1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 509
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 959
Хъм, звездичка днес и, с теб ли трябва да се разправям, и да защитавам  КИрем ...  Crossing Arms Whistling
Ама така е права си по въпроса за Еда. Много тъпо се държи с жените. По същия начин се държеше и със Зейнеп. Унизително и с подигравка.  Tired

Светла Иванова
, ама ние не сме във война ...  Rolling Eyes какъв фронт да държат Онурките?!  newsm78


# 436
Чудя се как ще свърши всичко това. Дано сценаристите имат милост и да направят един хубав и щастлив край на филма.

# 437
  • Мнения: 31
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената

и тя с него  Mr. Green

# 438
# 439
  • Мнения: 0
нещо се мълчи за края на 81 еп. душата ме заболя. а този, който стоя в коридора и слуша. по-лесно е да се оттеглиш в кабинета си, нали.

# 440
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал?

Общи условия

Активация на акаунт