Мадами - сладурани ще гушкат пролетно-летн

  • 12 178
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 693
Пиривет!!!
Четих ви по диагонал, намам време да чета подробно, извинявам се  Blush

Мамче, много съжелявам, така ми става болно, прегръщам те много Hug

Иринче, честит празник, здраве и сбъднати мечти ти желая  bouquet

Мамо Цоц, честито  Heart Eyes

Цвети, нямала съм повече признаци, бяха 3-4 дни и толкова, сигурно е било от нещо друго Rolling Eyes

Ани, чакаме резултати Praynig

# 31
  • Мнения: 213
Аз пък току-що се върнах от разходка  Grinning 6 километра из спокойната столица, а пък ми се ходеше още много  Laughing Сън, движение и здрава храна - ето това е кеф  Grinning И добра компания  Hug

# 32
  • Мнения: 349
Току що ме събуди една оса - брей как бръмчеше  ooooh!.
Джи на мен с малкият много ми се спеше, заспивах направо седнала/а по принцип не съм от поспаливите и не спя никога на обяд/, сега на няколко пъти ми се случва, но ми е още рано и не искам да се навивам, а и сега повече го свързвам с пролетна умора, защото съм по-изморена , отколкото сънена.
 

# 33
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте момичета,
Ирина Честит празник, да си жива, здрава и много обичана!  bouquet  bouquet  bouquet
Мамче знам че каквото и да кажа едва ли ще те успокои. Може би наистина ще е най-добре да си поплачеш, но никога да не губиш надежда и кураж. Имаш едно силно  Hug от мен.
Мама Цоцоланка съвсем тихичко четито и от мен. Нямаш представа колко се радвам за вас, сигурна съм че всичко ще бъде наред и след 9 месеца ще гушкаш малко сладко бебче. Hug Hug Hug-
Дано наистина новата темичка, донесе късмет на всички ни. Wink
Цвети на мен по време на първата бременност много ми се спеше и страшно уморена се чувствах, друго като признаци не се сещам, ни гърди са ме боляли, ни ми се е гадело. Така че стискамти палци и на теб умората да е от същото.
Ние преди мъничко се прибрахме от Огняново, поразпуснахме малко в топлите минерални басеини. Веднага щом се настанихме за Мама Цоцоланка и нейното семейство се замислих, че  ще им го препоръчам и те там да отидат. Хем ни е близичко, хем ефтинко излиза, водата е невероятна, а за природата пък просто нямам думи. Laughing

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,кокичета Hug,благодаря Ви за пожеланията!
Лина Hugчудесно пожелание!
Цвети,тоя клостила не сум му чела листовката,защо си мисля,че допринася за тези мисли.Толкова беше ентусиазирана,моля те!Нали за панделки мечтаем!
Мамче,мила,поплачи си,каквото и да кажа няма значение.
Прегръдки на всички!А мама Цоци,тя е чудесна,както всички Вие.

# 35
  • Мнения: 1 768
Ехо,ето ме и мен.  Wink

Много хубава темичка,много положително настроение лъха от нея.Много момичета имт повод да почерпят.  Wink

честито на Цоци.  Hug На колко години са другите ти дечица и как се каЗват?  Grinning

Иринка,честит имен ден.С гордост да си носиш именцето.  Hug

чакаме почерпките.

Поднасям аз цветята.  Grinning 

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 718

Моля,почерпете се за мое здраве!

# 37
  • Мнения: 213
Иринче, чудесна почерпка! Много ти благодаря!  Hug Заех се да изучавам бонбоните и забравих да си взема  Laughing

# 38
  • Мнения: 177
Aз наблегнах на шоколада, много ми хареса Simple Smile

# 39
  • Мнения: 213
Aз наблегнах на шоколада, много ми хареса Simple Smile
Peace Този млечен шоколад наистина изглежда много фин и като го гледам гали небцето  Grinning

# 40
  • Мнения: 6 012
Я то и бонбонки имало.Иринче благодаря  smile3525 и отново да ти пожелая панделки.

# 41
  • Мнения: 349
Аз пък ще наблегна на Бейлиса  Laughing

# 42
  • Мнения: 213
Ето това е сериозна жена  Joy

# 43
  • Мнения: 1 768
Добебе ми се и на мен.Мама Цоци пусна яки зарази. Mr. Green  Wink Май няма да дочакам за лятно бебе.  hahaha
Като нищо да стане на пролетно.  Sunglasses

Връщаме се от вечеря.Ходихме да хапнем в едно мексиканско ресторантче.Да използваме още малко докато си имаме гледачи.  Grinning
Та така от бира на бира,от коктейлче на коктейлче,обсъдихме с любимия на свещи следното.  hahaha Каква е разликата лятно ли,зимно ли,пролетно ли ще е бебето.Важното да е живо и здраво.  Wink Защо да чакаме чак до септември,че да е уж августовско.Я да се хващаме в ръце скоро,а то само ще си избере кога да се появи.  Praynig Peace Grinning

Та така.Мама Цоци пуска опасни вируси.  Wink Мен ме прехванаха.  Hug

Наздраве,дами.Да пийнем по едно уиски.  Mr. Green


Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:05 от *Веси*

# 44
  • Мнения: 6 012
Добро утро аз вчера имах въпрос ,но го забравих.
Мамо Цоци,ти защо си гост и в тази тема newsm78,не трябва ли да се преместиш по нагоре където сме и ние?

Общи условия

Активация на акаунт