Ясновидци 2- втора тема!

  • 30 298
  • 435
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 380
Момичета, Михаил ви прилича по говорене на Гаро от Биг брадър 3, затова може би го оприличавате на гей... Аз лично не виждам нещо гейско в него  Crazy

Няма как да ми прилича на някой си който никога не съм виждла, от предаване, което не гледам.
Мишо има типични маниери на гей- говор, поведение, движение на тялото...всичко.

Бубе, не му е било ден- на всички се случва. Особено ако посетителят е бил н-ния на брой за деня. Въобще на конвеер и по поръчка не стават много нещата.
Способностите му се виждат ясно в предаването.

# 346
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
те нали са ясновидци?! ами да кажат кой подсказва.

 Joy Joy Joy

Така де!

# 347
  • Мнения: 5 622

Бубе, не му е било ден- на всички се случва. Особено ако посетителят е бил н-ния на брой за деня. Въобще на конвеер и по поръчка не стават много нещата.
Способностите му се виждат ясно в предаването.

Именно, че показва едно, а после там, където хората имат нужда от него и дават ПАРИ срещу спсобностите му, той бил изморен и не ставало на конвейр (с което съм съгласна!).
Обаче като не става, като е изморен, защо не гледа на 5 човека на ден, не на 20?! Не е ли по-морално да е така в такъв случай?  Tired

Иначе бил симпатичен и се държал мило.

Нека на тези, на които е гледал да се включат и да кажат дали и на тях им е "познал" белезите на краката и познатите починали от рак....

# 348
  • Мнения: 7
Каква е таксата на Христо?Преди е била 10 лв поне така разбрах.   

# 349
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз най-накрая изгледах един епизод Crazy
Човекът с маникюра очевидно е на левия бряг, лошо няма. Mr. Green

А относно Христо...хъм...почти сигурно е, че голяма част от предсказанията, които прави като бизнес, нямат нищо общо със сериозното "гледане", просто няма начин на ден да "познава"на десетки хора, има си заучени фрази и като ги подаде, чака реакция и така си кара.
Такива хора, ако наистина имат способности, много рядко си дават зор да ги ползват с обикновените си клиенти.
Всъщност, ако питате моята приятелка, аз съм факир в гледането на кафе. От години се чуди как да ми пробута клиенти и разказва митове и легенди за мен, което искрено ме втрещява Joy Joy Joy
Гледането на кафе е просто забавление, всичко, което се "познава" е въпрос на чиста случайност, казвам ви го като човек с опит в тези работи. Joy Joy

# 350
  • Мнения: 5 622
Каква е таксата на Христо?Преди е била 10 лв поне така разбрах.   

По 10 лева му оставяли всички. Смятам и това е много за "познаването", което е направил Wink


# 351
  • Мнения: 5 622
Такива хора, ако наистина имат способности, много рядко си дават зор да ги ползват с обикновените си клиенти.


Всъщност, сега като се замисля, ми идва наум следното:

Всичките ми дружки, които са ходили, са го направили от любопитство (както бих направила и аз, да не дава Господ да има човек наистина нужда!), тоест са нямали събития, които да са "маркирали", така да се каже животът им и като цяло всичко е било наред при тях. Може би затова в техните случаи се е чудел какво да суче от пръстите си и е говорил общи работи и е налучквал.

Ако човек има нещо, което го тревожи, раздяла, проблеми със здравето и прочие, може би биха се видяли ясно в кафето, в противен случай си е ясно, че няма много какво да се каже..Не знам, така си мсиля поне  Thinking

# 352
  • Мнения: 428
Такива хора, ако наистина имат способности, много рядко си дават зор да ги ползват с обикновените си клиенти.


Всъщност, сега като се замисля, ми идва наум следното:

Всичките ми дружки, които са ходили, са го направили от любопитство (както бих направила и аз, да не дава Господ да има човек наистина нужда!), тоест са нямали събития, които да са "маркирали", така да се каже животът им и като цяло всичко е било наред при тях. Може би затова в техните случаи се е чудел какво да суче от пръстите си и е говорил общи работи и е налучквал.

Ако човек има нещо, което го тревожи, раздяла, проблеми със здравето и прочие, може би биха се видяли ясно в кафето, в противен случай си е ясно, че няма много какво да се каже..Не знам, така си мсиля поне  Thinking

 Peace Точно .
Бях на гледачка преди време...каза,че около мен има хора с  буква Г,М,Н или И Mr. Green
Каза,че може би скоро да ми се отвори път в чужбина,ако не на мен на някой близък или познат.
Каза,че скоро детето ми го чака учение (видя снимката му с която разцепих картите Таро)  Joy
 Нае се дори със смелата прогноза да очаквам второ през Ноември-Март-2008год. hahaha
  за протокола не съм забременявала вече повече от 6 години Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 21:09 от Ardea alba

# 353
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако човек има нещо, което го тревожи, раздяла, проблеми със здравето и прочие, може би биха се видяли ясно в кафето, в противен случай си е ясно, че няма много какво да се каже..Не знам, така си мсиля поне  Thinking
Абе, хич не е така. Всички почват с мъките и разделите - ако поеме клиентът - добре, ако не поеме...кофти, тогава трябва да се мисли Mr. Green

За Христо мога да кажа, че подреди младоженците, което си беше нелека задача.
За човека с писмото просто той подаваше реплика, а водещият оттам насетне го насочваше.

Все едно, аз съм скептик, защото досега само глупости съм чувала от врачки и врачове.

# 354
  • Мнения: 97
БУБА права си,че заучените реплики си ги има. и мен ме попита за белег на крака казах че нямам.нито по тялото имам.  но той каза че имам операции които са оставили белег. пита коя е вдовица - казах че не познавам. преди да ме попита му казах, че нямам преживяна катастрофа и не вярвам на гледачи и идвам от любопитство. почна да говори за миналото ми,като мн. точно описваше как изглеждат моите познати - коса,очи,прякор,болежки..... и наистина много е положителен.
с една дума - за мен си оставям невярваща, но пък има нещо като че ли newsm78



каже те координати за Марияна. пусто любопитство  Shocked

# 355
  • Мнения: 4 380
Престанете да ходите на гледачи от любопитство да не си докарате много големи бели на главата! Naughty

Това не е шега работа и се прибягва до подобно нещо само в изключителни случаи. Да не си изпросите заслуженото божие наказание.

# 356
  • София
  • Мнения: 2 840
Да не си изпросите заслуженото божие наказание.
Ксения, моля те, Христо каза пред камерата, че Исус Христос му помага в шоуто, пък ти...наказание за любопитните, недей така Mr. Green
Ако Исус помага на Христо да открива скрити ковчежета пред камерите на едно развлекателно предаване, значи е...хъм...всичко друго, но не и зле настроен към подобни зрелища и забавления. Crazy

# 357
  • Мнения: 54
Според мен ще си тръгнат Иванка и Сергей. Не, че Василка е по-добра, но ще остане само една жена и не ми се вярва да го направят, ще й дадат още една седмица и тогава ще я изгонят.


Никога не съм ходила на врачка, но ми се струва интересно. Бих отишла от любопитство, но не и на този етап, може би ако ми дойде някой по-голям проблем, но се надявам да не се случи.

# 358
  • Мнения: 2 500
БУБА права си,че заучените реплики си ги има. и мен ме попита за белег на крака казах че нямам.нито по тялото имам.  но той каза че имам операции които са оставили белег. пита коя е вдовица - казах че не познавам. преди да ме попита му казах, че нямам преживяна катастрофа и не вярвам на гледачи и идвам от любопитство. почна да говори за миналото ми,като мн. точно описваше как изглеждат моите познати - коса,очи,прякор,болежки..... и наистина много е положителен.
с една дума - за мен си оставям невярваща, но пък има нещо като че ли newsm78
Аз също съм невярваща.
Ходих при Христо. Отваря чашата и казва "Ти защо се чувстваш сирак? Сирак ли си?"
"Да, отговарям аз, с един родител съм"
"Рак кой е имал?"-пита той
"Аз" - отговарям. Той спече нещо и взе да се извинява.
Има нещо, да newsm78

# 359
  • София
  • Мнения: 2 840
Значи, дотук разбираме, че при Христо има следните въпроси: белег по крака или по тялото; болен от рак; раздяла; вдовици.

Общи условия

Активация на акаунт