Максим на мама Виф e МАЙски красавец щастлив!

  • 19 754
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 429
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН И АЛЕКСАНДЪР! ЖЕЛАЯ ИМ ДА СА ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ И ПОСЛУШНИ! bdbaloni
 На мамите Даниеле и Бубинка им пожелавам да са горди със синовете си и да ги отглеждат с много любов!
В това Усое много ми хареса,но няма да ме огрее да съм във вашата приятна компания.Оставам си поне с надеждата някой уикенд нашия работещ татко да реши да почива и да  видим на живо мястото.Но много е важен и финансовия ресурс,че вече сериозно съм притеснена.Ега ти и кризата,егати и чудото.То както е тръгнало хиперинфлацията от '97 ще ми се струва като песен.

# 271
  • Мнения: 4 370
Честит рожден на Калоян! Да е много здравичък и усмихнат и безгрижно детство!

Люси от кога те чакам да се появиш, за да споделиш за срещата. Даа, местото е разкошно. Знам си аз че трябва да те назначим за организатор и издирвач на красиви кътчета в нашата родина, та да можем ние да ги посетим и да те споменаваме цял живот след това! Кажи сега какво си запазила, че аз не разбрах. Дадоха ли някаква оферта за около 5 семейства примерно или всеки който иска да се обажда и запазва сам, по цени обявени в сайта?

Дени, честито ти християнче! Да ти е живо и здраво!

Лони, верно сте влезли и вие в лоша серия. Дано вече да приключвате с мъките.
Преди малко ми се обади таткото на детето с което Ивко вчера игра, за да ми каже че имала варицела. Сега и аз трябва да очаквам включване. Но нали по теорията на ГНМ, аз смятам че болестите са заразни само ако детето е в конфликт, затова ми е много интересно дали Иван се е заразил, като се има в предвид, че вчера му беше много приятна срещата. Трябва да проверя какъв вид конфликти пораждат шарките. Точно сега не ми се иска да се разболява, защото ще си изтърве "абитуриентския бал". В края на май им правят абитуриентски бал на 3 годишните деца и ако се наложи да отсъства, вероятно няма да го включат в представлението. Колко време трае карантинния период?

# 272
  • Мнения: 225
Ани,могат да минат 3 седмици докато Ивко се разболее,а карантината след това е около 10 дни,ако не се лъжа.
Честито на Калоян-да е поносимо палав,добричък и здрав!
Честито християнство на Марти!Чакаме си подробният разказ от Дени,а на нея весел панаир и много срещи и разпивки с пловдивчанки Simple Smile
Лони,разстройството ви да не е от антибиотика ThinkingБързо оздравяване и да наваксате празниците!
Весел ден!

# 273
  • Мнения: 4 370
Ани,могат да минат 3 седмици докато Ивко се разболее,а карантината след това е около 10 дни,ако не се лъжа.
Не успях да пиша веднага , че ме налегнаха много задачки. Сериозно ли 3 седмици!? Аз мислех да звъня в яслата, но като прочетох това се разколебах! Интересна ситуация. Как трябва да се реагира? Че ако беше непознато дете, нямаше кой да ме уведоми...

# 274
  • Мнения: 163
 happy bd на патерица на Косьо на мама Руми!
 bdbaloni на днешните рожденнице - Калоянчо и Александър!
Много здраве, късмет, щастливо и безгрижно детсктво, да радват и обичат много прекрасните им мами! Специално за тях  newsm51
Честито християнче на Дени!  smile3525
Ани, първо за варицелата (нали ми е болна тема) - карантината е 21 дена от контакта. По принцип заразяваемостта е най-голяма 1-2 дни преди обрива и около 7-10 дена след това, до завяхвяне на пъпките.

Не успях да пиша веднага , че ме налегнаха много задачки. Сериозно ли 3 седмици!? Аз мислех да звъня в яслата, но като прочетох това се разколебах! Интересна ситуация. Как трябва да се реагира? Че ако беше непознато дете, нямаше кой да ме уведоми...
По принцип затова и варицелата е една от най-разпространените шарки, защото преди да излезе обрива може и да няма никакви по-сериозни индикации като висока Т и др. и вирусоноситела я разпространява.
 Praynig дано Ивко му се размине и да си изкарате хубаво на първия му абитуриенски бал!
Люси, мястото наистина изглежда прекрасно! Ти винаги си предлагала много красиви места за посощение! ЖЗ дано успеем да се видим!
Лони, Любе - дано всичко се оправи по-бързо, най-важно е здравето, всичко останало е второстепенно!  Hug

# 275
  • София
  • Мнения: 248
Добър ден и от една супер нередовна мама  bowuu
Първо искам да поздравя всичките рожденици до сега  - да са живи и здрави, да радват родителите си, да ги слушат и да са много щастливи. Мамите също да се чувстват поздравени.
Честит Рожден ден и на днешните рожденици - Калоян и VIF.  Heart Eyes  bouquet
Ние сме добре. Стоян не се спира и за минута и трябва да имам очи и на гърба. Вече знаете, че също така ми помага много /от снимки който съм пускала/ и най-употребяваният израз е  - Аз мога сам!!! Последният хит е да ми покаже с присвити пръстчета Спайдермен. Фен е на Мадагаскар и постоянно лази и ръмжи като лъв. Играем - аз зебрата, той лъва като обръщенията са  - Зебро  - Лъвчо. Ръмжи и по съседите и на площадката по децата. Та не ме е страх, има кой да ни пази  Joy
Последните седмици пътешествахме пак двамата до Панагюрище. Миналата бяхме на вилата, а тази ще ходим до Варна. Та не скучаем така да се каже.
Много се зарадвах на новината за бременността на Ръш -  PeaceНа финала едно сладко и кротичко бебенце. Честита рожба и на Пепсън.
Леле той постът ми пак само в Честито /ама като не пиша често, а искам на всички да обърна внимание/ и после Деница пак ще ме подиграва, че се обаждам само по повод.  Joy
Любче, Лони дано вече сте излезнали от черната серия и нещата при вас се нормализират. Дано Гоги се оправи бързо и изследванията покажат къде точно е проблемът.  Praynig
Сега лек ден на всички.   bouquet

# 276
  • Мнения: 214
Честит рожден ден на Косьо, Мария, Радина, Ралица, Георги , Калоян и Александър! Да са живи и здрави и много щастливи!
Честито християнче на Дени. Да и е живо и здраво! Hug Heart Eyes
Змейко, може да е недовършена, но е хубава, къщата ви   bouquet  А,  Кали е разкошна  Heart Eyes
Люба, надявам се мъж ти да е добре и още по-хубава кола да си вземете  Praynig Hug
Лони, дано бързо ви минава и само късмет за напред  Praynig Peace
Ако, съм пропуснала някой да извинява, ама тия дни съм пет за четири, та ще ми простите.
Хубав ден на всички!

# 277
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Калоян и на Виф-чето!Да са живи и здрави и много обичани и обичащи!
Дано мамите Даниелка и Велина да намерят време да се разпишат и дано при тях всичко да е наред! Wink
Неде,радвам се,че се обади,че щяхме да те пускаме на Интерпол вече LaughingДа ти е жив и здрав Лъва/моето дИване пък е лУФ...но също ръмжи-особенно на младите дами из парковете,но поне Ирка ще е спокойна,че мома до него не припарва Mr. Green/
Ани,дано да Ви подмине....... Praynig
Лони, Hug...дано да минава бързо черната Ви серия,че и вие да се зарадвате на хубавото време.....Стискам палци,Гого да се оправи и да не повтаря Praynig
Имар-че,оная криза/от 97-ма/,да ти кажа хич не ми беше проблем,че бях мома,вятър ме вееше и само за мен си мислех........а сега направо ми се изправя косата,че и на децата се отразява-все по-често се усещам как обяснявам,че точно сега не може да купим нещо си.../а и  съм се видяла в чудо какво да измисля за РД-то,че детските центрове са ни хубави...ама много пари излиза,бе ooooh!,ама се надявам все нещо да ме тресне като идея ,`щото съвсем пък без празник-няма да минем/

Християнчето на Дени се надявам да и честитя довечера лично-на по бира.......и още от обед съм строила и уведомила децата и баща им да се организират подобаващо и да се гледат ,че аудиенцията не е за изпускане.

