дразните ли се ако някой не изказва мнение във форума,а коментира вашето

  • 4 151
  • 93
  •   1
Отговори
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?

# 1
  • Мнения: 606
Да.
Ама рядко.
Щото съм много готин и умен.

# 2
  • Мнения: 2 196
Случвало се е , разбира се.
Коментираме, спорим, па като се хванем за косите, ехей.
Не се стягай. Форум е това, не е Съдебната палата. Laughing

# 3
  • Мнения: 4 668
Отдавна не може да ме подразни нищо във форума   Simple Smile

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
По-скоро рядко ме коментират и това ме притеснява, опасявам се, че може да съм минала в стадий аморфност...  Confused
Щом ти е минало желанието да пишеш във форума, да почерпиш, ей на, има хора откога регистрирани, не могат се откъсна.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ооо, Дани, не се отчайвай, през това се минава преди още да си направил и 10 публикации. Нормално е, защото много хора имат комплекси за избиване и вродена злоба.

# 6
  • Мнения: 431
Ако са го направили, значи съм си го заслужила.
Понякога ми се спори, понякога оставям нещата така.

Други неща ме дразнят повече. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 710
о, тук е пълно с хора, които нямат мнение.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 103
Коментара на твоето мнение е вид изказване на мнение. Аз не се дразня от разговори по форуми. Наслаждавам им се. Повечето юзъри се държат повече от естествено, а в реални разговори това може да се получи много, много рядко, защото има различни правила. В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики. Явно ти трябва време, за да усетиш разликата и да разбереш, че не е нищо лично. това е форум и останалите не те познават, за да те нападат по лични причини.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Да.
Ама рядко.
Щото съм много готин и умен.
И аз така, но в женски род.

# 10
  • Мнения: 4 585
Не се коси, ще ти мине, ще свикнеш. Важно е да си хладнокръвна,
да не загубиш самообладание в спор ей тъй, за спорта.

# 11
  • Мнения: 4 514
Бля, рядко се връзвам. А и самият коментар на мое мнение също е изказване на мнение, тъй че няма какво да се дразним - всеки има право на мнение. Истината е, че повече се дразня, когато прочета някоя върховна глупост, изтърсена от потребител/ка, но и така да е - чудо голямо, просто един форум.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Честита дефлорация!  Party

В далечната 2004 с първото си мнение пуснах тема в Кърмене...е такова чудо не бях очаквала  ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 405
Коментарите към нечие мнение са също изказване на такова във форума.
Ако се дразня, значи само аз мога да се изказвам  Laughing

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това е защото повече четеш отколкото пишеш. пробвай обратното, не ти остава време да се занимаваш със заядливи коментари.

# 15
  • Мнения: 3 405
Лабрадора пак ми прочете мислите, от първата точка нататък  Grinning

# 16
  • Мнения: X
В началото се дразнех, сега вече знам, че има и такива потребители, които ако не коментират чуждото мнение сигурно няма да имат мнение. Сигурна съм, че рано или късно всеки го прави, а това дали ще му стане навик е вече комплекс от фактори.

# 17
  • Мнения: 822
Има коментари и 'коментари'.
Има коментари, при които отсрещната страна може да не е съгласна с теб, но е достатъчно интелигентна, за да приложи аргументи и обоснове несъгласието си, без да накърнява твоето достойнство. Такива коментари заслужават по-скоро уважение и не бива да те дразнят.
Има 'коментари', при които опонентът в безсилието си и поради болезнено желание да бъде 'отгоре' може да премине в коварна атака от рода на:"Какво ми се правиш на интересна?" Такива е най-добре да ги подминаваш. Нито има смисъл да хабиш време и нерви, нито ще бъдеш удовлетворена, дори и да ги обориш.
Първите показват желание за диалог. Вторите прерастват в борба за надмощие.
Но изборът, да продължиш или не, винаги е твой... Не е унизително да загърбиш схватка, при която врагът е паднал достатъчно ниско...  и низко се опитва да завлече и теб.

П.П. С тази тема рискуваш съвсем да те откажем да пишеш...

