СЕДМОКЛАСНИЦИ - Огън, служба не остана!

  • 19 685
  • 387
  •   1
Отговори
# 360
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
На патерица: Мънки, Честит Рожден Ден на сина ти! Нека да е здрав и успехи на изпитите!   bouquet

Моето кораво сърце не ми попречи да изпратя дъщеря ми на курс на рожденния й ден  Joy

# 361
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мънки,честито и от мен макар и малко със закъснение!
Желая ви много здраве и късмет най-вече. newsm51

Момичета,може ли инфо относно оставащите пробни изпити по бел и мат.
Моят син го беше тръшнал един гаден вирус по празниците и от висока температура не можа да си вдигне главата цяла седмица.Притеснявам се ,че с това индивидуално обучение не може да си свери часовника с другите.

# 362
  • Мнения: 2 829
Благодаря ви !!!!!!
ето кафенце за събуждане и   
и с пожелание за успешна седмица
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/TOP/XFLA_4940~Intermezzo-Posters.jpg


На 18 и 19 няма да учат
а сега в събота на 16 е учебен ден
30 също е учебен ден

# 363
  • София
  • Мнения: 1 634
Мънки, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕТЕНЦЕ!
Здраве и успех на изпитите!


Аз пак съм закъсняла,..

# 364
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Това с неученето, много ми е интересно, дали и за тези училища, които нямат гимназии в тяхното училище се отнася.  newsm78 . Четох заповедта, пише че е заради матурите, но .....

# 365
  • Мнения: 2 716
Четох, че всички ще почиват заради матурите (без значение дали ще се провеждат в дадено училище). Равноправие на първокласници  Laughing Обаче не знам кога са матурите.
С дружни сили ще сглобим истината.

# 366
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
От сигурен източник - родител на матурист - разбрах, че матурите са на 17 и 19. Всички ще почиват - нашето училище е основно, но и то ще почива.

# 367
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз като ви пиша, че съм чела заповедта, да не мислите, че е не е от къщи от компа ето я за датите http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/dzi/zapoved_grafik-dzi.pdf
а някъде имаше, че 18-ти и 19 не са учебни дни, ама не ми се търси, тогава я намерих през сайта МОН - новини .

# 368
  • Мнения: 258
За всички ученици 18 и 19 май няма да са учебни дни. Така казаха на нашите деца- трябвали за матурите и учители от началния и среден курс, за квестори!!! Simple Smile

# 369
# 370
# 371
  • Мнения: 2 716
Летя към гнездото.
Не е рано  Crossing Arms  Laughing

# 372
  • Мнения: 475
Здравейте, от известно време следя темата и много живо ме интересува, т.к съм майка на седмокласник.
Виждам, че сте оста запознати по много въпроси. Мен ме интересува мнението ви за НПМГ. Имате ли преки или косвени наблюдения за средата /най-вече/, както и за обучението там?

# 373
  • София
  • Мнения: 4 867
Знаток, къде отлетя? Кацна ли някъде вече?  Wink
А кога, къде и колко ще плащаме за изпитите?

# 374
  • Мнения: 7 821
Време е за новата тема. Успех на децата ви!

Общи условия

Активация на акаунт