Гичо,прекалено лаконична си......... Naughtyнещо не си във форма май?

# 278
  • Мнения: 363
Честит рожден ден на днешните рожденници. Да са здрави и щастливи.

Честито християнче на Дени, дано покаже и снимков материал от събитието.


Змейко, много е стилен домът ви, да живеете в мир и сговор в него и много да се обичате Heart Eyes. Кали е сладурка.
 
За криза не ща и да чувам. Още не съм поръчала подарък за РД на синчето и може и да мине с нещо малко. А така си бях харесала нещо. Но поне ще има парти.
 Ани, дано Ивко не се зарази. Praynig

# 279
  • Мнения: 214
Вифче, зло да те забрави! Честит рожден ден! Да си много щастлива и обичана!

Люба, нещо ме хвана кризата, липсата на мъж и МЦ на едно  #Crazy, ама ще се справим  Wink

# 280
  • Мнения: 214
Честит рожден ден на Ева на мама Анна! Да и е жива и здрава и много да я слуша!

Сипвами по едно кафе, че като гледам само аз си пиша в тази тема  Mr. Green, та да се събудите  Naughty !
Тук вали страшно много и ние няма да се водим на градина. Трябва да я събудя, та да я изведа в най-големия дъжд и то с такси  #Crazy и се отказах  Wink
Желая ви, един много приятен и неповторим ден   bouquet Heart Eyes Hug

# 281
  • Мнения: 4 370
Да ви е жива, здрава и много послушна Евка!Много да ви радва и да се гордеете с нея!

# 282
  • София
  • Мнения: 248

Честит рожден Ден на Ева. Честита рожденничка на Ани.   bouquet

# 283
  • София
  • Мнения: 8 937
Здравейте и благодаря за ранните поздрави. Моята принцеса отиде в яслата да празнува, пък довечера с нас. Направо не мога да повярвам, кога минаха 3 години. Аз имам много работа, но ви следя и всеки ден чета. Това е най-приятният момент от деня. Радвам се че ви познавам.  bouquet

# 284
Честит Рожден ден на днешната рожденичка и всичките рожденици до сега - да са живи и здрави!

Благодаря ви много за пожеланията за рождения ден на Ралица и за моята бременност.
Ралица получи много подаръци и здраво се на вилня в детския клуб.  Заедно с приятеля си от детската /Дани/ и сестра му за малко щяха да изпочупят детския клуб  ooooh! мисля че повече няма да ни пуснат в него.  Sad
Момичетата се видяха в чудо а също и ние с майката на Дани. Постоянно ги дебнехме и озаптявахме. Тези тримцата са взривоопасна компания. Имаме ги снимани с камера, но още не съм свалила филма, да видите за какво "чудо" става дума.

 Ето и малко снимки на рожденика. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376806&pid=12245470 - ей това зад нея с мрежите щяха да счупят.  ooooh! а уж е направено да беснеят в него децата.

Аз пак се по загубих, но в съвсем неочаквано за празниците ни поканиха в Бургас, а после бяхме на гости и на приятели в Хасково и Кърджали. А като се върнахме имаше разни рождени дни, а от утре пак се почва с постоянните ангажименти, пак рождени дни, сватба, погача и три абитуриентски бала от който един в Карлово.  ooooh! А аз така се изморявам  Sad просто не знам как ще изкарам този май месец.

Хайде лек ден от мен, че маса работа ми се натрупа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт