Положителен тест ! Да се радвам ли?

  • 5 780
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Благодаря за подкрепата още веднъж.
Днес се обадих на гинеколога, попита ме за последната ми менструация и дали бременността е желана. Каза да ида в края на другата седмица за да се види по-хубаво. Да си почивам и да не се тревожа. Питах за кръвен тест и ми каза ,че не е необходимо, щом не бързаме. Mr. Green
Надявам се да не стане като предния път и бебчо да е добре.

# 16
  • Мнения: 1 464
Ще бъде добре!А ти си мисли само хубави неща и си почивай Hug

# 17
  • Мнения: 609
стискам палци всичко да е наред.
пази се

# 18
  • Мнения: 94
Всичко свърши... бебе няма!

# 19
  • Мнения: 1 240
Дани,  Hug Дано следващата радост бъде съвсем скоро и трае 9 месеца!

# 20
  • Мнения: 3 294
Дани , какво стана ? Ако това ти се случва за втори път наистина , добре е да се потърси причина за повтарящите се аборти . Съжалявам че бременността беше неуспешна , дано бързо се въстановиш  Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 379
Всичко свърши??? Не не е свършило...намери си нов лекар ,консултирай се ,виждаш ,че стават нещата намери проблема и много почивай ,когато се случи отново....нищо не е свършило ...сега се вземи в ръце и се консултирай с някой различен от кварталния гинеколог... Hug

# 22
  • Мнения: 94
Всичко свърши сега. Не мисля да се отказвам. Като приключи менструацията (ако е такова) отивам на лекар. Тези дни мисля да посетя гинеколожката на майка ми понеже жената е добра, но аз не живея в родния си град. Завършвам ветеринарна медицина и знам че ИМА причина за двете събития. И тя не е в умората... да ви кажа въртят ми се хиляди неща в главата и всичките ме плашат. Но страх не страх трябва да се боря. Преди две години започнахме с първите опити.  После спряхме поради куп причини.... Сега опитваме отново и не мисля да спирам . Опитвам се да съм оптимист. Виждам всеки ден край мен много двойки с репродуктивни проблеми. Зимата се роди бебето на един братовчед. След 4 години опити куп спонтанни аборти, мъртвородено бебе... те  имат своята дъщеря . Дано някой ден и аз се похваля с пълни 9 месеца.. сега мога само да се боря.

# 23
  • Мнения: 349
Дани, една голяма прегръдка  Hug. Ще се похвалиш и с твоите 9 месеца  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 248
Dani Vasileva - Hug, точно така само с оптимизъм напред. Добре си решила да посетиш гинеколог, той ще ти даде съвет какво да правиш. Пожелавам ти скоро да видиш истинските две чертички, които ще ти донесат най-голямото щастие. Peace

# 25
  • Мнения: 3 641
Дани и от мен искрени пожелания съвсем скоро да се зарадвате с бебче. Hug

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Дани, съжалявам за това което ти се случва  Hug. Преживях същото преди 2 седмици и разбирам много добре как се чувстваш.
Желая ти да си намериш свестен лекар, проблема да не се окаже сериозен и скоро да гушкаш здраво бебче.

# 27
  • Мнения: 94
Днес цял ден ми е криво.... сутринта имах гадене и само дето не върнах вечерята обяда и нещо ядено по предния ден...
Тази вечер забелязах че превръзката е абсолютно чиста! Зацапване има само по хартията. Дали пък не е цветна бременност? Знам , че само лекар може да каже, но аз обикновено имам обилно кървене и сменям поне по 4-5 превръзки  на ден особено в първите дни. newsm78 Приятеля ми казва че му звуча отчаяно, ами ако има бебе? На някоя от вас дали се е случвало такова нещо?

# 28
  • Мнения: 349
Надявам се, че вече си при лекар  Peace, стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Тази вечер забелязах че превръзката е абсолютно чиста! Зацапване има само по хартията. Дали пък не е цветна бременност? Знам , че само лекар може да каже, но аз обикновено имам обилно кървене и сменям поне по 4-5 превръзки  на ден особено в първите дни. newsm78 Приятеля ми казва че му звуча отчаяно, ами ако има бебе? На някоя от вас дали се е случвало такова нещо?

При мен беше точно така. Зацапването изчезваше за доста часове и тъкмо решах, че всичко се е нормализирало, пак се появяваше. Накрая си тръгна обилно. Но аз усещах и леки контракцийки, което почти ме убеди, че бременността няма да се задържи. След като кървенето се засили си направих уринен тест за бременност и вторта черта беше едва, едва видима /доста по-бледа от тази на предишния тест/. Това вече ме убеди, че всичко свършва този път.
Стискам силно палци при теб нещата да се развият благоприятно.

Общи условия

Активация на акаунт