"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 220
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 23 109
Въобще не съм го разпознала от пръв поглед, просто тогава си търсех съквартирант/ка. Видя ми се свястно и добро момче, та си го взех (за съквартирант). След 2 седмици освен наем, започнахме да делим и едно легло  Mr. Green Това беше преди 8 години, цяла вечност Grinning Колко неща се промениха оттогава, ееех...

# 76
  • Мнения: 1 738
Познавахме се от 5-6 години. Приятел на бившето ми гадже. Обичахме да си говорим, но и през ум не ми е минавало, че той е моята половинка. Нещата станаха поетапно, бавно и постепенно - приятели, след това флирт, гаджета, съвместно съжителство, дете.

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Явно не съм го разпознала от най- първата секунда...
Историята е, че сме летяли в един и същ самолет, а на летището аз взимам неговия куфар вместо моя. Впоследствие, когато връщам неговия куфар на летището, оставям  мои координати, ей така, за всеки случай, ако има евентуално някакви претенции. В интерес на истината, той също беше оставил у митничаря визитка.
Впоследствие ми звънна (явно решил да види що за шматка за малко да му отмъкне багажа) и като му чух гласа, загубих ума и дума просто. Като отидох на срещата, обаче, го разпознах моментално  Heart Eyes И така вече 9 години.

# 78
  • Мнения: 4 668
Umma - това вашето си е направо сценарий за филм  Hug Браво !

# 79
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Хихи, мерси, Pipinka  Laughing
Взех си и урок: вече стриктно си "надписвам" куфарите и внимавам, моя си куфар ли взимам.  Flutter

# 80
  • Мнения: 2 908
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...

# 81
  • Мнения: 9 814
Познах го след 7 години пълен игнор.
И така вече 6 години сме щастливи заедно.

# 82
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
В момента, в който го видях за пръв път на вратата на офиса как ме гледа, през ума ми мина за секунди мисълта: "Този ще бъде мъжът ми." На всичко отгоре имах гадже. После се сепнах и се ударих по главата: "Откъде дойдоха тия простотии, дето ги мисля? Нито го познавам, нито нищо!" Да, ама след половин година се оженихме. Шесто чувство може би, не знам.

# 83
  • София
  • Мнения: 547
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...
а пък аз (откакто върви темата) току видя някой готин мъж и започвам да проверявам дали вътрешния глас не ми говори нещо.. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 801
като прочетох заглавието на темата си казах "я нашия случай"
Когато видях мъжа си за първи път, изпитах нещо, което до този момент не вярвах, че мога да изпитам.Не съм си помислила, че ще се оженим, ще имаме дете...не и на този етап. Просто усетих, че това е Той.И преди интуицията ми е работила, в този момент обаче беше по-особено, нямаше го моментът на съмнение. Заедно сме благодарение на поредица от случайности, които аз си наричам "съдба". От самото начало на връзката ни имам чувството, че познавам този човек от много време...дори и сега ми е странно като се сетя как се чувствах...

# 85
  • Мнения: 3 371
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...
а пък аз (откакто върви темата) току видя някой готин мъж и започвам да проверявам дали вътрешния глас не ми говори нещо.. Mr. Green
още една в групата на съскащите студенокръвни Twisted Evil
досега точно мъжете, които изобщо не са ми харесали в първия миг, да оставяли най-дълбока следа в живота ми. странно, но никак не ги усещам.  newsm78
мисля дори, че те преди мен ме "познават".

# 86
  • Мнения: 23 131
Обикновено мъжете,които не са ме привлякли в първата минута,са оставяли най-трайни следи в моя живот.

# 87
  • Мнения: 1 130
Обикновено имам интуиция за нещата, не и в случая обаче  Crazy С мъжът ми бяхме състуденти и толкоз. Ако някой тогава ми беше казал, че това ще е съпругът ми, щях да го обявя за луд  Mr. Green И досега се чудя как ме взе тоз човек - толкоз луда, драка, устата и квото още се сетите    Flutter Бяхме гаджета 3 години + още 13,5 семеен живот = голяма цифра е накрая  Wink Да е жив и здрав и още дълги години да ме трае  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 88
  • Мнения: 746
И аз си познах половинката в първата секунда , когато го видях ... просто ми се подсякоха краката  Simple Smile
Имаше един леко особен момент обаче ... вече бях омъжена от 5 години  Rolling Eyes
Съвсем не се бъзикам  Stop

  ти какво направи?

# 89
  • Мнения: 411
когато го видях за първи път ,си казах "искам го ако не за цял живот,то поне за една ноЩ но Ще бъде мой".
4естно да си призная оЩе тогава пожелах да имам моми4енце което да прили4а на него.
та така ве4е 16,5 год.
имам си го и моми4енцето

Общи условия

Активация на акаунт