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:09 от niara

# 18
  • Мнения: 2 829
Честито и добре дошла при нас Hug

форум е все пак
хора много,, мнения много
все едно разговаряш с 10 минимум души  едновременно

хах,има нещо вярно Joy
Лабрадор е прав

рядко се изчита една тема  от всички пишещи в нея

# 19
  • Мнения: 4 585
По гадното е, когато те цитират, и отдолу няма коментар, а нещо такова:
И аз така  или
Взе ми го от клавиатурата или
 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Коментирането на чуждо мнение също е вид мнение по темата, според мен. В този смисъл - не, не ме дразни, никак даже. Странно ми е обаче, когато някой цитира чуждо писание без грам, ама грам нищичко отдолу, ей тъй само цитат Thinking Ясно е, че това изразява съгласие, нещо като виртуално кимване, но ако наистина няма какво да кажеш, кимай си пред монитора, що трябва да пълниш страниците с чаршафи Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 892
Не, не се дразня.

# 22
  • Мнения: 3
Да не ти пука.Изказвай мнение,коментирай,пиши както искаш,когато искаш.Свали напрежението.
Ако някой иска да се прави на велик за твоя сметка,нека да го прави.
Форум е все пак.Нека си пишат.Навярно има участници които никой,никъде не ги чува.

# 23
  • Мнения: 2 891
Как ще се дразня?! Приветствам даже! Ако тук не се сдрънкам с някой, къде  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 448
Направих си труда да изчета всичките ти мнения по темите до сега и единствения , който има заядлив и на моменти арогантен тон си ти. Не приемаш дори най лека забележка  - относно кирилицата, например, никой не може да знае ти какво имаш на компютъра и какво не. Но ако си прочела правилата поне като пишеш пост на латиница предварително се извини за неудобството, а не после да се зъбиш защо ти правят забележка. И другото съвсем нормално като влезеш да пишеш в една тема, след твое изказване, ако някой не е съгласен да вземе твоя цитат и да пише по него. Никой не изказва мнение само и единствено по първия пост на авторката, темата търпи развитие, някой може да пише в нея по 20 поста. Доста груби думи и изказвания имаше и от теб, така, че напълно безсмислено според мен е пускането ти на тази тема за оплакване.
Моя съвет е да почетеш из форума малко повече, да се ориентираш в начина на комуникация и едва тогава да бързаш да се палиш и да мислиш, че някой има нещо лично против теб.

# 25
  • Мнения: 2 829
По гадното е, когато те цитират, и отдолу няма коментар, а нещо такова:
И аз така  или
Взе ми го от клавиатурата или
 Peace

извинявам се ,че не е по темата
но ,защо смяташ че е гадно
когато някой е съгласен с мнението ти и е написал и аз така
или Peace

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:43 от MЪНКИ

# 26
  • Мнения: 4 585
Не само моето, а изобщо, под нечие. Мазнещо ми е, не е в моя стил.
Или кажи, ако имаш нещо да казваш, или нищо не казвай.
Ако някой го е казал много добре, възхищавай му се, радвай му се, тихомълком.
Лично мнение.

# 27
  • Мнения: 3 405
а, тихомълком, че обекта на възхита да не разбере  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 585
а, тихомълком, че обекта на възхита да не разбере  Laughing
Peace

# 29
  • Мнения: 335
Цитат
дразните ли се ако някой не изказва мнение във форума,а коментира вашето

Май не си се изразила точно.
Едно е да коментираш мнение във форум.
Друго е да коментираш автора му, с когото уж си общуваш.

Първото си е разговор. Второто - стадий на пубертета (или обикновена простотия).

Ако не искаш да коментират мнението ти, то тогава си "пиши в уърда", както правилно отбеляза веднъж един VIP-оценител в този форум.
Ако не искаш да коментират теб - прескачай "VIP-оценителите".




# 30
  • Мнения: 1 270
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?
Ми не пускаме ли затова мненията си   newsm78

# 31
  • Мнения: 2 755
В началото, като новак малко се дразнех.  Laughing Сега, обаче, не ми пука. Особено, когато някоя безлична женица реши да ме клъвне просто, защото е станала с лице към чаршафа.  Wink
Забавлявай се и не приемай нещата на сериозно. Гледай да си добре в реалния свят, а във виртуалния, както дойде.  Hug

# 32
  • Мнения: 2 829
Вълк, Peaceмерси за отговора
 

# 33
  • Мнения: 1 517
Никога не съм се дразнила, когато някой коментира мое мнение, без значение какъв е коментара. Но много ме е яд, когато пусна тема с конкретен въпрос и вместо да ми отговорят, почват да ме хулят.

# 34
  • Мнения: 1 394
Да случвало се е,но това е клюкарник-тук се спори и коментира.Затова са и темите всъщност-получава се някакъв диалог.Би било скучно,ако всички само отговаряха на въпроса и дотам.А и по този начин темата ще е безмислена и кратка.Ако беше само за отговори-има анкети за тази работа-просто си отговаряй на анкетите и не пиши,ако не искаш отговора ти да се коментира.Така мисля аз,някой ще коментира ли мнението ми?  Mr. Green
Цитат
Но много ме е яд, когато пусна тема с конкретен въпрос и вместо да ми отговорят, почват да ме хулят.
И мен ме дразни това,че на някои хора не им харесва темата,дразни ги и въпреки това пишат ли пишат.Мен ,като ме дразни някоя тема,просто я подминавам,не пиша в нея и точка.Не обичам да се заяждам,но на някои,като,че ли им доставя удоволствие...Така е,какво да се прави-винаги ще има такива хора-и в интернет и на улицата в реалния живот-неможеш да избягаш от тях,остава само да си траеш...

# 35
  • Мнения: 212
В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики.

Аз даже съм виждал написана тук репликата - "Явно си курва и курва ще си останеш". Много ме кефят такива открити и честни хора...

# 36
  • Мнения: 106
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?
о, естествено. и от там изместват темата, защото минават в дребнави заяждания. изобщо да не ти пука. изразявай мнението си, отговаряй им или ги пускай по тъч линията. твой избор.
форумът е за това да изразяваме мнение, разменяме мнения и пр.

# 37
  • Мнения: 6 206
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?
Често измежду 10 неадекватни и абсурдни мнения, казани с много авторитетен тон, чак ще се зачудиш дали наистина нещо, в което си 100% сигурен е така, идва едното, което е истинския отговор, точната информация, която ти е нужна. Която си е направо безценна. Номерът е да различиш първото от второто. Като всичко в живота, форумът не е по-различен.

# 38
  • Мнения: 2 018
В началото се ядосвах и ме провокираха няколко пъти. Сега не.

# 39
  • Мнения: 2 478
Не, не се дразня. Това е форум, всеки пише по темата и коментира това, което му е направило впечатление.
Повече се дразня от хора, които се вземат много насериозно.

# 40
  • Мнения: 1 217
Не се дразня, но и не чета винаги коментарите Simple Smile

# 41
Направих си труда да изчета всичките ти мнения по темите до сега и единствения , който има заядлив и на моменти арогантен тон си ти. Не приемаш дори най лека забележка  - относно кирилицата, например, никой не може да знае ти какво имаш на компютъра и какво не. Но ако си прочела правилата поне като пишеш пост на латиница предварително се извини за неудобството, а не после да се зъбиш защо ти правят забележка. И другото съвсем нормално като влезеш да пишеш в една тема, след твое изказване, ако някой не е съгласен да вземе твоя цитат и да пише по него. Никой не изказва мнение само и единствено по първия пост на авторката, темата търпи развитие, някой може да пише в нея по 20 поста. Доста груби думи и изказвания имаше и от теб, така, че напълно безсмислено според мен е пускането ти на тази тема за оплакване.
Моя съвет е да почетеш из форума малко повече, да се ориентираш в начина на комуникация и едва тогава да бързаш да се палиш и да мислиш, че някой има нещо лично против теб.
права си за почти всичко,което казваш,проблема е че се деморализирам и от най-малката нападка,агресията само го прикрива.истина е и че нямам никакав опит с форумите и с правилата.извинете ме.
темичката обаче стана хубава
много сте готини Peace

# 42
  • Мнения: 677

темичката обаче стана хубава

много сте готини Peace


Второто е вярно. Първото, обаче, не е.

# 43
  • Мнения: 2 386
Имам си правило - не цитирам чуждо мнение и не го коментирам.
Мога да се обърна с име и да отговоря на нещо, но само толкова. Много мразим локумите.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 826
Все ми е тая.Спирам компа и изобщо не ви мисля. Wink

# 45
  • Мнения: 4 585
Сложи си тая снимка за аватар, ако искаш. Тая, с която си в момента е по-широка от допустимото, фиксирано в правилата на форума.

# 46
  • Мнения: 4 292
Не, не ми пука. Винаги съзнавам, кога мой пост може да предизвика спор или, най-малкото, дискусия. Това в никакъв случай не би ме спряло да изкажа мнение. Не се дразня, понякога дори ми е забавно.
Аз самата също съм коментирала чуждо мнение. Рядко си позволявам да го правя, но понякога просто няма как да подмина пост, който дава грешна и недостоверна информация.

