Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 486
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
Здравей!Като по поръчка се появи този въпрос.Точно си направих регистрация и мислех да пиша за новооткрития детски център в Пловдив,който се намира на бул.Дунав,в новия комплекс на винпром Пещера.Намира се точно на гърба на "Планет".За съжаление вътре не се пуши,никъде в детски център не разрешават пушенето.Ще ти дам и телефон за връзка 0896045729.Центъра работи от 9 до 21 часа,има много добри и грижовни момичета,който ще се грижат за детето ти и ще го забавляват.Центъра разполага с много играчки,модулен център и всякакви кътове.Има също и кафе където може да седнат и родители.Заповядай при първа възможност!!!

# 16
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Има един детски център до ДКЦ ІІ - Ресторант стадиона Wink Точно срещу Т-Маркет. Намерих даже в нета, че има сайт. Дъщеря ми ходи там на един рожден ден http://www.harry-pottar.com/Default.aspx

# 17
  • Мнения: 473
От всички детски центрове, които сме обиколили в Пловдив, най-добре гледат децата в Тон Бонбон. Там мога спокойно да не надничам непрекъснато какво става с малкия и да си пия кафето на спокойствие.  Във Форума са го изпускали стотици пъти да си отвори вратата сам и да хукне където му видят очите, най-често към ескалаторите, които са залепени до детския център без никаква преграда. В Тон Бонбон съм доволна и от отношението и към децата, и към родителите - приятелски настроени и усмихнати са всички. Правихме там рождения ден на Малчо и сме ходили на други рождени дни - гостите бяха възхитени.

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте, аз пък искам да ви кажа за нещо, което е още само идея, но пък от нас родителите зависи да помогнем да се осъществи. На сайта на кметство Тракия има форум, в който има една дискусия за родители - тя е за построяването на детски фамилен център от общината, в помощ на родителите на деца от 0 до 6 години, преди децата да са тръгнали на училище. Идеята е нахвърляна в основни щрихи, какво да представлява такъв фамилен център, и има въпроси от администратора към родителите относно това, какъв да бъде. Линкът е следният:
http://www.trakia-plovdiv.com/forum/index.php?s=334b9b53c1376377 … t=0&#entry206
и го публикувам тук, защото смятам, че идеята си струва и е добре да се популяризира, за да могат повече родители да изкажат мнението си и евентуално желаещите да участват в дискусия с кметство тракия да се задвижи проекта.

Лично аз намирам идеята за повече от подходяща, защото има нужда от пространство за общуване на родители и деца, където фокусът да е поставен на нуждите на детето, да няма цигарен дим, да няма нужда да си клиент на кафе, за да срещнеш други деца и мами, и т.н.

# 19
Има и Детски център "Мечо Пух и Приятели", зад хотел "Марица", на ул."М.Кюри", до Първа Инвестиционна банка.Много е хубаво, защото през целия ден  текат курсове и децата непрекъснато се занимават с нещо- рисуват, моделират, играят йога и т.н., идеята ми е , че заниманията са организирани и децата не беснеят.Но за родители няма зала, или изчакваме отпред или ходим да пием кафе наблизо- за мен е по-добре,защото си почивам, а децата свикват на самостоятелност.

 Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 249
в4ера бях в мола в пловдив и оставих дъщеря си в клуба там-"тон бонбон"-не ме питайте как я изкарах да тръгнем-страхотен клуб-малък,но пълен с интересни игра4ки,които няма на другите места-каки4ките бяха много мили и Ния и днес пак говори за" колата на парзалката"-около него има много заведения(последния етаж от мола с къта за хранене е това)-и за пуша4и и за непуша4и Peace
а това,което наай-ме впе4атли е "сигналното бутон4е" Mr. Green,което й сложиха на панталона и клю4ето в мен-тоест не може да излезе от центъра без мен и без да сигнализира Peace-посетет центъра ако сте в града Peace

# 21
  • Мнения: 4 590
ооо да и мен това  сигнално бутонче ме впечатли, както и листа който попълних когато за 1 път го заведох
другата седмица пак сме в пловдив и задължително ще отидем пак в мола, а може и в другите два (ще ги редуваме)
аз в началото като го видях този в мола и викам оле много малък няма да седи , а не мога да го изкарам
само не ми харесва витринката за продаване до касата  вече защото се тръшна за една мини количка която беше около 12лв и едвам се отървах, но пък сегашният период е пристрастен към дъвки така че лесно ще го заблудя Wink

# 22
  • Мнения: 3
Znaja ot moj prijatelka che v novija MALL GALERIA PLOVDIV , do dni shte otvori nai-golemija decki centar v BG. Bil nad 500kv.m.
Imalo igri i kateruchki koito tja ne  e vijdala dosega, dano s tova vi pomogna.

# 23
  • Мнения: 3
Не зная как ви харесват тези малки стаички  / децки центрове ... /  но за съжаление това имаме в Пв.
Прочетох в в.Марица за новия Мол Галерия , има уникален Детски център , бил с няколко зали  ,кафе , имало и модерна кухня . . .
Ще го отварят в петък , ще го посетя с дъщеря ми , дано най-накрая ми хареса и в нашия град да има нещо хубаво за децата ни.
Ще го видя и ще ви кажа .

# 24
  • Мнения: 6 206
най-големият в България е доста над 500 кв м
примерно 1000 кв м - казва се Капела Плей и е във Варна. В София има няколко по 700 кв м...
Ето сега утре ще отвори Джамборее в София. Ние все пак не откриваме топлата вода
Времената се менят, стандартите се менят
Тепърва в Пловдив ще се отварят центрове над 500 кв м

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Не винаги голямото пространство е определящо. Поне за мен.  Wink

# 26
  • Мнения: 4 590
абслолютно  пространството не винаги има значение , а какво има в него ,на капела плей сигурно етажите влизат в тези 500 квадрата , това там е една агресивна джунгла в която не ходим, докато в тон бонбон  в мола задължително когато  сме в пловдив и на мен първият път ми се видя мн малко , но се оказа че точно това малкото така е направено, че детето има какво да прави и цял ден ако го оставя вътре , а аз да пия кафе на спокойствие , докато в капела не само че не е безопасно да го оставя вътре, ами и една цигара не мога да изпуша и за да му опазя крайниците ще ми се налага на мен да се навирам през разни процепи в блъсканицата от превъзбудени от шума деца и притеснени родители

# 27
  • Мнения: 3
Аз  зная  за  Новия  МОЛ  ГАЛЕРИЯ , и  за  фирмата  която  го  прави , моя  приятелка  ще  е  Управител  при  тях . От  нея  знам  че  там  има  страхотни  саоражения  и  много  разнообразни  игри , а   тяхните  аниматори  са  обучавани  от  Американски  специалисти  .  Зная   за  тях   че   ще  отварят  друг  до  няколко  месеца  и  бил    1300 кв. м.
Сигурно  имаш  предвид   тях  .

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Така като те чета - май и ти ще работиш там .... Wink
Ще ги видим тези "саоражения". Но много важно е да се знае, че повечето майки, които пишем тук, държим най-вече на отношението към нашите деца в детските центрове, а не толкова огромното пространство.
Иначе няма лошо да се открие и нещо ново.  Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 551
в крайна сметка не разбрах дали този детски център в Мол Галерия работи вече

Общи условия

Активация на акаунт