"Twilight "/"Здрач" - тема 10

  • 27 027
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 343
Момичета Simple Smile давайте да обсъждаме книгите , 4е ще трябва да ги затретвам Sad

# 46
давайте аз съм  готова
 
ама къде се изгубихте

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 16:27 от zvezdensniag

# 47
  • Мнения: 2 529
Не мога да повярвам, че и до 10-та тема стигнахме.  Shocked
Аз пиша рядко, но в момента наистина няма какво съществено да кажа по темата, а не ми се иска само да запълвам страниците  Rolling Eyes
Виждам, че и от други "вампирски" истории се интересувате  Wink Доколкото знам Ан Райс е нещо като доайен в този жанр, а всички сигурно я познавате от "Интервю с вампир". От Уикипедията виждам, че тези нейни неща са преведени на български:
    * Вампирът Виторио, ИК "ИнфоДар"
    * Пандора - Нови истории за вампирите, ИК "ИнфоДАР"
    * Христос - Годините след Египет, ИК "Обсидиан"
    * Полунощ, книга 1 - Вещиците, ИнфоДАР
    * Полунощ, книга 2 - Вещиците, ИнфоДАР
    * Интервю с вампир
    * Кралицата на прокълнатите

"Сейлъмс Лот" на Стивън Кинг пък си е направо класика в жанра.

Но ви предупреждавам, че в тези книги вампирите са лоши  Wink


# 48
  • Мнения: 295
Ох не ми се четат книги и гледат филми за други вампири...да не изневеря на Здрач.
Снощи реших най-сетне да чета  3та книга,ама вместо нея почнах 4та и се пуля в текста,добре,че се усетих на време.
Снимките с Джони Деповатат щерка са много сладки.Татко Джони ще я запознае с Роб сигурно,късметлийка Mr. Green

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ох не ми се четат книги и гледат филми за други вампири...да не изневеря на Здрач.

И на мен не ми се гледат.  Crossing Arms Излезе нещо успешно и всичко живо тръгва да експлоатира сюжета. Същото стана и когато излезе поредицата на Дан Браун за кодът Да Винчи, всичко живо взе да пише за тайни общества и тем подобни.  Crossing Arms Tired

# 50
а то втори здрач няма

# 51
  • Мнения: 1 343
Аз зяпах Moonlight Simple Smile Зариби ме:) Изневерих на Здрач ама всяка вечер със Здрач си лягам така че не е толкова зле Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 320
В Moonlight имаше прекалено много дублирани реплики на МИК и ЕДУАРД ...

# 53
  • Мнения: 7 914
хич не се чувствам изневеряваща на здрач... искам всичко да знам да съм подготвена за  "среща с вампир" Crazy Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3
хич не се чувствам изневеряваща на здрач... искам всичко да знам да съм подготвена за  "среща с вампир" Crazy Mr. Green
Четеш ми мислите,Звездичке  

# 55
  • Мнения: 7 914
хич не се чувствам изневеряваща на здрач... искам всичко да знам да съм подготвена за  "среща с вампир" Crazy Mr. Green
Четеш ми мислите,Звездичке  

ако видиш някой преди мен , нали ще ми го пратиш за няколко минути  newsm56

# 56
  • Мнения: X
Тъй както вървят нещата, май утре Деничка ще требе да сготви още една тема  Mr. Green.
 Аз искам да повдигна въпроса за Розали или по-скоро актрисата, която я играе-демек Ники Рийд. Не ми е чак особено красива, но не е лошо момичето, особено с естествената си коса. Но в Здрач-поредицата, дето я описват едва ли не невъзможно красива...някак си точно тя не ми се връзва. Има толкова спиращи дъха актриси, които да я изиграят. А да не говорим за тая ужасна жълтеещо руса коса -в комбинация с бенката над устната ми прилича на Мадона в ранния й период. И не мога да разбера защо трябва и тя и Есме, че и Карлайл да са с такива ужасно изрусени коси??? И тримата са 100 пъти по красиви с техните си коси-това с русия цвят да не е еталон за красота? Нищо против светлокосите (сещам се за Надя от нашите редици  Wink)-един добре направен светъл цвят може да промени към добро някои хора, но не на всички отива. тъй де...много се отплеснах, айде че да не заспите докато четете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 343
Розали и на мен не ми се вързва . Не е толкова заради косата . Очаквах някоя много стройна финна и едновременно студена красавица . Че тя Алис е хиляда пъти по хубава от нея  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 295
Аз си мисля,че са ги изсветлили,защото тъмната коса прекалено много контрастира с бледата кожа,вижте Емет например,неестствен изглежда.При Едуард,Джаспър,Виктория,Джейсън и Алис добре се е получило.С Розали наситина са попрекалили.Те и Джейн по описание е чудо,както и Хайди...АМА...ще ги видим.

# 59
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Е да се запиша и аз, по въпроса за човешката кръв аз останах с впечатление, че и Емет не е пил такава.За Есме също нищо не се казва newsm78. А Розали ми се вързва в лице, но в тяло- не. Алис е прфектна, а Емет наистина е като голямо мече Laughing

Общи условия

Активация на акаунт