спиране развитие на плоден сак

  • 10 183
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 737
Много съжалявам, аз бях ш същата ситуация, изчистиха ме на 23 април с вакуум, в чужбина съм. ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ И СЛЕД 3 МЕСЕЦА ПАК НА СТАРТОВАТА ПРАВА!

# 16
Blagodaria za podkrepata.v4era mi napraviha aborta -vsi4ko mine dobre,drugata sedmica sam na kontrolen pregled.Biahme 4 momi4eta s diagnoza kuho iace i 2 momi4eta sas sprial  razvitie embrion.Doktora kaza,4e tova naposledak e dosta 4esto sre6ano.4ernobil be6e 1976 godina?!Znam li?Nenzam kakva e pri4inata,kakvato i da e tia -dano na vsi4ki tuk s tozi problem da ne se povtaria.4uvstvoto za praznota e mnogo bolezneno.Uspeh na vsi4ki.Dano po natam da se zase4em v drugite statii,a ne imenno tuk.

# 17
  • Мнения: 1
 Confused Nie s priqtelkata mi iskahme da si imame bebe i rabotehme po vuprosa okolu dva meseca...na 20 april razbrahme 4e e bremenna,No predi dva dni razbrahme 4e embriona ne se razviva i e zapo4nal da gnie...Nie s neq go prijivqvame mnogo tejko,az se staraq da se prikrivam>>> Chudime se dali ima risk,dali vtori put 6te moje da zabremenee...blagodarq predvaritelno...i uspeh na vsi4ki bude6ti roditeli

# 18
  • Мнения: 737
всички казват, че щом е станало веднъж ще стане пак, аз лично на това се надявам, искрено ви желая успех

# 19
  • Мнения: 737
имам предвид забременяването

# 20
  • Мнения: 167
Confused Nie s priqtelkata mi iskahme da si imame bebe i rabotehme po vuprosa okolu dva meseca...na 20 april razbrahme 4e e bremenna,No predi dva dni razbrahme 4e embriona ne se razviva i e zapo4nal da gnie...Nie s neq go prijivqvame mnogo tejko,az se staraq da se prikrivam>>> Chudime se dali ima risk,dali vtori put 6te moje da zabremenee...blagodarq predvaritelno...i uspeh na vsi4ki bude6ti roditeli

Преди година - като вас, сега съм 5 месец. Пожелавам успех. Най-вероятният случай е да сте напълно здрави и годни за следващо дете, като проблемът е бил сперматозоид с неточен брой хромозоми. Поне на мен това ми казаха, случва се доста често. Също момичето да внимава с диетите по време на първите седмици, т.е., да не гладува. Успех!

# 21
  • Мнения: 3 641
Confused Nie s priqtelkata mi iskahme da si imame bebe i rabotehme po vuprosa okolu dva meseca...na 20 april razbrahme 4e e bremenna,No predi dva dni razbrahme 4e embriona ne se razviva i e zapo4nal da gnie...Nie s neq go prijivqvame mnogo tejko,az se staraq da se prikrivam>>> Chudime se dali ima risk,dali vtori put 6te moje da zabremenee...blagodarq predvaritelno...i uspeh na vsi4ki bude6ti roditeli
Разбира се,че стане. Имай вяра.И ние страдахме,но пък така е решила природата. В смисъл по-добре навреме организма да реагира.Стискам ви палци Praynig

# 22
  • Мнения: 697
Здравейте, Днес ходих на контролен преглед. 8 г.с съм. Плодният сак за 2 седмици се е увеличил от 8.5 мм на 22... има си и мехурче, но лекарят каза че няма признаци ембрион и вероятно не съм го задържала. Мислите, че има шанс да не е така и просто да не се вижда. все пак е порасна сака, кръгъл е. трябва ли да направя нещо да запазя. Имам чувството че зависи от мен. Назначиха ми кръвни изследвания да се види бета-чхг. Имате ли представа дали резултатите от тези изследвания  със сигурност ще покажат загубила ли съм го или не. Много моля за съвет.

# 23
  • Мнения: 737
Запази спокойствие, само това се иска от теб!
Стискам ти палци всичко да е наред!

# 24
  • Мнения: 697
Мерси. Така ми се иска да не е вярно. Но пък лекарят е специалист точно по това и не каза нищо обнадеждаващо. гледам че има много съвети да се иде и при друг лекар за второ, но имам чувството че той си приема присърце работата и ще направи каквото трябва, и изобщо си действа много адекватно, аз нещо от много емоция не можах да спра да плача, та и ме е срам сега... и въпреки това, непрекъснато ми изникват въпрос след въпрос

# 25
  • Мнения: 737
Лекарите се застраховат, за това не говорят, но това нищо не значи. Чакай!

# 26
  • Мнения: 4 589
tegако направиш кръвен и го повториш до 24-48ч и има удвояване, значи всичко е наред. Ако стойностите намаляват за съжаление показва, че плода не се развива.

Успех.

# 27
  • Мнения: 697
Здравейте, Направих първата проба от кръвния тест. Нивото на б-чгх е 47300.3 а максимална горна граница е показано 5. В понеделник е втората проба... Но понеже то тогава има 2 дни:( имате ли представа дали това ниво говори нещо? Като гледам че е високо по моя преценка, ми се усилва надеждата.

# 28
  • Мнения: 697
Имам чуството че мога да направя нещо друго вместо да чакам 2-3 дни и после да се окаже че е могло да направя нещо пак аз само съм чакала някакви си резултати:(

# 29
  • Мнения: 737
Успокой се и се махни от тази тема!
Искрено ти пожелавам да не си за нея!

Общи условия

Активация на акаунт