Вижте какво има в пакетчетата със семки

  • 3 646
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Стига, бе, Бо  Shocked
А аз си мислех, че Василиса се майтапи.
Бих си го взела за домашен любимец Mr. Green , но ще изхвърля бисквитките.

# 16
  • Мнения: 4 435
Блякс.... Sick
А майка ми постоянно яде такива семки, и на нея досега нищо не се е паднало. Crossing Arms

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Много важно уточнение е, че баща му на Франк Уилям е кубинец...  Rolling Eyes

И аз миналата седмица ядох точно тиквени семки Пенелопа  Sick. Тази съм на Микс-Нътс, по-вкусни и едри са.

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Sick
Трябва да покажа тоя бонус на мъжа ми - надявам се като го види да спре да яде семки на всеки мач и да ми "украсява" килима.

# 19
  • Мнения: 27 524
За мишката не знам, но горкото момче с това име  Crazy

# 20
  • Мнения: 10
Тук пак е умряла. Ами аз като си купих преди години едни шоколадови бисквити в кутия. Отварям ги и вътре нещо ме гледа. Заглеждам се и аз. А то мишле. Върти си зъркелите...  Laughing
Ех, как не сме се познавали тогава да си го 'зема вкъщи за домашен любимец. Поне аз и сестра ми много щяхме да му се радваме, виж при майка ми нещата стоят обратно... Laughing

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ми то това си е храна за мишки...бранят си рънътъ душиците  Mr. Green
Човек не може да се зарази с хепатит от семки  Peace

# 22
  • Мнения: 3 621
Някой разбра ли марката - аз май скоро няма да си купя семки Sick

Ей....тези ги ям доста често."Пенелопа"... Sick
На мене пакета ми прилича на ядки "ТРИ"

# 23
  • Мнения: 6 993
За мишката не знам, но горкото момче с това име  Crazy
Чудничко, нали. Това трите първи имена ли са, се зачудих аз .  Но татко му все пак е кубинец. Простено им е. Grinning

# 24
  • Мнения: 7 914
 Sick

За мишката не знам, но горкото момче с това име  Crazy
ами горкото момче... горкото му дете ще е с презимената Joy

# 25
  • Мнения: 282
Много отдавна престанах да купувам пакетчета печени семки, ужасно гадни са на вкус, често са гранясали, а животинките са постоянно присъствие.
Затова купувам сурови от пазара и пека в микровълновата, за 7-8 минути са готови и имат вкус на прясно изпечени.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Плащаш 1, получаваш 2.
... какво се кахъри ХамериканецО  Rolling Eyes при тях няма такъв ларж.  Twisted Evil

Гнусно е, да.
Ама и белите дробчета на пушач не са гледка най-добра, а никой (или почти) не се отказва от цигарите.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 018
Най-лошото беше, че ги бях купила за гости. Събирахме се с няколко приятелки с децата у дома. Е, с бойни викове метнахме кутията през балкона, без дори да ги опитаме.
Но погледнах "позитивно"...  Laughing Кутията си беше абсолютно здрава и щом "унуй" същество беше живичко, предполагам, че бисквитите са били съвсем прясно опаковани.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 82
100 % са ПЕНЕЛОПА. Е,Бо ти да не искаш да яде бисквити с изтекъл срок а?

# 29
  • Мнения: 4 195
Е какво - мишок, какво да има в цех за семки - змии и гушери ли Rolling Eyes
не са го видели хората, ако видите в ресторантите, в които се храните какво има, ще фалират бая заведения, и го казвам от личен опит над 7 години в сферата, само аз знам какви плъхове съм прескачала в едно от най - елитните заведения Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт