Когато един мъж се "бръкне"...

  • 7 575
  • 183
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 018
Ще разбереш по-късно за целта му.  Wink

# 31
  • Мнения: 4 300
Ако чужд мъж ми изпрати голям букет цветя, със сигурност няма да се прибера с тях вкъщи.
А каква е целта му? За мъжа ми ще е очевидна.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:22 от Клото

# 32
  • София
  • Мнения: 3 460
Може да е просто комплимент.
Получавала съм цветя без повод, без намеци, просто като комплимент.
Понякога се случва, една жена да направи приятно впечатление на един мъж и това приятно впечатление да се изрази в невербална форма, например.
Все едно казва "Приятно ми беше да общувам с Вас, направихте ми прекрасно впечатление, благодаря".

# 33
  • Мнения: 2 134
За един букет- глупости!Кое му е бъркането надълбоко?
Сподели по-късно, ако има някаква цел... Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 38 824
За един букет- глупости!Кое му е бъркането надълбоко?
Сподели по-късно, ако има някаква цел... Peace

Как кое? 20 рози по 3 лева са си 60 лева. Това не е малко!



Ето този е 89 лв за 19 рози! Shocked

# 35
  • Мнения: 4 586
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green
Интересен подарък, и практичен
щото ако се беше бръкнал за лети джанти  Sunglasses
Може, някой разсеян, със същата марка и цвят  кола да си е купил тасове.

# 36
  • Мнения: 2 196
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green
Е на това му се вика ухажор. Хем практичен, хем анонимен. Чуден. Laughing
Хич не се замислям, като ми правят подаръци. Имал желание човека, зарадвал ме.

# 37
  • Мнения: 14
Според мен иска да те впечатли!Преди няколко години  аз получих подарък за 8-ми март от един познат,абях омъжена...!Това много ме учуди и да бъда честна ме впечатли доста,защото подаръка беше много изискан.Отначало и аз се замислих каква е целта,и по-късно разбрах-искаше да има връзка с мен.Последваха и покани за кафе,вечеря и т.н.Доста упорит се оказа....

# 38
  • Мнения: 3 268
Мъжът,подарил цветя по този начин е романтичен и чувствителен.Заслужава да му се обърне внимание.Такива вече са рядкост.Повечето подаряват джанти,цици,устни и коли.

# 39
  • Мнения: 1 898
Може да е просто комплимент.
Получавала съм цветя без повод, без намеци, просто като комплимент.
Понякога се случва, една жена да направи приятно впечатление на един мъж и това приятно впечатление да се изрази в невербална форма, например.
Все едно казва "Приятно ми беше да общувам с Вас, направихте ми прекрасно впечатление, благодаря".
Да, аз бих го приела точно по този начин.

# 40
  • Мнения: 593
А защо не - ухажване?  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 3 460
И ухажване да е, ако един мъж, който изпраща цветя би разбрал по реакцията на дамата дали е уместно да продължи със следваща стъпка или да си остане просто комплимент към жена, която очевидно го е впечатлила.

# 42
  • Мнения: 589

Как кое? 20 рози по 3 лева са си 60 лева. Това не е малко!



Ето този е 89 лв за 19 рози! Shocked
Баш този беше букета, момичето, което го достави беше ужасно мило-почувствах се толкова специална...Първо помислих, че милото ми прави този подарък...
Може да е просто комплимент.
Получавала съм цветя без повод, без намеци, просто като комплимент.
Понякога се случва, една жена да направи приятно впечатление на един мъж и това приятно впечатление да се изрази в невербална форма, например.
Все едно казва "Приятно ми беше да общувам с Вас, направихте ми прекрасно впечатление, благодаря".
Да, аз бих го приела точно по този начин.
Това ме устройва напълно:))

# 43
  • Мнения: 543
градацията при подаряване на цветя от мъж на жена (с която не е са роднини) е следната:
ако подарява на жена, с която не е правил секс, то е за да прави секс
ако подарява на жена, с която е правил секс, значи му е харесало и иска да повтори
ако подарява на жена, с която от години прави секс, значи е правил секс  с друга жена Simple Smile

авторката, твоят мъж кога за последно се "бръкна" за цветя?
не че държа да знам

# 44
  • София
  • Мнения: 3 099
Червените рози, да ме прощавате, не са символ на уважение... Галантният мъж би направил комплимент с друго цвете и друг цвят, ако ще е без препратка!

Общи условия

Активация на акаунт