Предложете модерна прическа

  • 26 951
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Малко съм изпуснала темата, за да дам съвет. Направи ли се вече? Ако да пусни една снимка преди и след, за да видим Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
Непременно след праздниците , защото вчера бях на фризьор но с мойто сладко 3 - годишно "зверче"в къщи вече и помен не остана от прическа някаква. Joy Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 136
                                         ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ НА ВСИЧКИ,Много интересна тема и ако позволите да се запиша,Аз съм с много гъста ,чуплива и бухнала коса,Като отида на фризьор дигат рамене че косата ми не подлежала на никаква прическа и от години си хода с коса под раменете на някакви или по-точно никакви пластове и задължително вързана ,защото иначе съм като разплетена дамаджана, smile3511А така ми се иска да хвърля тези ластици,Благодаря че ме изслушахте,

# 18
  • Варна
  • Мнения: 472
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

Моята коса също е чуплива, но много ми харесва как става с бретон на една страна.
Суша си бретона опънат с фибичка, ако има нужда леко го издухвам с кръгла четка. Колкото до останалата част от косата най ми харесва когато е начупена.
Ще потърся снимки да онагледя, че то стана едно обяснение  ooooh!

# 19
# 20
  • Мнения: 2 110
Аз много харесвам прическата на Тони Дачева, това е супер каре за къдрава коса !
http://www.slava.bg/images/content/8057/img___2_.jpg

# 21
  • У дома !
  • Мнения: 700
Опа,ето ме и мене тук Laughing
Аз искам да съм си остана с дълга коса и в същото време да е модерна прическата ми....... Rolling Eyes
Някакви предложения?  bouquet

# 22
  • Мнения: 3
Ето няколко предложения от мен за прически за всякаква дължина и цвят.  Peace





























# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вчера мернах Руслана Попова в "На кафе" и прическата й супер ме изкефи!
Много свежа, а и на нея страхотно й отива.

# 24
  • Мнения: 139
Дай снимка , ако може Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 14 491
извинявай ама това на Пош е поне отпреди година и половина. Вече е ужасно демоде

# 27
  • София
  • Мнения: 2 061
И аз това казвам - даже е от есента на 2006г., тогава за първи път се беше подстригала така Пош Спайската/, ама ми се сърдят като го пиша в темите..... Sad Все някой иска да си се подстриже така и т'ва си е!

# 28
  • Мнения: 1 418
Е няма лошо-въпрос на вкус!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 061
Ох, тия чаршафи със снимки ме тормозят като почнат ди ми се точат. Май имаше преди време една кампания тук във форума да се пост-ват по-малки по размер или линкове, че така се заема твърде много място и се раздуват темите като обем.

Извинявайте за спама. Само давам идея. Нищо лично Peace

Общи условия

Активация на акаунт