляко пие бебето ти?

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Напълно нормално.Ние сме така от време на време.

# 18
  • Мнения: 64
Напълно нормално е. В случай, че всичко е наред това е радостен факт-стомахчето работи чудесно. Мони дори след въвеждането на твърдата храна се изхожда по 3-4 пъти на ден.

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 328
много бяха  ooooh! сега е по-добре защото се храним и с друго
5-6 пъти на ден

# 20
  • Мнения: 346
До скоро моето момиченце акаше 1 път дневно или през ден.Откакто сме на Aptamil2 се случва 2-3 пъти на ден.Но ние вкарваме и доста пюренца, и кисело мляко.

# 21
  • Мнения: 4
Благодаря Ви за отговорите. От вчера ака по веднъж на ден. Явно е било временно.

# 22
  • Мнения: 22
И моята дъщеря ака по веднъж, рядко по два пъти на ден. Ние сме две хранения на кърма и 4 АМ - ХИП розов с пробиотик.

# 23
  • Мнения: 2 334
Всяко дете си е различно.Дъщеря ми почти от 1-я месец(от както е на АМ) ака по 1-2 пъти на ден.

# 24
  • Мнения: 493
От самото начало и до сега се изхожда по 3-4 пъти на ден.

# 25
  • Мнения: 146
От 1 до 3 пъти макар ,че сме въвели и по твърда храна

# 26
  • София
  • Мнения: 23 096
Моята дъщеря ака от 1 до 3 пъти най-много  Peace
Същото беше и при моята дъщеричка. Максимум 3 пъти  Peace

# 27
  • Мнения: 71
Според мен всичко е строго индивидуално. Ако детето се чувства добре и е спокойно - няма проблем. Ако нещо те притеснява - консултирай се с лекар.

# 28
  • Мнения: 8 999
Синът ми акаше почти всеки ден, но с голям зор. Той и досега е труден с акането. Може  би си зависи от детето, а не от вида мляко.

# 29
  • Мнения: 3 453
  Моето ака 2 пъти дневно.Сутрин и следобед.Понякога пропуска единия път.Важното е да ака! Joy

Общи условия

Активация на акаунт