# 47
  • Мнения: 3 405
В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики.

Аз даже съм виждал написана тук репликата - "Явно си курва и курва ще си останеш". Много ме кефят такива открити и честни хора...

Кога успяхте да срещенете такива лоши хора тук?

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840

Аз даже съм виждал написана тук репликата - "Явно си курва и курва ще си останеш". Много ме кефят такива открити и честни хора...

Кога успяхте да срещенете такива лоши хора тук?

Борис специално  ги издирва, щото е мазохист.

# 49
  • Мнения: 24 467
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?

Ами то коментарът на нечие мнение по темата, стига коментарът да е във връзка с темата де, си е мнение.
Иначе за писачите, участващи на олимпийски принцип, дето драпат и се заяждат, без желание и намерение да комуникират по зададен въпрос, не следва да се косиш. Има и такива, които просто си пишат, основно в кокошарника, с цел общение между няколко души и не ползват опциите, предвидени затова /лични, чат/, завъртайки редовно "разговор" към собствената си персона, тях просто не ги четеш, те не са адресирани до теб. Как ще си направиш "цедката" и ще организираш ползотворно времето си във форума, зависи от теб.
Има и общи правила, не са много, които трябва да се спазват и не виждам проблем в критики, отправени по адрес на тези, които ги нарушават и то нееднократно и/или грубо.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 103
В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики.

Аз даже съм виждал написана тук репликата - "Явно си курва и курва ще си останеш". Много ме кефят такива открити и честни хора...

Кога успяхте да срещенете такива лоши хора тук?

Защо да са лоши? Хората са откровени. Повечето хора постоянно твърдят, че искреността е свръх ценност, а като я срещнат наричат човека лош. Wink

# 51
  • Мнения: 3 405
Е, значи са били прави в такъв случай, пък аз ги нарекох лоши. Или не са били прави?
Обърках се.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 103
Не знам дали са били прави, защото репликите, които цитирам не са отправени към мен. Като ми кажат нещо подобно ще докладвам дали са прави или не.

# 53
  • Мнения: 3 405
Добре, разбрах Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 018
Хубаво е да си искрен, но понякога под прикритието, че си честен, се цели да се нарани отсрещния. В такъв момент не е важно какво казавш, защото едва ли си най-прозорливия, че си забелязал и отбелязал истината, а е важно как го казваш.

# 55
  • Мнения: 2 401
В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики.

Аз даже съм виждал написана тук репликата - "Явно си курва и курва ще си останеш". Много ме кефят такива открити и честни хора...

Кога успяхте да срещенете такива лоши хора тук?

Това и аз го срещнах и ме втрещи, честно.  Shocked Май беше в ДиС, не тук.

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 2 161
Не се дразня - хора всякакви.
Виж ако мнението е  отправено лично към мен ( не по темата) с цел заяждане ...ами тогава не оставам длъжна
 Mr. Green

# 58
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Темите са вид разговор. Хора различни,
мненията все ще кривнат нанякъде. Но,
за мое голямо удоволствие и начин да
науча нещо, което не владея, винаги има
пишещи, които чета с искрено удоволствие и
възхита. Така че винаги може да се намери
нещо полезно  в нарушаването на
правилата.  Flowers Four Leaf Clover

# 59
  • Мнения: 24
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?

А случвало ли ти се е да се дразниш, когато на въпрос ти отговарят с въпрос? Не мислиш ли че това е по-гадно?  newsm78

# 60
  • Мнения: 1 394
Цитат
Виж ако мнението е  отправено лично към мен ( не по темата) с цел заяждане ...ами тогава не оставам длъжна  
Ооо,аз също.Има няколко човека,които ,като им чета всичките коментари,освен,че не пишат по темата,не са съгласни и с абсолютно ничие мнение и дори си противоречат.
Към авторката още веднъж:Тук се спори и коментира,но не вземай нещата навътре.Пей си и това е!То заядливци,че има-има-тях неможеш да ги спреш да се заяждат.Те са си просто такива,в кръвта им е и се хранят с твоето недоволство.Просто подминаваш и точка,за да не им даваш храна. Mr. GreenНахраниш ли ги веднъж-отиде та се не видя...знам го от личен опит.В този случай ще кажа само:"Убий глупака с мълчание!"

