Въпрос за колет от USA

  • 2 072
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
А колко струва доставката до БГ?
Ако колета ми го изпрати честно лице, не от сайт.

# 16
  • Мнения: 2 386
Кейс, много сте смели, бе! Аз пращам предимно парцалки и дребни неща, но айподи и камери все си мислех, че няма да стигнат.. Сега ме вкара в приключение, тръгвам на пазар.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 380
Интересно защо Виктория Сикрет ще праща приятел? Доколкото знам от сайта на ВС се пазарува свободно и от България.

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Използвай EMS пощата, която няма ограничения за килограми. Единственият проблем е, че бавно стигат. И наистина стойността трябва да е около 50 долара за всеки случай. При това положение не би трябвало да имаш проблеми

# 19
  • Мнения: 5 173
Използвай EMS пощата, която няма ограничения за килограми. Единственият проблем е, че бавно стигат. И наистина стойността трябва да е около 50 долара за всеки случай. При това положение не би трябвало да имаш проблеми
Mоже ли да обясниш по-подробно какво представлява и дали се пребъркват колетите от бг митница?

# 20
  • София
  • Мнения: 673
Незнам дали се пребъркват, но досега не съм имала никакви проблеми, а доста сме я ползвали тази поща служебно. Намира се на столична митница, до автогарата. Ще питаш и те ще те упътят.

Общи условия

Активация на акаунт