# 61
  • Мнения: 202
Дразня се разбира е , но се свиква , а и мисля, че така е по забавно.

# 62
  • Мнения: 2 978
Отдавна се излекувах. Sunglasses

Не се дразня, по- скоро ми е чудно как някои се напъват, пишат - бришат! Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
Това и аз го срещнах и ме втрещи, честно.  Shocked Май беше в ДиС, не тук.
Вие, малки непослушници, що чините в ДиС, като сте с такава крехка психика, м?

# 64
  • Мнения: 2 401
Това и аз го срещнах и ме втрещи, честно.  Shocked Май беше в ДиС, не тук.
Вие, малки непослушници, що чините в ДиС, като сте с такава крехка психика, м?

Мойта крехка психика и на по-страшни места си е вряла носа  Laughing
Горния цитат е просто гнусен.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 840
Мойта крехка психика и на по-страшни места си е вряла носа  Laughing
В Красива мама, предполагам. Там има описани брутални сцени на жестокост към космите, да речемCrazy

# 66
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не!
Никога не съм приемала форума чак толкова насериозно!  Peace

# 67
  • Мнения: 5 370
Ехххх, дразнене, какви хууубави работи се получават от дразнене......И как действат успокояващо.
Представяте ли си всяко дразнене да завършваше с това?
Тогава....никой нямаше да се дразни, на практика. Whistling

# 68
  • Мнения: 2 175
Въобще не се дразня..предвидимо е.. Sunglasses Joy

# 69
  • Мнения: 2 716
Ако не е коментирано мнението ми, се връщам да видя дали се е публикувало.
Сериозно.

# 70
  • Мнения: 4 841
Забавлявам се. Истината е, че темите имат собствен живот и никой (най-малко пък авторът им) не може да предвиди коя как точно ще се развие.
Например пускаш тема "Откъде да си купя зелен панталон?" - кратко и ясно.
Първо включване: "Нямам представа, но мога да ти кажа откъде да си купиш червена рокля".
Следва: "Червените рокли не са модерни, купи си рокля на цветя".
След това: "Ти откъде знаеш кое е модерно и кое не?",
Отговор: "Сигурно знам, щом го пиша, а ти си оправи правописните грешки преди да ми даваш акъл..",
Еко-включване: "Знаете ли колко дървета са отсечени, за да се произведат багрилата за цветните ви дрехи? Носете само необагрен лен!",
следващия: "Ох, темата ти ми напомни, че имах един зелен панталон, но свекървата ми го изгори с ютия..."...
Как да не се забавлява човек - можеш да получиш петнайсетина страници с коментари, и нито един по въпроса, който те интересува Joy

# 71
  • Мнения: 25 610
Как да не се забавлява човек - можеш да получиш петнайсетина страници с коментари, и нито един по въпроса, който те интересува Joy

Съвсем естествено и логично. Това е форум - демек, селският площад, на който са накацали бабките на припек.
Който иска точен отговор, пита Гугъл или рови в енциклопедиите. Който иска само да разлае кучетата - пише по форумите. Да се чуди човек, защо се сърди после, че някое го е И захапало.

# 72
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пиша, за да коментирам
иначе е доста скучно, просто да изръсиш нещо някъде в ефира

# 73
  • Мнения: 504
Не.
Неприятно ми е само когато се опитват да ми налагат гледна точка. Има хора, които все са прави и все тяхното трябва да е. Ама пиша във форумите отдавна, за да не им отдавам значение.

# 74
  • Мнения: 940
Отдавна не може да ме подразни нищо във форума   Simple Smile

И мен. Просто се забавлявам и ми става весело някой като се разпали.

# 75
  • Мнения: 284
Не се дразня, защото и в разговорите на живо изказвам мнения, които не винаги се възприемат еднозначно. Според мен тук хората общуват така както общуват и в действителността - разликата е в задръжките, тук вероятно са по-малко. Така че чуждите мисли може да те дразнят, ако очакваш на всяко твое мнение някой да кима и да се усмихва. Ако си научена да изказваш мнение, което не е просто хрумване, а резултат на мисловна дейност, тогава чуждото мнение по повод твой коментар би трябвало да ти е интересно, за да съпоставиш гледната си точка, фактите, въз основа на които си си съставила мнението и т.н. Естествено, че има и хора, които отчитат бройки или пробват да се заядат, като се хващат за отделна дума, а не за смисъла на написаното от теб, но отношението ти към подобни хора не би трябвало да е по-различно, отколкото в реална ситуация.

# 76
  • Мнения: 2
Коментар на мнение, също е вид мнение. И не е задължително винаги да ти харесва.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Какво значи не изказва мнение? Самото коментиране на моето означава, че е на друга позиция или на моята. А това си е изказване на мнение.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 348
аз отивам да си намеря тема, в която да изказвам мнение, по нечие мнение
и мнително ще следя имат ли мнение по моите мнения

# 79
  • Мнения: 17 407
Коментирам мнения, да. Особено, ако ме издразнят.

# 80
  • Мнения: 4 806
Да, случвало ми се е.
И?

# 81
  • Мнения: 698
Не се дразня.

# 82
  • Мнения: 5 622
Че то е много по-интересно ако някой коментира мнение, отколкото само да си изкаже своето. Освен това ако всеки изказваше мнение без да коментира предните, преди него, тогава ще се получи някакъв скучен монолог, а смятам, че диалозите тук са много по-ценни. Независимо от тона на коментиращия. По него можеш да си напраиш доста точна преценка за човека, който стои "отзад"

# 83
  • Мнения: 2 132
Не, не се дразня!Кефя се Peace

# 84
  • Мнения: 7 914
Забавлявам се. Истината е, че темите имат собствен живот и никой (най-малко пък авторът им) не може да предвиди коя как точно ще се развие.
Например пускаш тема "Откъде да си купя зелен панталон?" - кратко и ясно.
Първо включване: "Нямам представа, но мога да ти кажа откъде да си купиш червена рокля".
Следва: "Червените рокли не са модерни, купи си рокля на цветя".
След това: "Ти откъде знаеш кое е модерно и кое не?",
Отговор: "Сигурно знам, щом го пиша, а ти си оправи правописните грешки преди да ми даваш акъл..",
Еко-включване: "Знаете ли колко дървета са отсечени, за да се произведат багрилата за цветните ви дрехи? Носете само необагрен лен!",
следващия: "Ох, темата ти ми напомни, че имах един зелен панталон, но свекървата ми го изгори с ютия..."...
Как да не се забавлява човек - можеш да получиш петнайсетина страници с коментари, и нито един по въпроса, който те интересува Joy

 hahaha

 и след споменаването на свекървата, темата се мести в ДиС и се почва коя свеки е по-, по-, най- неприемлива за обществото! Whistling


имам предложение: темата да се преименува на " наръчник за новорегистрирани" и да се закове в всички форуми Whistling



# 85
  • Мнения: 3 157
Ми не.Дразни ме обаче,когато някой почне да ме атакува на ЛС да съм му/и дадяла обяснения в коя тема как,какво и защо съм го била казала и то с някакъв агресивен тон и десетки правописни грешки.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Ми не.Дразни ме обаче,когато някой почне да ме атакува на ЛС да съм му/и дадяла обяснения в коя тема как,какво и защо съм го била казала и то с някакъв агресивен тон и десетки правописни грешки.
Има ли настина такива потребители? newsm78 То това вече е нагло.

# 87
  • Мнения: 3 157
Ми има за съжаление..мога да ти препратия писанията на поредната кукувица от днес ако не вярваш. ooooh!

# 88
# 89
  • Мнения: 12 663
Поздравявам един новак с новаторски поставена тема. Другите обикновено изохкват - Ах, колко злоба има в този форум.

# 90
  • Мнения: 5 370
И на мене преди 2 дена ми се обясняваха на лично какво точно искал да каже лирическият герой, а ние какво сме разбрали.Изсмях се ей така  smile3532

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И на мене преди 2 дена ми се обясняваха на лично какво точно искал да каже лирическият герой, а ние какво сме разбрали.Изсмях се ей така  smile3532
Що им се смееш? Явно е важно какво мислиш  за тях и ти обясняват гледната точка.  Rolling Eyes
Ама я кажи сега дразниш ли се, че те цитирах а? Mr. Green

# 92
  • Варна
  • Мнения: 25 241
На мен пък никой не ми се обяснява на лични Crossing Arms Кутията ми си седи празна и самотна Tired

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
първия ден се дразнех. Mr. Green

после установих,че тук има хора,които влизат само ,за да захапят някой и да си излеят отрицателната енергия. Whistling

затова вече изобщо не ми правят впчечатление. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

злобари,комплексари,тъпи и в същото време нахални и амбициозни хора има навсякъде ,и във форума, и извън него.

както има, разбира се, и много свестни,умни и качествени хора.  bouquet

всеки има право на избор с кого да общува и на кого да обръща или не внимание. Peace

Общи условия

Активация на акаунт